Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: 1. Kisapuisto
Kenttä: 1. Kisapuisto
Osoite:
Pernontie 16, Turku
Linkki karttaan:
http://
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
16.7.2017 17:00
D- pojat pelisarja
Lohko C
Espoo Yellow
Humppila
8-2
Alajärvi
näytä
16.7.2017 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko C
Reisjärvi
Seinäjoki 03
8-7
Espoo Yellow
näytä
16.7.2017 19:00
D- pojat pelisarja
Lohko D
Alajärvi
Oulu
2-3
Reisjärvi
näytä
17.7.2017 09:00
D- pojat pelisarja
Lohko F
Manse
Oulunsalo
15-2
Sotkamo
näytä
17.7.2017 10:00
D- pojat pelisarja
Lohko B
Seinäjoki 04
Simo
2-9
Manse
näytä
17.7.2017 11:00
D- pojat pelisarja
Lohko B
Sotkamo
Turku
4-3
Seinäjoki 04
näytä
17.7.2017 13:00
D- pojat pelisarja
Lohko A
Hamina
Espoo White
9-2
Simo
näytä
17.7.2017 14:00
D- pojat pelisarja
Lohko A
Kempele Blue
Koskenkorva
2-7
Reisjärvi
näytä
17.7.2017 15:00
D- pojat pelisarja
Lohko A
Espoo White
Kannus
0-16
Kempele Blue
näytä
17.7.2017 16:00
D- pojat pelisarja
Lohko A
Koskenkorva
Hamina
12-4
Kannus
näytä
17.7.2017 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko H
Jyväskylä
Vaasa
3-13
Seinäjoki 05
näytä
17.7.2017 19:00
D- pojat pelisarja
Lohko H
Laitila
Roihu
4-10
Jyväskylä
näytä
18.7.2017 09:00
D- pojat pelisarja
Lohko L
Espoo Yellow
Loimaa
0-9
Kerava
näytä
18.7.2017 10:00
D- pojat pelisarja
Lohko M
Eurajoki
Roihu
7-4
Espoo Yellow
näytä
18.7.2017 11:00
D- pojat pelisarja
Lohko M
Kerava
Kannus
2-6
Eurajoki
näytä
18.7.2017 14:00
D- pojat pelisarja
Lohko O
Oulunsalo
Lahti
1-21
Humppila
näytä
18.7.2017 15:00
D- pojat pelisarja
Lohko O
Humppila
Turku
1-6
Oulunsalo
näytä
18.7.2017 19:00
D- pojat pelisarja
Lohko N
Espoo White
Kempele Blue
0-12
Puijo
näytä
18.7.2017 20:00
D- pojat pelisarja
Lohko N
Jyväskylä
Kouvola
1-6
Espoo White
näytä
19.7.2017 09:00
D- pojat pelisarja
Lohko J
Oulu
Napapiiri
0-8
Oulunsalo
näytä
19.7.2017 10:00
D- pojat pelisarja
Lohko J
Koskenkorva
Vaasa
8-4
Oulu
näytä
19.7.2017 13:00
D- pojat pelisarja
Lohko S
Simo
Eurajoki
8-4
Roihu
näytä
19.7.2017 14:00
D- pojat pelisarja
Lohko S
Loimaa
Koskenkorva
2-10
Simo
näytä
19.7.2017 15:00
D- pojat pelisarja
Lohko V
Kempele Blue
Ulvila
24-3
Loimaa
näytä
20.7.2017 09:00
D- pojat kilpasarja
Lohko A
Kouvola
Espoo
9-4
Jokioinen
näytä
20.7.2017 10:00
D- pojat kilpasarja
Lohko A
Oulu
Jyväskylä
8-1
Kouvola
näytä
20.7.2017 11:00
D- pojat kilpasarja
Lohko A
Jokioinen
Seinäjoki P
5-16
Jyväskylä
näytä
20.7.2017 13:00
D- pojat pelisarja
Lohko Y
Oulunsalo
Seinäjoki 03
1-10
Jyväskylä
näytä
20.7.2017 14:00
D- pojat pelisarja
Lohko Y
Seinäjoki 05
Laitila
20-2
Oulunsalo
näytä
21.7.2017 10:30
D- pojat kilpasarja
Sijat 19.-20.
Jokioinen
Hamina
0-6
Imatra
näytä
21.7.2017 11:30
D- pojat kilpasarja
Sijat 17.-18.
Pöytyä
Imatra
6-4
Hamina
näytä