Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
G-junioritAlkusarja25.5.2019 09:00Suvanto hiekkaKäKaKannuksen Ura12-4
E-tytöt pelisarjaAlkusarja25.5.2019 09:00Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)KuulaHP-K5-11
E-tytöt pelisarjaAlkusarja25.5.2019 09:00Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)Tyrnävän TempausKannuksen Ura E-tytöt9-7
E-tytöt pelisarjaAlkusarja25.5.2019 09:00Suvanto 3 (hiekkatekonurmi)Pattu PinkitOuHu8-7
E-pojat pelisarjaLohkovälierä125.5.2019 09:00Safari 1 (tekonurmi)PattU JunioritTU21-0
E-pojat pelisarjaLohkovälierä125.5.2019 09:00Safari 2 (tekonurmi)Ylivieskan KuulaKeKi08 (Kempeleen Kiri Blue)16-6
E-pojat pelisarjaAlkusarja25.5.2019 09:00Safari 3 (tekonurmi)Kannuksen UraHP-K -087-5
G-junioritAlkusarja25.5.2019 10:00Suvanto hiekkaSoJy OranssiKuulaPesis Kupperi8-3
E-tytöt pelisarjaAlkusarja25.5.2019 10:00Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)PattU Juniorit-07Kuula6-3
E-tytöt pelisarjaAlkusarja25.5.2019 10:00Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)PiKi-PesisTyrnävän Tempaus10-5
E-tytöt pelisarjaAlkusarja25.5.2019 10:00Suvanto 3 (hiekkatekonurmi)KPKPattu Pinkit5-6
E-pojat pelisarjaLohkovälierä225.5.2019 10:00Safari 1 (tekonurmi)H P-K -07PyPo-Ep8-6
E-pojat pelisarjaLohkovälierä225.5.2019 10:00Safari 2 (tekonurmi)Sotkamon JymyKäKa E-pojat10-8
E-pojat pelisarjaAlkusarja25.5.2019 10:00Safari 3 (tekonurmi)HP-K -08Kempeleen Kiri White2-10
G-junioritAlkusarja25.5.2019 11:00Suvanto hiekkaSoJy ViolettiKuulaPesis Rajapommi13-11
E-tytöt pelisarjaAlkusarja25.5.2019 11:00Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)HP-KPattU Juniorit-072-7
E-tytöt pelisarjaAlkusarja25.5.2019 11:00Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)Kannuksen Ura E-tytötPiKi-Pesis2-11
E-tytöt pelisarjaAlkusarja25.5.2019 11:00Suvanto 3 (hiekkatekonurmi)OuHuKPK7-6
E-pojat pelisarjaLohkosijat 1-225.5.2019 11:00Safari 1 (tekonurmi)PattU JunioritH P-K -0711-0
E-pojat pelisarjaLohkosijat 1-225.5.2019 11:00Safari 2 (tekonurmi)Ylivieskan KuulaSotkamon Jymy2-7
E-pojat pelisarjaAlkusarja25.5.2019 11:00Safari 3 (tekonurmi)Kempeleen Kiri WhiteKannuksen Ura8-9
G-junioritAlkusarja25.5.2019 12:00Suvanto 3 (hiekkatekonurmi)KäKaKuulaPesis Rajapommi16-8
E-pojat pelisarjaLohkosijat 3-425.5.2019 12:00Safari 1 (tekonurmi)TUPyPo-Ep10-7
E-pojat pelisarjaLohkosijat 3-425.5.2019 12:00Safari 2 (tekonurmi)KeKi08 (Kempeleen Kiri Blue)KäKa E-pojat3-4
G-junioritAlkusarja25.5.2019 13:00Suvanto 3 (hiekkatekonurmi)KuulaPesis KupperiKäKa9-7
G-junioritAlkusarja25.5.2019 13:00Suvanto hiekkaKannuksen UraSoJy Oranssi2-13
E-tytöt pelisarjaSijat 1-325.5.2019 13:30Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)PattU Juniorit-07Pattu Pinkit10-5
E-tytöt pelisarjaSijat 4-625.5.2019 13:30Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)HP-KOuHu3-10
E-pojat pelisarjaVälierä 125.5.2019 13:30Safari 1 (tekonurmi)H P-K -07KäKa E-pojat7-5
E-pojat pelisarjaVälierä 225.5.2019 13:30Safari 2 (tekonurmi)Ylivieskan KuulaKempeleen Kiri White10-13
E-pojat pelisarjaVälierä 125.5.2019 13:30Safari 3 (tekonurmi)TUKeKi08 (Kempeleen Kiri Blue)2-15
G-junioritAlkusarja25.5.2019 14:00Suvanto hiekkaSoJy ViolettiKannuksen Ura12-9
E-tytöt pelisarjaSijat 7-925.5.2019 14:00Suvanto 3 (hiekkatekonurmi)KuulaKPK1-13
E-tytöt pelisarjaSijat 1-325.5.2019 14:30Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)Pattu PinkitPiKi-Pesis5-7
E-tytöt pelisarjaSijat 4-625.5.2019 14:30Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)OuHuTyrnävän Tempaus10-8
E-pojat pelisarjaVälierä 225.5.2019 14:30Safari 3 (tekonurmi)HP-K -08PyPo-Ep7-8
E-pojat pelisarjaSijat 1-325.5.2019 14:30Safari 1 (tekonurmi)PattU JunioritSotkamon Jymy5-6
E-pojat pelisarjaSijat 6-725.5.2019 14:30Safari 2 (tekonurmi)KäKa E-pojatYlivieskan Kuula8-11
G-junioritAlkusarja25.5.2019 15:00Suvanto hiekkaKuulaPesis RajapommiSoJy Oranssi9-18
E-tytöt pelisarjaSijat 7-925.5.2019 15:00Suvanto 3 (hiekkatekonurmi)KPKKannuksen Ura E-tytöt8-5
E-tytöt pelisarjaSijat 1-325.5.2019 15:30Suvanto 1 (hiekkatekonurmi)PiKi-PesisPattU Juniorit-076-3
E-tytöt pelisarjaSijat 4-625.5.2019 15:30Suvanto 2 (hiekkatekonurmi)Tyrnävän TempausHP-K16-6
E-pojat pelisarjaSijat 1-325.5.2019 15:30Safari 1 (tekonurmi)Kannuksen UraPattU Juniorit1-13
E-pojat pelisarjaSijat 4-525.5.2019 15:30Safari 2 (tekonurmi)H P-K -07Kempeleen Kiri White7-3
E-pojat pelisarjaSijat 10-1125.5.2019 15:30Safari 3 (tekonurmi)TUHP-K -086-10
G-junioritAlkusarja25.5.2019 16:00Suvanto hiekkaKuulaPesis KupperiSoJy Violetti7-6
E-tytöt pelisarjaSijat 7-925.5.2019 16:00Suvanto 3 (hiekkatekonurmi)Kannuksen Ura E-tytötKuula7-1
E-pojat pelisarjaSijat 1-325.5.2019 16:30Safari 1 (tekonurmi)Sotkamon JymyKannuksen Ura3-2
E-pojat pelisarjaSijat 8-925.5.2019 16:30Safari 3 (tekonurmi)KeKi08 (Kempeleen Kiri Blue)PyPo-Ep7-5