Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Etenee-leiri 2019 D-E Kurikka
» Päivän ottelut
Päivän ottelut
Rajaus- ja lajiteluperuste
Valitse päivämäärä
*
14.6.2019
15.6.2019
16.6.2019
Lajitteluperuste
Päivämäärä
Sarja ja lohko
Kenttä
Sarja
Lohko
Päivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
D-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 12:30
Yhteiskoulu, Kurikka
Pesäkarhut d-valkoiset
Fera D2
2-17
näytä
D-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 12:30
Paulaharjun koulu, Kurikka
Pesäkarhut D-mustat
Mailajuniorit
4-3
näytä
D-pojat kilpasarja
Alkusarja
14.6.2019 12:30
Koskenkorvan pesäpallostadion
KoU D
AA D keltainen
7-11
näytä
D-pojat pelisarja
Lohko A
14.6.2019 12:30
Ilmajoen Laidunalue
Manse Dp punainen
Hyvinkään Tahko Brown
6-8
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 12:30
Tuiskulan koulu, Kurikka
Fera E2
MJ E-tytöt
7-11
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 12:30
Västilän koulu, Ilmajoki
Räpsä
Köyliön Lallit E-tytöt
8-7
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko B
14.6.2019 12:30
Pukkioniemen kenttä
Sudet08
SMJ P07 musta
7-7
näytä
D-tytöt kilpasarja
Lohko A
14.6.2019 13:30
Ilmajoen keskuskenttä
VM D-t oranssi
Fera D1
4-7
näytä
D-tytöt kilpasarja
Lohko B
14.6.2019 13:30
Kankaan koulu, Kurikka
Pesäkarhut D-punaiset
Ik05
17-2
näytä
D-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 13:30
Yhteiskoulu, Kurikka
Manse PP
Tahko Yellow
10-4
näytä
D-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 13:30
Paulaharjun koulu, Kurikka
Kirittäret D-tytöt
Virkiä valkoinen
15-5
näytä
D-pojat kilpasarja
Alkusarja
14.6.2019 13:30
Koskenkorvan pesäpallostadion
Hyvinkään Tahko Yellow
KeKi
0-6
näytä
D-pojat pelisarja
Lohko A
14.6.2019 13:30
Ilmajoen Laidunalue
KaMa E07
SMJ Punainen
2-7
näytä
D-pojat pelisarja
Lohko B
14.6.2019 13:30
Kurikan urheilupuisto hiekkatekonurmi
EuVe D
KaMa D- pojat
7-5
näytä
E-tytöt kilpasarja
Lohko A
14.6.2019 13:30
Koulukeskus 1, Jalasjärvi
Pesäkarhut E-08 Susset
SMJ E-tytöt Punainen
5-20
näytä
E-tytöt kilpasarja
Lohko B
14.6.2019 13:30
Koulukeskus 2, Jalasjärvi
SMJ E-tytöt Musta
Pesäkarhut E-08 Milet
10-3
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 13:30
Luovan koulu, Kurikka
SMJ E-tytöt Valkoinen
APV musta
8-5
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 13:30
Tuiskulan koulu, Kurikka
KK-V
VäVi E-tytöt
7-11
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 13:30
Västilän koulu, Ilmajoki
Laihian Luja E-t
NJ E tytöt
9-19
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko A
14.6.2019 13:30
Jurvan keskustan kenttä
ULPO
SMJ P08 Valkoinen
5-17
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko B
14.6.2019 13:30
Pukkioniemen kenttä
AA-08
Laihian Luja White
20-4
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko C
14.6.2019 13:30
Koskenkorvan koulu
KaMa E08
SMJ P08 Musta
5-11
näytä
D-tytöt kilpasarja
Lohko A
14.6.2019 14:30
Ilmajoen keskuskenttä
Tahko Black
PeKi
3-13
näytä
D-tytöt kilpasarja
Lohko B
14.6.2019 14:30
Kankaan koulu, Kurikka
Virkiä sininen
Roihu dtk
15-9
näytä
D-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 14:30
Yhteiskoulu, Kurikka
IK-06
SMJ D-tytöt
12-13
näytä
D-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 14:30
Paulaharjun koulu, Kurikka
Peto06
APV
11-3
näytä
D-pojat kilpasarja
Alkusarja
14.6.2019 14:30
Koskenkorvan pesäpallostadion
AA -06
SMJ Musta
2-6
näytä
D-pojat pelisarja
Lohko A
14.6.2019 14:30
Ilmajoen Laidunalue
KuKu D-p
APV
4-3
näytä
D-pojat pelisarja
Lohko B
14.6.2019 14:30
Kurikan urheilupuisto hiekkatekonurmi
UPV
SMJ D-Pojat
0-7
näytä
E-tytöt kilpasarja
Lohko A
14.6.2019 14:30
Koulukeskus 1, Jalasjärvi
Pesäkarhut E07
AA-07
6-1
näytä
E-tytöt kilpasarja
Lohko B
14.6.2019 14:30
Koulukeskus 2, Jalasjärvi
Fera E1
Virkiä sininen
6-4
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 14:30
Tuiskulan koulu, Kurikka
AA-08
Fera E2
7-12
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 14:30
Luovan koulu, Kurikka
Virkiä valkoinen
IK
13-7
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 14:30
Västilän koulu, Ilmajoki
APV keltainen
Räpsä
6-5
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko A
14.6.2019 14:30
Jurvan keskustan kenttä
Vive-E
NJ pojat 07
11-12
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko B
14.6.2019 14:30
Pukkioniemen kenttä
APV E
Sudet08
11-9
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko C
14.6.2019 14:30
Koskenkorvan koulu
KoU E
Laihian Luja Blue
16-2
näytä
D-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 15:30
Yhteiskoulu, Kurikka
Pesäkarhut d-valkoiset
Tahko Yellow
4-17
näytä
D-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 15:30
Paulaharjun koulu, Kurikka
Pesäkarhut D-mustat
Virkiä valkoinen
10-3
näytä
D-pojat kilpasarja
Alkusarja
14.6.2019 15:30
Koskenkorvan pesäpallostadion
UPV Dp
KoU D
9-2
näytä
D-pojat pelisarja
Lohko A
14.6.2019 15:30
Ilmajoen Laidunalue
Manse Dp punainen
SMJ Punainen
0-17
näytä
D-pojat pelisarja
Lohko B
14.6.2019 15:30
Kurikan urheilupuisto hiekkatekonurmi
SMJ P07 punainen
EuVe D
14-3
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko A
14.6.2019 15:30
Jurvan keskustan kenttä
Jurvan liekki
ULPO
8-11
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko B
14.6.2019 15:30
Pukkioniemen kenttä
SMJ P07 musta
AA-08
8-11
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko C
14.6.2019 15:30
Koskenkorvan koulu
kaka
KaMa E08
7-11
näytä
D-pojat kilpasarja
Alkusarja
14.6.2019 16:30
Koskenkorvan pesäpallostadion
AA D keltainen
Hyvinkään Tahko Yellow
8-5
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko B
14.6.2019 16:30
Pukkioniemen kenttä
Laihian Luja White
APV E
2-26
näytä
D-tytöt kilpasarja
Lohko A
14.6.2019 18:00
Ilmajoen keskuskenttä
Fera D1
Tahko Black
14-12
näytä
D-tytöt kilpasarja
Lohko B
14.6.2019 18:00
Kankaan koulu, Kurikka
Ik05
Virkiä sininen
3-4
näytä
D-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 18:00
Yhteiskoulu, Kurikka
Manse PP
SMJ D-tytöt
17-9
näytä
D-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 18:00
Paulaharjun koulu, Kurikka
Kirittäret D-tytöt
APV
6-5
näytä
D-pojat kilpasarja
Alkusarja
14.6.2019 18:00
Panttilan kenttä
KeKi
AA -06
4-3
näytä
D-pojat pelisarja
Lohko A
14.6.2019 18:00
Ilmajoen Laidunalue
Hyvinkään Tahko Brown
KuKu D-p
15-3
näytä
D-pojat pelisarja
Lohko B
14.6.2019 18:00
Kurikan urheilupuisto hiekkatekonurmi
KaMa D- pojat
SMJ D-Pojat
16-2
näytä
E-tytöt kilpasarja
Lohko A
14.6.2019 18:00
Koulukeskus 1, Jalasjärvi
SMJ E-tytöt Punainen
Pesäkarhut E07
3-10
näytä
E-tytöt kilpasarja
Lohko B
14.6.2019 18:00
Koulukeskus 2, Jalasjärvi
Pesäkarhut E-08 Milet
Fera E1
1-14
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 18:00
Luovan koulu, Kurikka
MJ E-tytöt
KK-V
11-3
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 18:00
Tuiskulan koulu, Kurikka
VäVi E-tytöt
SMJ E-tytöt Valkoinen
10-8
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 18:00
Västilän koulu, Ilmajoki
Köyliön Lallit E-tytöt
Laihian Luja E-t
16-7
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko A
14.6.2019 18:00
Jurvan keskustan kenttä
SMJ P08 Valkoinen
NJ pojat 07
11-13
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko C
14.6.2019 18:00
Koskenkorvan koulu
SMJ P08 Musta
Laihian Luja Blue
21-4
näytä
D-tytöt kilpasarja
Lohko A
14.6.2019 19:00
Ilmajoen keskuskenttä
PeKi
VM D-t oranssi
7-6
näytä
D-tytöt kilpasarja
Lohko B
14.6.2019 19:00
Kankaan koulu, Kurikka
Roihu dtk
Pesäkarhut D-punaiset
5-6
näytä
D-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 19:00
Yhteiskoulu, Kurikka
Fera D2
IK-06
13-2
näytä
D-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 19:00
Paulaharjun koulu, Kurikka
Mailajuniorit
Peto06
8-9
näytä
D-pojat kilpasarja
Alkusarja
14.6.2019 19:00
Panttilan kenttä
SMJ Musta
UPV Dp
2-3
näytä
D-pojat pelisarja
Lohko A
14.6.2019 19:00
Ilmajoen Laidunalue
KaMa E07
APV
13-3
näytä
D-pojat pelisarja
Lohko B
14.6.2019 19:00
Kurikan urheilupuisto hiekkatekonurmi
UPV
SMJ P07 punainen
3-6
näytä
E-tytöt kilpasarja
Lohko A
14.6.2019 19:00
Koulukeskus 1, Jalasjärvi
AA-07
Pesäkarhut E-08 Susset
18-4
näytä
E-tytöt kilpasarja
Lohko B
14.6.2019 19:00
Koulukeskus 2, Jalasjärvi
Virkiä sininen
SMJ E-tytöt Musta
6-11
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko A
14.6.2019 19:00
Tuiskulan koulu, Kurikka
APV musta
AA-08
8-10
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 19:00
Luovan koulu, Kurikka
NJ E tytöt
Virkiä valkoinen
14-4
näytä
E-tytöt pelisarja
Lohko B
14.6.2019 19:00
Västilän koulu, Ilmajoki
IK
APV keltainen
3-19
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko A
14.6.2019 19:00
Jurvan keskustan kenttä
Vive-E
Jurvan liekki
24-2
näytä
E-pojat pelisarja
Lohko C
14.6.2019 19:00
Koskenkorvan koulu
KoU E
kaka
15-7
näytä