Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: 16. Turun lyseo
Kenttä: 16. Turun lyseo
Osoite:
Varusmestarintie 19, Turku
Linkki karttaan:
http://
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
16.7.2017 17:00
D- pojat pelisarja
Lohko E
Kerava
Ruovesi
23-1
Puijo
näytä
16.7.2017 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko E
Napapiiri
Seinäjoki 05
8-4
Kerava
näytä
16.7.2017 19:00
D- pojat pelisarja
Lohko G
Puijo
Loimaa
6-5
Napapiiri
näytä
17.7.2017 09:00
D- pojat pelisarja
Lohko F
Hyvinkää
Ulvila
5-5
Seinäjoki 03
näytä
17.7.2017 10:00
D- pojat pelisarja
Lohko C
Humppila
Reisjärvi
4-5
Hyvinkää
näytä
17.7.2017 11:00
D- pojat pelisarja
Lohko C
Seinäjoki 03
Espoo Yellow
5-10
Humppila
näytä
17.7.2017 14:00
D- pojat pelisarja
Lohko D
Alajärvi
Eurajoki
5-7
Seinäjoki 04
näytä
17.7.2017 15:00
D- pojat pelisarja
Lohko D
Kouvola
Oulu
6-8
Sotkamo
näytä
17.7.2017 19:00
D- pojat pelisarja
Lohko A
Hamina
Kempele Blue
0-20
Espoo White
näytä
17.7.2017 20:00
D- pojat pelisarja
Lohko A
Kannus
Koskenkorva
8-6
Hamina
näytä
18.7.2017 09:00
D- pojat pelisarja
Lohko L
Hyvinkää
Sotkamo
6-12
Humppila
näytä
18.7.2017 10:00
D- pojat pelisarja
Lohko O
Turku
Oulunsalo
18-3
Hyvinkää
näytä
18.7.2017 11:00
D- pojat pelisarja
Lohko O
Lahti
Humppila
12-0
Turku
näytä
18.7.2017 13:00
D- pojat pelisarja
Lohko Q
Hamina
Alajärvi
5-5
Roihu
näytä
18.7.2017 14:00
D- pojat pelisarja
Lohko P
Kempele Black
Ulvila
3-3
Hyvinkää
näytä
18.7.2017 15:00
D- pojat pelisarja
Lohko P
Seinäjoki 04
Seinäjoki 03
9-8
Kempele Black
näytä
18.7.2017 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko Q
Hamina
Laitila
10-7
Reisjärvi
näytä
18.7.2017 19:00
D- pojat pelisarja
Lohko Q
Alajärvi
Ruovesi
11-1
Hamina
näytä
19.7.2017 09:00
D- pojat pelisarja
Lohko K
Reisjärvi
Manse
6-11
Alajärvi
näytä
19.7.2017 10:00
D- pojat pelisarja
Lohko K
Simo
Puijo
13-8
Reisjärvi
näytä
19.7.2017 13:00
D- pojat pelisarja
Lohko Y
Oulunsalo
Jyväskylä
2-15
Seinäjoki 05
näytä
19.7.2017 14:00
D- pojat pelisarja
Lohko Y
Seinäjoki 03
Laitila
15-3
Roihu
näytä
19.7.2017 15:00
D- pojat pelisarja
Lohko Y
Seinäjoki 05
Jyväskylä
7-3
Hamina
näytä
19.7.2017 16:00
D- pojat pelisarja
Lohko Y
Laitila
Oulunsalo
6-4
Sotkamo
näytä
20.7.2017 09:00
D- pojat kilpasarja
Lohko A
Imatra
Ylivieska
7-4
Sotkamo
näytä
20.7.2017 10:00
D- pojat kilpasarja
Lohko A
Sotkamo
Kankaanpää
14-0
Imatra
näytä
20.7.2017 13:00
D- pojat pelisarja
Lohko X
Kouvola
Hamina
6-4
Espoo Yellow
näytä
20.7.2017 14:00
D- pojat pelisarja
Lohko X
Lahti
Kempele Black
4-5
Kouvola
näytä
20.7.2017 15:00
D- pojat pelisarja
Lohko T
Reisjärvi
Espoo Yellow
7-7
Lahti
näytä
21.7.2017 10:30
D- pojat pelisarja
Sijat 47.-48.
Seinäjoki 04
Seinäjoki 03
11-16
Loimaa
näytä
21.7.2017 11:30
D- pojat pelisarja
Sijat 41.-42.
Ulvila
Hamina
9-7
Seinäjoki 04
näytä
21.7.2017 13:00
D- pojat pelisarja
Sijat 33.-34.
Roihu
Vaasa
6-17
Espoo White
näytä
21.7.2017 14:00
D- pojat pelisarja
Sijat 25.-26.
Puijo
Eurajoki
6-12
Roihu
näytä