Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Turnaukset
»
Etelän Pesiksen aluesarja
»
Miehet
» Runkosarja
Etelän Pesiksen aluesarja
Miehet
Tulosta
Kaikki päivän ottelut
Miehet
Naiset
B- pojat
B- tytöt
C- pojat kilpasarja
C- pojat pelisarja
C- tytöt
D- pojat kilpasarja
D- pojat pelisarja
D- tytöt kilpasarja
D- tytöt pelisarja
E- pojat kilpasarja
E- pojat pelisarja
E- tytöt
F- pojat
F- tytöt
G- pojat
G- tytöt
Aikuisten sekasarja
Alkusarja
Runkosarja
Jatkosarja
Ylempi jatkosarja
Alempi jatkosarja
Runkosarja
Runkosarja
#
Joukkue
O
V2-0
V2-1
V1-0
T
H0-1
H1-2
H0-2
JUOKSUT
P
1.
Lammin Luja
9
8
0
1
0
0
0
0
157 - 60
26
2.
Janakkala
9
8
0
0
0
0
0
1
159 - 80
24
3.
Cobra II
9
4
1
1
0
0
1
2
191 - 114
17
4.
Espoon Pesis
9
4
1
1
0
0
1
2
117 - 88
17
5.
Latokasken Tiikerit
9
3
2
0
0
0
2
2
141 - 129
15
6.
Kerava
9
3
0
0
0
0
2
4
150 - 135
11
7.
Päiväkumpu
9
1
3
0
0
1
0
4
140 - 138
9
8.
Virkkala
9
1
0
0
0
1
2
5
103 - 163
5
9.
Vipa II
9
0
2
0
0
1
1
5
99 - 173
5
10.
Roihu
9
1
0
0
0
0
0
8
57 - 234
3
Runkosarja
Turnauksen tai sarjan tulostensyöttöavain
ID
Pelipäivämäärä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
309879
12.5.2016
Latokasken Tiikerit
Roihu
2-0 (7-5, 13-3)
näytä
310004
16.5.2016
Päiväkumpu
Cobra II
0-1 (9-9, 9-10)
310143
19.5.2016
Espoon Pesis
Kerava
2-0 (16-6, 2-1)
näytä
309947
21.5.2016
Latokasken Tiikerit
Päiväkumpu
2-0 (12-3, 14-1)
näytä
310075
22.5.2016
Kerava
Lammin Luja
0-2 (3-15, 4-10)
näytä
310211
23.5.2016
Cobra II
Espoon Pesis
1-2 (14-6, 1-6, 4-5)
310059
28.5.2016
Espoon Pesis
Latokasken Tiikerit
1-2 (11-9, 0-5, 0-2)
näytä
309785
30.5.2016
Päiväkumpu
Vipa II
2-1 (22-4, 3-7, 1-0)
309934
31.5.2016
Roihu
Cobra II
0-2 (2-28, 1-21)
näytä
310127
1.6.2016
Virkkala
Kerava
0-2 (3-21, 2-16)
näytä
310169
5.6.2016
Janakkala
Virkkala
2-0 (10-8, 8-7)
näytä
310017
5.6.2016
Lammin Luja
Latokasken Tiikerit
2-0 (11-6, 8-6)
näytä
309811
5.6.2016
Kerava
Vipa II
2-0 (7-5, 8-6)
näytä
309866
6.6.2016
Päiväkumpu
Roihu
2-0 (19-0, 14-1)
309976
8.6.2016
Virkkala
Päiväkumpu
1-2 (2-9, 11-8, 0-1)
näytä
309840
9.6.2016
Vipa II
Espoon Pesis
0-1 (7-7, 6-9)
310114
10.6.2016
Cobra II
Lammin Luja
0-2 (7-8, 4-6)
310172
10.6.2016
Espoon Pesis
Virkkala
2-0 (1-0, 1-0)
309905
11.6.2016
Virkkala
Roihu
2-0 (12-3, 6-1)
näytä
309808
12.6.2016
Lammin Luja
Vipa II
2-0 (9-0, 22-2)
näytä
309963
12.6.2016
Kerava
Päiväkumpu
1-2 (8-7, 15-16, 0-1)
näytä
310101
17.6.2016
Espoon Pesis
Lammin Luja
0-2 (0-9, 0-1)
näytä
309992
20.6.2016
Päiväkumpu
Espoon Pesis
0-2 (1-7, 3-5)
309918
21.6.2016
Roihu
Janakkala
0-2 (4-14, 1-12)
310185
22.6.2016
Cobra II
Virkkala
2-0 (10-8, 14-3)
310033
29.6.2016
Virkkala
Latokasken Tiikerit
0-2 (7-9, 8-13)
310091
1.7.2016
Janakkala
Lammin Luja
0-2 (4-5, 4-11)
näytä
309853
1.7.2016
Vipa II
Cobra II
0-2 (1-4, 7-15)
309798
7.7.2016
Latokasken Tiikerit
Vipa II
1-2 (6-5, 1-9, 2-3)
310020
20.7.2016
Kerava
Latokasken Tiikerit
1-2 (8-6, 6-7, 0-3)
näytä
310198
21.7.2016
Espoon Pesis
Janakkala
0-2 (5-6, 4-5)
näytä
310062
21.7.2016
Latokasken Tiikerit
Cobra II
1-2 (2-8, 10-4, 0-1)
310208
25.7.2016
Cobra II
Janakkala
0-2 (11-12, 4-11)
310130
30.7.2016
Janakkala
Kerava
2-0 (4-2, 9-0)
näytä
310088
30.7.2016
Virkkala
Lammin Luja
0-1 (7-12, 8-8)
310156
2.8.2016
Cobra II
Kerava
2-0 (18-5, 4-3)
309950
2.8.2016
Lammin Luja
Päiväkumpu
2-0 (13-0, 7-5)
309772
2.8.2016
Roihu
Vipa II
2-0 (17-10, 10-7)
näytä
309989
3.8.2016
Janakkala
Päiväkumpu
2-0 (7-6, 6-2)
näytä
309824
5.8.2016
Vipa II
Virkkala
2-1 (8-5, 4-5, 6-1)
309882
6.8.2016
Lammin Luja
Roihu
2-0 (1-0, 1-0)
309895
8.8.2016
Kerava
Roihu
2-0 (21-0, 16-1)
näytä
309837
8.8.2016
Vipa II
Janakkala
0-2 (1-11, 1-8)
309921
9.8.2016
Roihu
Espoon Pesis
0-2 (6-19, 2-13)
näytä
310046
10.8.2016
Janakkala
Latokasken Tiikerit
2-0 (13-3, 15-5)
näytä