Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
FG nuorten alueleiri 2019 Kärsämäki
» Päivän ottelut
Päivän ottelut
Rajaus- ja lajiteluperuste
Valitse päivämäärä
*
14.6.2019
15.6.2019
16.6.2019
Lajitteluperuste
Päivämäärä
Sarja ja lohko
Kenttä
Sarja
Lohko
Päivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
F-pojat kilpasarja
FP KS
14.6.2019 14:00
Tekonurmi 3
Lippo jr. Fp valkoinen
Simon Kiri F-pojat
3-7
näytä
F-pojat kilpasarja
FP KS
14.6.2019 14:00
Tekonurmi 1
SoJy oranssi
SoJy violetti
10-10
näytä
F-pojat kilpasarja
FP KS
14.6.2019 14:00
Tekonurmi 2
IiU F-juniorit
Keki fp
13-12
näytä
Naperot B-kori (09 tai myöh synt) Pienpesis
B naperot AS
14.6.2019 14:00
Kumirouhe 3
PyPoB
SoJy oranssi
16-13
näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) Pienpesis
Naperot C A lohko
14.6.2019 14:00
Kumirouhe 1
SoJy G-tytöt 2
SoJy violetti
8-15
näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) Pienpesis
Naperot C A lohko
14.6.2019 14:00
Kumirouhe 2
G-Juniorit Pattu musta
ReiPi
18-15
näytä
F-pojat pelisarja
FP PS alkusarja
14.6.2019 15:00
Tekonurmi 1
Pattu F-Pojat
TyTe
6-7
näytä
F-pojat pelisarja
FP PS alkusarja
14.6.2019 15:00
Tekonurmi 3
Haapajärven Pesä-Kiilat
KäKa
23-11
näytä
F-pojat pelisarja
FP PS alkusarja
14.6.2019 15:00
Tekonurmi 2
Lippo jr Fp Sininen
NiPe
4-17
näytä
F-tytöt kilpasarja
FT AS B
14.6.2019 15:00
Kumirouhe 1
Lippo
Pattu musta
9-4
näytä
Naperot B-kori (09 tai myöh synt) Pienpesis
B naperot AS
14.6.2019 15:00
Kumirouhe 2
SoJy oranssi
PaUr
21-9
näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) Pienpesis
Naperot C B lohko
14.6.2019 15:00
Kumirouhe 3
Haapajärven Pesä-Kiilat
KäKa
14-11
näytä
F-tytöt kilpasarja
FT AS A
14.6.2019 16:00
Tekonurmi 2
KeKi
OuHu
13-11
näytä
F-tytöt kilpasarja
FT AS A
14.6.2019 16:00
Tekonurmi 1
Pattu kelt
SiKi
18-6
näytä
F-tytöt kilpasarja
FT AS B
14.6.2019 16:00
Tekonurmi 3
SoJy
TyTe
13-13
näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) Pienpesis
Naperot C A lohko
14.6.2019 16:00
Kumirouhe 1
G-Juniorit Pattu
G-Juniorit Pattu musta
10-15
näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) Pienpesis
Naperot C B lohko
14.6.2019 16:00
Kumirouhe 3
Iiu
KäKa
6-18
näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) Pienpesis
Naperot C B lohko
14.6.2019 16:00
Kumirouhe 2
G-Juniorit Pattu keltainen
SoJy Gt
7-8
näytä
F-pojat kilpasarja
FP KS
14.6.2019 18:00
Tekonurmi 1
Simon Kiri F-pojat
SoJy violetti
8-13
näytä
F-pojat kilpasarja
FP KS
14.6.2019 18:00
Tekonurmi 2
HP-K F-09
Keki fp
16-1
näytä
F-pojat kilpasarja
FP KS
14.6.2019 18:00
Kumirouhe 1
Lippo jr. Fp valkoinen
SoJy oranssi
3-8
näytä
F-tytöt kilpasarja
FT AS B
14.6.2019 18:00
Tekonurmi 3
Lippo
SoJy
13-7
näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) Pienpesis
Naperot C A lohko
14.6.2019 18:00
Kumirouhe 2
ReiPi
SoJy violetti
17-12
näytä
F-pojat pelisarja
FP PS alkusarja
14.6.2019 19:00
Tekonurmi 1
NiPe
TyTe
9-13
näytä
F-pojat pelisarja
FP PS alkusarja
14.6.2019 19:00
Tekonurmi 2
Lippo jr Fp Sininen
Pattu F-Pojat
13-11
näytä
F-tytöt kilpasarja
FT AS B
14.6.2019 19:00
Tekonurmi 3
Pattu musta
TyTe
16-10
näytä
Naperot B-kori (09 tai myöh synt) Pienpesis
B naperot AS
14.6.2019 19:00
Kumirouhe 1
PaUr
PyPoB
8-22
näytä
F-pojat kilpasarja
FP KS
14.6.2019 20:00
Tekonurmi 1
HP-K F-09
IiU F-juniorit
18-3
näytä
F-tytöt kilpasarja
FT AS A
14.6.2019 20:00
Tekonurmi 3
OuHu
SiKi
43-5
näytä
F-tytöt kilpasarja
FT AS A
14.6.2019 20:00
Tekonurmi 2
KeKi
Pattu kelt
19-9
näytä
Naperot B-kori (09 tai myöh synt) Pienpesis
B naperot AS
14.6.2019 20:00
Kumirouhe 1
SoJy oranssi
PyPoB
14-12
näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) Pienpesis
Naperot C B lohko
14.6.2019 20:00
Kumirouhe 3
KäKa
SoJy Gt
19-9
näytä
Naperot C-kori ( 11 tai myöh. synt) Pienpesis
Naperot C B lohko
14.6.2019 20:00
Kumirouhe 2
Iiu
G-Juniorit Pattu keltainen
6-13
näytä