Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: Nurmijärven kirkonkylän kenttä
Kenttä: Nurmijärven kirkonkylän kenttä
Osoite:
Suojalantie 2, 01900 Nurmijärvi
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Ki...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
22.7.2019 13:00
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Mailattaret
KeKi1
6-3
Pesäkarhut C-Punaiset
näytä
22.7.2019 14:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
Pesäkarhut C-Punaiset
Muhoksen Pallo-Salamat
7-2
KeKi1
näytä
22.7.2019 15:30
C-pojat pelisarja
Lohko D
SMJ 2
KPL
8-8
Muhoksen Pallo-Salamat
näytä
22.7.2019 17:15
C-pojat pelisarja
Lohko B
Lippo Sininen
Kipe 06 Kilpa
0-11
Fera
näytä
22.7.2019 18:30
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Kirittäret
Fera
4-2
Kipe 06 Kilpa
näytä
22.7.2019 19:45
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
LaJy
KPK
9-2
Kirittäret
näytä
23.7.2019 08:45
C-tytöt pelisarja
Lohko C
Puhti
NJ-04
0-7
YPJ C04
näytä
23.7.2019 10:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
YPJ C04
YPJ C03
4-11
Puhti
näytä
23.7.2019 13:00
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
RuoPi C-tytöt
Mailattaret
2-10
Hyvinkään Tahko
näytä
23.7.2019 14:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
Hyvinkään Tahko
LaJy
3-9
Mailattaret
näytä
23.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko B
PiKi
Mailattaret / SMJ / ViVe
17-9
LaJy
näytä
24.7.2019 08:45
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
KPK
YPJ C03
7-3
Pattu Juniorit C-tytöt
näytä
24.7.2019 10:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Kirittäret
Pattu Juniorit C-tytöt
4-5
KPK
näytä
24.7.2019 13:00
C-pojat kilpasarja
Lohko B
KeKi1
Tahko Brown
1-9
Lahti
näytä
24.7.2019 14:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Lahti
KeKi1
1-10
Tahko Brown
näytä
24.7.2019 15:30
C-pojat kilpasarja
Lohko B
Kiri Blue
JoKo
6-3
KeKi1
näytä
25.7.2019 08:45
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Siipe C-tytöt
PETO
4-8
YK
näytä
25.7.2019 10:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
YPJ C04
YK
1-9
PETO
näytä
25.7.2019 13:30
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
MJ-Cty
Fera
4-8
LaJy
näytä
25.7.2019 14:45
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
LaJy
HP
5-8
Fera
näytä
25.7.2019 16:00
C-tytöt pelisarja
Lohko F
SiKi
Joma punaiset
4-1
HP
näytä
26.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko F
ViVe
Joma punaiset
15-2
RÄPSÄ-04
näytä
26.7.2019 09:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko B
Hyvinkään Tahko
RÄPSÄ-04
6-7
ViVe
näytä
26.7.2019 10:30
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
RuoPi C-tytöt
Lahti
8-5
Hyvinkään Tahko
näytä
26.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko F
ViVe
SiKi
6-7
Pori pesäkarhut valkoiset
näytä
26.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko J
JoU
Pori pesäkarhut valkoiset
8-7
SiKi
näytä
27.7.2019 09:15
C-pojat pelisarja
Sijat 15-16
UPV C-pojat
Kiri White
15-5
Kiri Blue
näytä
27.7.2019 10:30
C-pojat kilpasarja
Sijat 13-14
PuPe
Kiri Blue
10-9
Kiri White
näytä
27.7.2019 13:00
C-pojat kilpasarja
Loppusarja sijoista 15-19
Manse PP C-pojat
IPV
7-6
KoU C-pojat
näytä
27.7.2019 14:15
C-pojat kilpasarja
Loppusarja sijoista 15-19
KoU C-pojat
JoKo
12-14
IPV
näytä