Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Etenee! Satakunnan ja Pohjanmaan alueleiri
» Päivän ottelut
Päivän ottelut
Rajaus- ja lajiteluperuste
Valitse päivämäärä
*
9.6.2017
10.6.2017
11.6.2017
Lajitteluperuste
Päivämäärä
Sarja ja lohko
Kenttä
Sarja
Lohko
Päivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
D- tytöt pelisarja
Sarja
9.6.2017 11:30
Valkiavuori
SMJ-T04
RuoPi Valkoiset
4-14
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko B
9.6.2017 11:30
Ilkka Areena 2
SMJ-06 Valkoinen
ViVe-06
2-7
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko A
9.6.2017 11:30
Keppo
VM
LaJy
7-3
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 11:30
Jouppi
SMJ-P05 Musta
UPV
14-2
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko A
9.6.2017 11:30
Törnävä 2
VäVi
PeTo -06
9-9
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko B
9.6.2017 11:30
Nurmon yläkoulu 3
Fera 2
SMJ05-06 punainen
6-4
näytä
F- pojat
Lohko A
9.6.2017 11:30
Nurmon yläkoulu 2
KoU
SMJ-07 Mustat
5-9
näytä
F- pojat
Lohko B
9.6.2017 11:30
Kivistö 1
SMJ P08 Musta
AA Sininen
5-9
näytä
F- tytöt
Lohko C
9.6.2017 11:30
Törnävä 1
Manse PP
UP-V/MJ
16-6
näytä
G- pojat
Alkusarja
9.6.2017 11:30
Kärki 3
SMJ-09 Red
SMJ-09 Black
10-5
näytä
G- tytöt
Sarja
9.6.2017 11:30
Törnävä 4
Pesäkarhut
MJ
7-16
näytä
G- tytöt
Sarja
9.6.2017 11:30
Törnävä 3
Virkiä
UP-V
8-10
näytä
D- pojat
Lohko A
9.6.2017 12:30
Ilkka Areena 1
APV
KoU
3-21
näytä
D- pojat
Lohko A
9.6.2017 12:30
Kasperi
Manse pp-04
UP-V
5-16
näytä
D- pojat
Lohko A
9.6.2017 12:30
Skaala-areena
VePe
VM
1-7
näytä
D- tytöt pelisarja
Sarja
9.6.2017 12:30
Keppo
NJ-04
Pesäkarhut Valkoiset
10-8
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 12:30
Valkiavuori
HP
Mailattaret
7-13
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 12:30
Ylistaro hiekkatekonurmi
MuPS
YPJ-03
8-1
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 12:30
Jouppi
Räpsä
PeTo
3-6
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 12:30
Ilkka Areena 2
Fera 1
Pesäkarhut Punaiset
8-8
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 12:30
Alakylä
Fera 3
Pesäkarhut Mustat
22-1
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko A
9.6.2017 12:30
Törnävä 4
Virkiä-06
PomPy
3-10
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko A
9.6.2017 12:30
Kärki 1
Pesäkarhut-06
LaJy
10-7
näytä
F- pojat
Lohko C
9.6.2017 12:30
Törnävä 3
KaMa-07
UP-V-08
30-1
näytä
F- pojat
Lohko A
9.6.2017 12:30
Nurmon yläkoulu 1
AA Keltainen
Manse PP F07-pojat
2-20
näytä
F- pojat
Lohko C
9.6.2017 12:30
Kivistö 1
SMJ P08 Punainen
NJ
10-11
F- pojat
Lohko B
9.6.2017 12:30
Nurmon yläkoulu 2
SMJ-07 Punainen
UP-V-07
5-10
näytä
F- tytöt
Lohko B
9.6.2017 12:30
Kivistö 2
IK
RuoPi
4-26
näytä
F- tytöt
Lohko B
9.6.2017 12:30
Nurmon yläkoulu 3
Fera 1
Pesäkarhut-07
11-9
näytä
Pienpeli
Sarja
9.6.2017 12:30
Kärki 3
SMJ G-tytöt
SMJ G-tytöt (Mustat)
6-8
näytä
Pienpeli
Sarja
9.6.2017 12:30
Törnävä 2
JALAS
Manse PP
1-11
näytä
Pienpeli
Sarja
9.6.2017 12:30
Törnävä 1
Fera G1
IK
13-4
näytä
D- pojat
Lohko B
9.6.2017 13:30
Skaala-areena
SMJ-03 Musta
KaMa-04
3-6
näytä
D- pojat
Lohko B
9.6.2017 13:30
Kasperi
Virkiä
EuVe
1-14
näytä
D- pojat
Lohko B
9.6.2017 13:30
Ilkka Areena 1
AA-04
Ruopi
4-4
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 13:30
Ylistaro hiekkatekonurmi
LaJy
RuoPi Mustat
9-3
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko A
9.6.2017 13:30
Keppo
SMJ-06 Punainen
AA 05-06 keltainen
1-12
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko A
9.6.2017 13:30
Alakylä
EuVe
LaJy
3-7
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 13:30
Ilkka Areena 2
KaMa-05
Manse PP-06
22-4
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 13:30
Valkiavuori
KoU
UPV
2-7
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 13:30
Jouppi
KaMa-06
Manse-05
1-21
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 13:30
Tanelinranta
Tahko
AA-06 Sininen
9-3
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko B
9.6.2017 13:30
Kivistö 1
MJ
ViVe
4-8
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko B
9.6.2017 13:30
Kärki 3
Virkiä-05
Fera 2
13-20
näytä
F- tytöt
Lohko A
9.6.2017 13:30
Nurmon yläkoulu 2
Pesäkarhut-08
APV
5-6
näytä
F- tytöt
Lohko B
9.6.2017 13:30
Törnävä 4
SMJ-08 Punaiset
Virkiä-08
11-8
näytä
F- tytöt
Lohko C
9.6.2017 13:30
Nurmon yläkoulu 3
SMJ-07
Fera 2
14-5
näytä
F- tytöt
Lohko A
9.6.2017 13:30
Nurmon yläkoulu 1
LaJy
NJ
11-14
näytä
F- tytöt
Lohko A
9.6.2017 13:30
Kivistö 2
SMJ-08 Mustat
Virkiä-07
8-12
näytä
G- pojat
Alkusarja
9.6.2017 13:30
Törnävä 3
SMJ-09 Black
UP-V-09
9-8
näytä
G- pojat
Alkusarja
9.6.2017 13:30
Törnävä 1
KaMa
KoU
12-10
näytä
G- pojat
Alkusarja
9.6.2017 13:30
Törnävä 2
Pesäkarhut
Ruopi G
14-4
näytä
G- tytöt
Sarja
9.6.2017 13:30
Kärki 1
PomPy
UP-V
12-5
näytä
D- pojat
Lohko A
9.6.2017 14:30
Skaala-areena
SMJ-04
VePe
0-2
näytä
D- pojat
Lohko A
9.6.2017 14:30
Ilkka Areena 1
Manse pp-04
APV
0-16
näytä
D- tytöt pelisarja
Sarja
9.6.2017 14:30
Keppo
Pesäkarhut Valkoiset
RuoPi Valkoiset
6-13
näytä
D- tytöt pelisarja
Sarja
9.6.2017 14:30
Jouppi
Fera 2
SMJ-T04
33-0
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 14:30
Valkiavuori
MJ
Räpsä
2-14
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko B
9.6.2017 14:30
Ilkka Areena 2
SMJ-06 Valkoinen
APV
14-6
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko B
9.6.2017 14:30
Tanelinranta
Tahko Black
KaaRo
3-13
näytä
E- tytöt kilpasarja
Alkusarja
9.6.2017 14:30
Törnävä 2
Manse PP
Pesäkarhut-05
2-19
näytä
E- tytöt kilpasarja
Alkusarja
9.6.2017 14:30
Törnävä 3
SMJ05-06 musta
VM
5-9
näytä
E- tytöt kilpasarja
Alkusarja
9.6.2017 14:30
Törnävä 1
Fera 1
IK-05
10-1
näytä
F- pojat
Lohko A
9.6.2017 14:30
Nurmon yläkoulu 1
EuVe
KoU
1-10
näytä
F- pojat
Lohko B
9.6.2017 14:30
Törnävä 4
Kama F08
SMJ-07 Punainen
3-20
näytä
F- tytöt
Lohko C
9.6.2017 14:30
Nurmon yläkoulu 2
AA-07-08
UP-V/MJ
8-7
näytä
G- tytöt
Sarja
9.6.2017 14:30
Nurmon yläkoulu 3
Virkiä
Pesäkarhut
11-13
näytä
D- pojat
Lohko B
9.6.2017 15:30
Ilkka Areena 1
Ruopi
SMJ-03 Musta
0-20
näytä
D- pojat
Lohko A
9.6.2017 15:30
Kasperi
VM
UP-V
9-2
näytä
D- pojat
Lohko B
9.6.2017 15:30
Skaala-areena
Virkiä
AA-04
0-13
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 15:30
Valkiavuori
YPJ-03
Pesäkarhut Mustat
6-10
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 15:30
Ilkka Areena 2
LaJy
MuPS
8-9
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 15:30
Jouppi
RuoPi Mustat
Fera 3
0-28
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 15:30
Alakylä
HP
Fera 1
2-5
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 15:30
Tanelinranta
KaMa-05
Tahko
8-2
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 15:30
Ylistaro hiekkatekonurmi
SMJ-P05 Musta
KaMa-06
9-2
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 15:30
Keppo
AA-06 Sininen
SMJ-05 Punainen
11-10
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko A
9.6.2017 15:30
Törnävä 1
PeTo -06
Virkiä-06
7-7
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko A
9.6.2017 15:30
Törnävä 3
PomPy
Pesäkarhut-06
8-10
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko A
9.6.2017 15:30
Törnävä 2
LaJy
VäVi
11-7
näytä
F- pojat
Lohko B
9.6.2017 15:30
Nurmon yläkoulu 1
UP-V-07
AA Sininen
7-2
näytä
F- pojat
Lohko C
9.6.2017 15:30
Nurmon yläkoulu 3
VePe
SMJ P08 Punainen
7-6
näytä
F- pojat
Lohko C
9.6.2017 15:30
Nurmon yläkoulu 2
NJ
KaMa-07
4-7
näytä
F- tytöt
Lohko C
9.6.2017 15:30
Törnävä 4
Manse PP
SMJ-07
11-7
näytä
F- tytöt
Lohko B
9.6.2017 15:30
Kärki 1
Pesäkarhut-07
RuoPi
9-4
näytä
F- tytöt
Lohko B
9.6.2017 15:30
Kärki 3
IK
Virkiä-08
5-11
näytä
Pienpeli
Sarja
9.6.2017 15:30
Pajuluoma
Fera G1
Manse PP
5-6
näytä
Pienpeli
Sarja
9.6.2017 15:30
Kivistö 2
IK
SMJ G-tytöt
13-8
näytä
D- pojat
Lohko B
9.6.2017 16:30
Kasperi
EuVe
KaMa-04
4-13
näytä
D- pojat
Lohko A
9.6.2017 16:30
Ilkka Areena 1
KoU
SMJ-04
8-1
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 16:30
Ylistaro hiekkatekonurmi
Mailattaret
Räpsä
7-9
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 16:30
Alakylä
PeTo
Pesäkarhut Punaiset
2-8
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko B
9.6.2017 16:30
Tanelinranta
ViVe-06
Tahko Black
13-3
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko B
9.6.2017 16:30
Jouppi
SMJ-06 Valkoinen
KaaRo
3-3
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko A
9.6.2017 16:30
Ilkka Areena 2
VM
SMJ-06 Punainen
11-9
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko A
9.6.2017 16:30
Keppo
AA 05-06 keltainen
EuVe
9-9
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 16:30
Valkiavuori
Manse-05
KoU
12-1
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko B
9.6.2017 16:30
Pajuluoma
SMJ05-06 punainen
Virkiä-05
5-10
näytä
F- pojat
Lohko A
9.6.2017 16:30
Kivistö 1
Manse PP F07-pojat
SMJ-07 Mustat
13-9
näytä
F- tytöt
Lohko A
9.6.2017 16:30
Törnävä 4
Virkiä-07
Pesäkarhut-08
14-7
näytä
F- tytöt
Lohko B
9.6.2017 16:30
Kärki 3
Fera 1
SMJ-08 Punaiset
13-8
näytä
F- tytöt
Lohko C
9.6.2017 16:30
Kärki 2
Fera 2
AA-07-08
7-13
näytä
F- tytöt
Lohko A
9.6.2017 16:30
Törnävä 3
NJ
SMJ-08 Mustat
7-12
näytä
F- tytöt
Lohko A
9.6.2017 16:30
Kärki 1
LaJy
APV
9-10
näytä
Pienpeli
Sarja
9.6.2017 16:30
Kivistö 2
SMJ G-tytöt (Mustat)
JALAS
2-6
näytä
G- pojat
Alkusarja
9.6.2017 16:30
Nurmon yläkoulu 3
Pesäkarhut
KaMa
7-11
näytä
G- pojat
Alkusarja
9.6.2017 16:30
Nurmon yläkoulu 2
Ruopi G
UP-V-09
4-20
näytä
G- pojat
Alkusarja
9.6.2017 16:30
Nurmon yläkoulu 1
KoU
SMJ-09 Red
5-12
näytä
G- tytöt
Sarja
9.6.2017 16:30
Törnävä 1
MJ
Virkiä
13-13
näytä
G- tytöt
Sarja
9.6.2017 16:30
Törnävä 2
Pesäkarhut
PomPy
8-10
näytä
D- tytöt pelisarja
Sarja
9.6.2017 17:30
Tanelinranta
SMJ-T04
NJ-04
8-7
näytä
D- tytöt pelisarja
Sarja
9.6.2017 17:30
Keppo
RuoPi Valkoiset
Fera 2
1-20
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 17:30
Valkiavuori
MJ
HP
8-5
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 17:30
Jouppi
LaJy
Pesäkarhut Mustat
15-3
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 17:30
Ilkka Areena 2
SMJ-05 Punainen
Manse PP-06
22-4
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko B
9.6.2017 17:30
Kivistö 1
ViVe
Fera 2
7-13
näytä
E- tytöt kilpasarja
Alkusarja
9.6.2017 17:30
Kärki 1
Pesäkarhut-05
Fera 1
8-3
näytä
E- tytöt kilpasarja
Alkusarja
9.6.2017 17:30
Kärki 3
VM
Manse PP
10-7
näytä
E- tytöt kilpasarja
Alkusarja
9.6.2017 17:30
Kärki 2
IK-05
SMJ05-06 musta
8-12
näytä
F- pojat
Lohko B
9.6.2017 17:30
Nurmon yläkoulu 2
SMJ P08 Musta
Kama F08
7-2
näytä
D- pojat
Lohko A
9.6.2017 18:30
Skaala-areena
UP-V
SMJ-04
1-3
näytä
D- pojat
Lohko A
9.6.2017 18:30
Ilkka Areena 1
VM
KoU
5-4
näytä
D- pojat
Lohko A
9.6.2017 18:30
Kasperi
VePe
APV
9-2
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 18:30
Ilkka Areena 2
Mailattaret
Fera 1
7-16
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 18:30
Jouppi
Fera 3
YPJ-03
19-1
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 18:30
Alakylä
MuPS
RuoPi Mustat
5-3
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko B
9.6.2017 18:30
Tanelinranta
Tahko Black
APV
11-7
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko A
9.6.2017 18:30
Keppo
LaJy
SMJ-06 Punainen
12-6
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 18:30
Valkiavuori
KoU
SMJ-P05 Musta
3-8
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko B
9.6.2017 18:30
Ylistaro hiekkatekonurmi
UPV
Manse-05
2-22
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko A
9.6.2017 18:30
Törnävä 3
Pesäkarhut-06
PeTo -06
15-7
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko A
9.6.2017 18:30
Törnävä 1
Virkiä-06
VäVi
9-16
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko A
9.6.2017 18:30
Törnävä 2
PomPy
LaJy
13-12
näytä
F- pojat
Lohko A
9.6.2017 18:30
Nurmon yläkoulu 1
EuVe
Manse PP F07-pojat
4-8
näytä
F- pojat
Lohko C
9.6.2017 18:30
Nurmon yläkoulu 3
NJ
VePe
9-12
näytä
F- pojat
Lohko A
9.6.2017 18:30
Pajuluoma
SMJ-07 Mustat
AA Keltainen
22-5
näytä
F- tytöt
Lohko B
9.6.2017 18:30
Nurmon yläkoulu 2
Fera 1
IK
19-1
näytä
F- tytöt
Lohko C
9.6.2017 18:30
Kivistö 2
SMJ-07
UP-V/MJ
15-7
näytä
F- tytöt
Lohko B
9.6.2017 18:30
Kivistö 1
Virkiä-08
RuoPi
8-21
näytä
F- tytöt
Lohko A
9.6.2017 18:30
Kärki 3
APV
NJ
11-17
näytä
F- tytöt
Lohko B
9.6.2017 18:30
Törnävä 4
Pesäkarhut-07
SMJ-08 Punaiset
11-9
näytä
Pienpeli
Sarja
9.6.2017 18:30
Kärki 1
IK
JALAS
18-6
näytä
Pienpeli
Sarja
9.6.2017 18:30
Kärki 2
Manse PP
SMJ G-tytöt (Mustat)
10-7
näytä
D- pojat
Lohko B
9.6.2017 19:30
Ilkka Areena 1
AA-04
EuVe
1-3
näytä
D- pojat
Lohko B
9.6.2017 19:30
Kasperi
SMJ-03 Musta
Virkiä
16-0
näytä
D- pojat
Lohko B
9.6.2017 19:30
Skaala-areena
KaMa-04
Ruopi
9-0
näytä
D- tytöt pelisarja
Sarja
9.6.2017 19:30
Jouppi
NJ-04
Fera 2
0-11
näytä
D- tytöt pelisarja
Sarja
9.6.2017 19:30
Keppo
RuoPi Valkoiset
Pesäkarhut Valkoiset
3-11
näytä
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 19:30
Valkiavuori
PeTo
MJ
18-5
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko B
9.6.2017 19:30
Alakylä
KaaRo
ViVe-06
15-4
näytä
E- pojat pelisarja
Lohko A
9.6.2017 19:30
Ilkka Areena 2
AA 05-06 keltainen
VM
8-7
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 19:30
Ylistaro hiekkatekonurmi
Manse PP-06
AA-06 Sininen
13-12
näytä
E- pojat kilpasarja
Lohko A
9.6.2017 19:30
Tanelinranta
Tahko
SMJ-05 Punainen
5-6
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko B
9.6.2017 19:30
Kärki 3
SMJ05-06 punainen
ViVe
14-9
näytä
E- tytöt pelisarja
Lohko B
9.6.2017 19:30
Kivistö 2
Virkiä-05
MJ
9-11
näytä
F- pojat
Lohko B
9.6.2017 19:30
Nurmon yläkoulu 3
Kama F08
AA Sininen
2-19
näytä
F- pojat
Lohko C
9.6.2017 19:30
Nurmon yläkoulu 2
SMJ P08 Punainen
UP-V-08
21-4
näytä
F- tytöt
Lohko A
9.6.2017 19:30
Törnävä 4
Virkiä-07
LaJy
25-5
näytä
F- tytöt
Lohko C
9.6.2017 19:30
Nurmon yläkoulu 1
Fera 2
Manse PP
9-23
näytä
F- tytöt
Lohko A
9.6.2017 19:30
Kivistö 1
Pesäkarhut-08
SMJ-08 Mustat
2-13
näytä
Pienpeli
Sarja
9.6.2017 19:30
Kärki 2
Fera G1
SMJ G-tytöt
12-10
näytä
G- pojat
Alkusarja
9.6.2017 19:30
Törnävä 1
SMJ-09 Red
Ruopi G
23-1
näytä
G- pojat
Alkusarja
9.6.2017 19:30
Törnävä 3
UP-V-09
Pesäkarhut
14-1
näytä
G- pojat
Alkusarja
9.6.2017 19:30
Törnävä 2
SMJ-09 Black
KaMa
11-8
näytä
G- tytöt
Sarja
9.6.2017 19:30
Kärki 1
UP-V
MJ
7-13
näytä
G- tytöt
Sarja
9.6.2017 19:30
Pajuluoma
PomPy
Virkiä
10-8
näytä