Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: 14. Teräsrautela
Kenttä: 14. Teräsrautela
Osoite:
Vanha Kuninkojantie 54, Turku
Linkki karttaan:
http://
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
16.7.2017 17:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko C
Pattijoki
Hamina
14-18
Ylivieska
näytä
16.7.2017 18:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko C
Rauma D3
Jalasjärvi
26-2
Pattijoki
näytä
16.7.2017 19:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko C
Jyväskylä
Ylivieska
15-5
Rauma D3
näytä
17.7.2017 09:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
Siilinjärvi
Oulu
9-14
Peräseinäjoki
näytä
17.7.2017 10:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
Peräseinäjoki
Pori Mustat
27-7
Oulu
näytä
17.7.2017 11:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
Veteli
Rauma D1
3-10
Pori Mustat
näytä
17.7.2017 13:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Muhos
Laitila
11-18
Kankaanpää
näytä
17.7.2017 14:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Ylihärmä
Hämeenkyrö
15-24
Laitila
näytä
17.7.2017 15:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Kankaanpää
Haapajärvi
12-5
Hämeenkyrö
näytä
17.7.2017 18:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Vaasa
Kempele
13-6
Kuusankoski
näytä
17.7.2017 19:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Ruovesi
Joensuu
11-10
Kempele
näytä
17.7.2017 20:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Pori Punaiset
Kuusankoski
37-9
Joensuu
näytä
18.7.2017 09:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Haapajärvi
Laitila
2-14
Ylihärmä
näytä
18.7.2017 10:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Muhos
Ylihärmä
10-16
Laitila
näytä
18.7.2017 11:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko D
Kankaanpää
Hämeenkyrö
12-4
Muhos
näytä
18.7.2017 18:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko G
Ruovesi
Siilinjärvi
6-4
Kuusankoski
näytä
18.7.2017 19:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko G
Pattijoki
Hämeenkyrö
8-7
Ruovesi
näytä
18.7.2017 20:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko K
Kuusankoski
Veteli
1-16
Pattijoki
näytä
19.7.2017 09:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko H
Ylihärmä
Oulu
12-11
Pori Mustat
näytä
19.7.2017 10:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko H
Jalasjärvi
Kempele
10-11
Ylihärmä
näytä
19.7.2017 11:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko J
Muhos
Pori Mustat
13-9
Jalasjärvi
näytä
19.7.2017 14:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko G
Ruovesi
Hämeenkyrö
3-12
Haapajärvi
näytä
19.7.2017 15:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko G
Siilinjärvi
Pattijoki
19-9
Ruovesi
näytä
19.7.2017 16:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko K
Kuusankoski
Haapajärvi
3-23
Siilinjärvi
näytä
20.7.2017 10:00
D- tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelut 21.-24.
Ylivieska
Kuusankoski
13-4
Kankaanpää
näytä
20.7.2017 11:00
D- tytöt kilpasarja
Ristikkäsiottelut 13.-16.
Hämeenkyrö
Ylihärmä
6-1
Kuusankoski
näytä
20.7.2017 13:00
D- tytöt kilpasarja
Ristikkäsiottelut 5.-8.
Hamina
Kankaanpää
11-9
Haapajärvi
näytä
21.7.2017 10:30
D- tytöt kilpasarja
Sijat 13.-14.
Hämeenkyrö
Ruovesi
18-4
Jalasjärvi
näytä
21.7.2017 11:30
D- tytöt kilpasarja
Sijat 9.-10.
Jalasjärvi
Pattijoki
6-12
näytä