Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: K5 Huuhkajapuisto
Kenttä: K5 Huuhkajapuisto
Osoite:
Professorintie, Oulu
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Hu...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
24.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
SMJ P01
Tahko C1
1-23
SiiPe
näytä
24.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
KiPa
SiiPe
10-3
SMJ P01
näytä
24.7.2017 17:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
KaMa1
HP
15-4
KPL
näytä
24.7.2017 18:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
KPL
JoMa
10-1
KaMa1
näytä
25.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
HP
JoMa
2-12
KaMa1
näytä
25.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
KaMa1
SoJy
6-4
HP
näytä
25.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
AA
SiiPe
6-8
Hyvinkää 2
näytä
25.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
Hyvinkää 2
KiPa
1-14
AA
näytä
25.7.2017 18:30
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko C
EuVe
KPL 2
9-4
ViVe 2
näytä
25.7.2017 19:45
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko C
PK-P
EuVe
7-5
KPL 2
näytä
26.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
ViVe 1
SoJy
4-0
KaMa1
näytä
26.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
Manse PP
KaMa1
4-8
ViVe 1
näytä
26.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
AA
SMJ P01
4-9
KiPa
näytä
26.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
KeKi
KiPa
2-14
AA
näytä
26.7.2017 17:15
C- tytöt pelisarja
Jatkosarja lohko N
YPJ C2
KPK 2
12-4
ISKU
näytä
26.7.2017 18:30
C- tytöt pelisarja
Jatkosarja lohko N
ISKU
Espoo 2
4-12
KPK 2
näytä
26.7.2017 18:30
C- tytöt pelisarja
Loppusarja lohko Y
ISKU
Espoo 2
4-12
26.7.2017 19:45
C- tytöt pelisarja
Jatkosarja lohko N
KPK 2
Roihu-Hamina
5-4
Espoo 2
näytä
27.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
JoMa
YK
4-10
IPV 1
näytä
27.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
Manse PP
IPV 1
3-11
JoMa
näytä
27.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
KiPa
PöU Cp
13-0
Hyvinkää 2
näytä
27.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
Hyvinkää 2
SiiPe
0-6
PöU Cp
näytä
28.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
AA
Tahko C1
5-5
SMJ P01
näytä
28.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
PöU Cp
SMJ P01
7-17
Tahko C1
näytä
28.7.2017 13:00
C- pojat pelisarja
Ristikkäisottelut
KoU-C
IPV 2
13-5
Loimaa
näytä
28.7.2017 14:15
C- pojat pelisarja
Ristikkäisottelut
Loimaa
LMV
13-6
IPV 2
näytä
28.7.2017 15:30
C- pojat pelisarja
Ristikkäisottelut
ViVe 2
TyTe
16-3
LMV
näytä
29.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Sijat 15-16
Manse PP
PattU C-pojat
7-4
JoMa
näytä
29.7.2017 10:00
C- pojat kilpasarja
Sijat 13-14
JoMa
AA
12-5
Manse PP
näytä
29.7.2017 11:15
C- pojat pelisarja
Sijat 5-6
KoU-C
PK-P
9-8
AA
näytä