Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Tenavaleiri
» Kenttä: KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A
Kenttä: KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A
Osoite:
Kylävainiontie 18, 02760 Espoo
Linkki karttaan:
https://goo.gl/maps/azB3brduNH54eYRw6
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
1.7.2019 13:30
E-pojat pelisarja
E
HuVe
Kipe06 E-junnut
10-6
Lajy E-pojat
näytä
1.7.2019 14:30
E-pojat pelisarja
F
Espoon Pesis Blue
Lajy E-pojat
3-7
HuVe
näytä
1.7.2019 15:30
E-pojat pelisarja
E
Kiri
Nj07
5-6
Espoon Pesis Blue
näytä
1.7.2019 16:30
E-pojat pelisarja
F
PKP
SMJ P08 Musta
5-25
Kiri
näytä
2.7.2019 08:30
E-pojat pelisarja
C
JaJa - E
Kepe
4-14
SiKi E-pojat
näytä
2.7.2019 09:30
E-pojat pelisarja
C
KPL E YELLOW
SiKi E-pojat
4-6
IPV
näytä
2.7.2019 10:30
E-pojat pelisarja
C
IPV
Kepe
7-8
KPL E YELLOW
näytä
2.7.2019 14:00
E-pojat pelisarja
C
JaJa - E
KPL E YELLOW
7-9
Kepe
näytä
2.7.2019 15:00
E-pojat pelisarja
C
Kepe
SiKi E-pojat
10-6
JaJa - E
näytä
2.7.2019 18:00
E-pojat pelisarja
H
HP E-peli
Kipa-90
3-9
SoJy violetti
näytä
2.7.2019 19:00
E-pojat pelisarja
A
SoJy violetti
EuVe E
6-7
HP E-peli
näytä
2.7.2019 20:00
E-pojat pelisarja
H
ULPO
KeKi E1
EuVe E
3.7.2019 08:30
E-pojat pelisarja
M
IPV
Roihu E-pojat
2-6
TuPe E-pojat
näytä
3.7.2019 09:30
E-pojat pelisarja
N
KPL E YELLOW
TuPe E-pojat
7-4
IPV
näytä
3.7.2019 10:30
E-pojat pelisarja
N
SoJy violetti
Espoon Pesis White
7-6
KPL E YELLOW
näytä
3.7.2019 14:00
E-pojat pelisarja
N
Espoon Pesis White
TuPe E-pojat
6-9
SoJy violetti
näytä
3.7.2019 15:00
E-pojat pelisarja
N
SoJy violetti
KPL E YELLOW
5-7
Espoon Pesis White
näytä
3.7.2019 16:00
E-pojat pelisarja
P
PKP
KeKi E1
3-10
KPL E YELLOW
näytä
3.7.2019 18:00
E-pojat pelisarja
Q
SuPo E-pojat
Sudet-08
8-7
Pyry-Pesis
näytä
3.7.2019 19:00
E-pojat pelisarja
Q
Kipe06 E-junnut
Pyry-Pesis
13-7
SuPo E-pojat
näytä
3.7.2019 20:00
E-pojat pelisarja
Q
JoMa pun
HP E-peli
10-7
Kipe06 E-junnut
näytä
4.7.2019 08:30
E-pojat pelisarja
I
Lippo sininen
EuVe E
9-10
Nj07
näytä
4.7.2019 09:30
E-pojat pelisarja
K
Kipa-90
Nj07
13-12
Lippo sininen
näytä
4.7.2019 13:00
E-pojat pelisarja
S
Lajy E-pojat
AA-08
12-3
PuPe keltainen
näytä
4.7.2019 14:00
E-pojat pelisarja
W
PuPe keltainen
KPL E YELLOW
4-5
Lajy E-pojat
näytä
5.7.2019 08:30
E-pojat pelisarja
U
Lippo sininen
SMJ P07 Musta
11-14
IiU E-junnut
näytä
5.7.2019 09:30
E-pojat pelisarja
U
IiU E-junnut
KPL E BLACK
6-10
Lippo sininen
näytä
5.7.2019 10:30
E-pojat pelisarja
W
Roihu E-pojat
PuPe keltainen
9-10
KPL E BLACK
näytä
5.7.2019 13:00
E-pojat pelisarja
U
KPL E BLACK
Lippo sininen
20-7
SMJ P07 Musta
näytä
5.7.2019 14:00
E-pojat pelisarja
U
SMJ P07 Musta
IiU E-junnut
12-12
KPL E BLACK
näytä
5.7.2019 15:00
E-pojat pelisarja
W
KPL E YELLOW
Roihu E-pojat
8-15
IiU E-junnut
näytä
6.7.2019 08:30
E-pojat pelisarja
Sijoituspelit
Espoon Pesis White
SoJy violetti
7-6
IPV
näytä
6.7.2019 09:30
E-pojat pelisarja
Sijoituspelit
KäKa
IPV
7-5
Espoon Pesis White
näytä
6.7.2019 10:30
E-pojat pelisarja
Sijoituspelit
HuVe
Siipe EP
5-6
KäKa
näytä
6.7.2019 11:30
E-pojat pelisarja
Sijoituspelit
PKP
Espoon Pesis Blue
3-7
HuVe
näytä