Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Kenttä: Siilinjärvi

Linkki karttaan: http://

Ottelut kentällä

PelipäivämääräSarjaLohkoKotijoukkueVierasjoukkueTulosJärjestelijäPöytäkirja
13.5.2019 00:00E-tytötRunkosarjaSiiPe keltaisetSiiPe mustat10-14näytä
15.5.2019 18:00E-pojat pelisarjaRunkosarjaSiiPePuPe13-25näytä
17.5.2019 00:00F-pojatRunkosarjaSiiPePuPe3-12näytä
18.5.2019 00:00E-tytötRunkosarjaSiiPe mustatJoMa14-13näytä
18.5.2019 00:01E-tytötRunkosarjaSiiPe keltaisetJoMa13-23näytä
19.5.2019 00:02C-pojatRunkosarjaSiiPeTahko C12-1 (6-9, 10-7, 0-0, 2-1)näytä
19.5.2019 00:03C-pojatRunkosarjaIPVTahko C11-2 (7-1, 0-2, 0-0, 0-2)näytä
19.5.2019 00:04C-pojatRunkosarjaSiiPeIPV1-2 (4-2, 2-4, 0-0, 3-4)näytä
25.5.2019 00:00D-tytöt kilpasarjaRunkosarjaSoJy D-t ps.SiiPe mustat0-2 (1-4, 6-22)näytä
25.5.2019 00:01D-tytöt kilpasarjaRunkosarjaSiiPe mustatKiPa-90 D-t ps.2-0 (11-1, 12-0)näytä
25.5.2019 00:02D-tytöt pelisarjaRunkosarjaSiiPe keltaisetSoJy0-2 (14-15, 9-11)näytä
25.5.2019 00:03D-tytöt pelisarjaRunkosarjaSiiPe/m D-t ks.KiPa-90 2-0 (11-1, 12-0)näytä
25.5.2019 00:04D-tytöt pelisarjaRunkosarjaSiiPe keltaisetKiPa-90 2-1 (5-10, 11-2, 0-0, 3-1)näytä
25.5.2019 00:05D-tytöt pelisarjaRunkosarjaSoJySiiPe/m D-t ks.0-2 (1-4, 6-22)näytä
26.5.2019 00:00F-tytötRunkosarjaSiiPeSoJy8-9näytä
26.5.2019 00:01F-tytötRunkosarjaIlUSoJy14-14näytä
26.5.2019 00:02F-tytötRunkosarjaSiiPeIlU8-16näytä
30.5.2019 00:00C-pojatRunkosarjaSiiPeKiri2-0 (14-2, 10-2)näytä
30.5.2019 00:01C-pojatRunkosarjaKiriPuPe0-2 (5-6, 6-14)näytä
31.5.2019 00:00D-pojat pelisarjaRunkosarjaSiiPePuPe0-2 (14-19, 2-5)näytä
4.6.2019 00:00D-tytöt kilpasarjaRunkosarjaSiiPe mustatSiiPe/k D-t ps.2-0 (15-5, 14-5)näytä
4.6.2019 18:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaSiiPe/m D-t ks.SiiPe keltaiset2-0 (15-5, 14-5)näytä
7.6.2019 18:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaSiiPe keltaisetPuPe 2-0 (13-12, 14-6)näytä
8.6.2019 00:03D-pojat pelisarjaRunkosarjaSiiPePK-P2-0 (8-3, 7-6)näytä
8.6.2019 00:04D-pojat pelisarjaRunkosarjaIPV 2PK-P2-1 (4-5, 7-1, 0-0, 3-2)näytä
8.6.2019 00:05D-pojat pelisarjaRunkosarjaSiiPeIPV 20-2 (1-7, 4-19)näytä
15.6.2019 00:03C-pojatRunkosarjaSiiPeJoMa2-0 (22-2, 6-1)näytä
15.6.2019 00:04C-pojatRunkosarjaJoMaKPL0-2 (3-5, 4-18)näytä
15.6.2019 00:04F-pojatRunkosarjaSiiPeJoMa punainen5-12näytä
15.6.2019 00:05C-pojatRunkosarjaSiiPeKPL0-2 (0-8, 0-7)näytä
15.6.2019 00:05F-pojatRunkosarjaSiiPeKiPa-90 punainen10-13näytä
15.6.2019 00:06F-pojatRunkosarjaSiiPeKiPa-90 musta6-15näytä
15.6.2019 00:07F-pojatRunkosarjaKiPa-90 punainenJoMa musta8-9näytä
15.6.2019 00:08F-pojatRunkosarjaKiPa-90 mustaJoMa punainen11-9näytä
16.6.2019 00:00D-tytöt kilpasarjaRunkosarjaJoMa E-p ks.SiiPe mustat1-2 (8-4, 5-12, 0-0, 1-2)näytä
16.6.2019 00:00D-tytöt kilpasarjaRunkosarjaKPL E-p ks.SiiPe mustat2-0 (11-8, 20-6)näytä
16.6.2019 00:00E-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMaKPL0-2 (3-13, 1-7)näytä
16.6.2019 00:00E-pojat kilpasarjaRunkosarjaKPLSiiPe/m D-t ks.2-0 (11-8, 20-6)näytä
16.6.2019 00:00E-pojat kilpasarjaRunkosarjaJoMaSiiPe/m D-t ks.1-2 (8-4, 5-12, 0-0, 1-2)näytä
18.6.2019 00:00E-tytötRunkosarjaSiiPe mustatSiiPe keltaiset12-16näytä
28.6.2019 00:00E-tytötRunkosarjaSiiPe mustatViU
28.6.2019 00:00E-tytötRunkosarjaViUSiiPe keltaiset
30.6.2019 00:00D-pojat pelisarjaRunkosarjaSiiPeJoMa mustat
30.6.2019 00:00D-pojat pelisarjaRunkosarjaSiiPeJoMa punaiset
1.7.2019 18:00D-pojat pelisarjaRunkosarjaSiiPePuPe
8.7.2019 00:00D-tytöt kilpasarjaRunkosarjaSiiPe mustatViU
11.7.2019 00:00C-pojatRunkosarjaSiiPeSoJy
12.7.2019 00:00C-tytötRunkosarjaSiiPe JoMa punaiset
20.7.2019 00:00E-pojat pelisarjaRunkosarjaSiiPeJoMa pun
20.7.2019 00:00E-pojat pelisarjaRunkosarjaPuPeIPV
20.7.2019 00:00E-pojat pelisarjaRunkosarjaIPVJoMa musta
20.7.2019 00:00E-pojat pelisarjaRunkosarjaSiiPeJoMa musta
20.7.2019 00:00E-pojat pelisarjaRunkosarjaSiiPeIPV
29.7.2019 00:00E-tytötRunkosarjaSiiPe keltaisetSiiPe mustat
30.7.2019 00:00D-tytöt kilpasarjaRunkosarjaSiiPe mustatIPV E-p ks.
30.7.2019 00:00D-tytöt kilpasarjaRunkosarjaSoJy E-p ks.SiiPe mustat
30.7.2019 00:00E-pojat kilpasarjaRunkosarjaSoJyIPV
30.7.2019 00:00E-pojat kilpasarjaRunkosarjaSoJySiiPe/m D-t ks.
30.7.2019 00:00E-pojat kilpasarjaRunkosarjaSiiPe/m D-t ks.IPV
2.8.2019 18:00D-tytöt pelisarjaRunkosarjaSiiPe keltaisetJoMa punaiset
9.8.2019 18:00C-tytötRunkosarjaSiiPe PuPe
10.8.2019 00:00E-tytötRunkosarjaSiiPe mustatSoJy
10.8.2019 00:01E-tytötRunkosarjaSiiPe keltaisetKPK
10.8.2019 00:02E-tytötRunkosarjaSiiPe mustatKPK
10.8.2019 00:03E-tytötRunkosarjaSiiPe keltaisetSoJy
11.8.2019 00:00F-pojatRunkosarjaYsit FG-pSiiPe
11.8.2019 00:01F-pojatRunkosarjaYsit FG-pPuPe
11.8.2019 00:02F-pojatRunkosarjaJoMa punainenYsit FG-p
11.8.2019 00:03F-pojatRunkosarjaPuPeJoMa musta
11.8.2019 00:04F-pojatRunkosarjaJoMa mustaSiiPe
11.8.2019 00:05F-pojatRunkosarjaPuPeJoMa punainen
11.8.2019 00:06F-pojatRunkosarjaSiiPeSoJy
11.8.2019 00:07F-pojatRunkosarjaJoMa punainenSoJy
15.8.2019 00:00C-pojatRunkosarjaSiiPePuPe
18.8.2019 00:00C-tytötRunkosarjaJoMa punaisetSiiPe
18.8.2019 00:01C-tytötRunkosarjaJoMa punaisetJoU
18.8.2019 00:02C-tytötRunkosarjaYsitJoU
18.8.2019 00:03C-tytötRunkosarjaSiiPe Ysit
24.8.2019 00:00F-tytötRunkosarjaSiiPeViU
24.8.2019 00:01F-tytötRunkosarjaIlUJoMa
24.8.2019 00:03F-tytötRunkosarjaJoMaSiiPe
24.8.2019 00:04F-tytötRunkosarjaSoJyYsit
24.8.2019 00:05F-tytötRunkosarjaViUIlU
24.8.2019 00:06F-tytötRunkosarjaIlUYsit
24.8.2019 00:07F-tytötRunkosarjaSoJySiiPe