Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Tenavaleiri
» Kenttä: 3. Salmela 2
Kenttä: 3. Salmela 2
Osoite:
Salmelantie 2, 88600 Sotkamo
Linkki karttaan:
https://www.google.com/maps/d/viewe...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
9.7.2017 17:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Tahko
PattU 05
8-9
Roihu
näytä
9.7.2017 18:30
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
Roihu
Fera 1
1-22
PuPe
näytä
9.7.2017 19:30
E- tytöt pelisarja
C-lohko
Virkiä 06
PuPe
17-6
Fera 1
näytä
10.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
KeKi White
IK 05
31-2
SiiPe 05
näytä
10.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
YK
SiiPe 05
18-6
Espoo / Lahti / Roihu
näytä
10.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
A-lohko
KeKi Black
Espoo / Lahti / Roihu
17-17
YK
näytä
10.7.2017 13:00
E- tytöt pelisarja
G-lohko
PeTo 06
LP-juniorit
4-10
SMJ musta
näytä
10.7.2017 14:00
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
SMJ musta
Lippo valkoinen
18-2
HP
näytä
10.7.2017 15:00
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
HP
VM 05
5-6
LP-juniorit
näytä
10.7.2017 18:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
KeKi White
YK
10-5
VM
näytä
10.7.2017 19:00
E- tytöt pelisarja
E-lohko
Lippo sininen
VM
13-12
KeKi White
näytä
10.7.2017 20:00
E- tytöt pelisarja
D-lohko
Tyte keltaiset
PomPy
9-10
Lippo sininen
näytä
11.7.2017 08:30
E- tytöt pelisarja
J-lohko
KK-V
ViU
8-9
Puhti
näytä
11.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
YK
Puhti
9-6
SiiPe 05
näytä
11.7.2017 10:30
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
SiiPe 05
Roihu
6-5
YK
näytä
11.7.2017 13:00
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Manse PP
Fera 3
6-19
SiKi keltainen
näytä
11.7.2017 14:00
E- tytöt pelisarja
L-lohko
SiKi keltainen
KPK
14-9
PomPy
näytä
11.7.2017 15:00
E- tytöt pelisarja
M-lohko
JoMa
PomPy
5-10
KPK
näytä
11.7.2017 18:00
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
VM 05
Manse PP
11-8
SoJy
näytä
11.7.2017 19:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
SoJy
Roihu
18-1
Manse PP
näytä
11.7.2017 20:00
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
SMJ musta
PattU 05
7-4
Roihu
näytä
12.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
YK
LaJy
9-3
Manse PP
näytä
12.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Pesäkarhut 05
Manse PP
14-4
LaJy
näytä
12.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
R-lohko
Mailajuniorit
PomPy
5-8
Pesäkarhut 05
näytä
12.7.2017 13:00
E- tytöt pelisarja
N-lohko
Räpsä
PeTo 06
6-11
HP-K
näytä
12.7.2017 15:00
E- tytöt pelisarja
P-lohko
KiPa-90
IK 06
9-4
Pesäkarhut 05
näytä
12.7.2017 16:00
E- tytöt pelisarja
S-lohko
RePi
KPK
16-8
Leiriorganisaatio
näytä
12.7.2017 18:00
E- tytöt pelisarja
R-lohko
KaKa
PomPy
8-10
näytä
12.7.2017 19:00
E- tytöt pelisarja
O-lohko
KeKi Black
Fera 2
5-19
näytä
12.7.2017 20:00
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
Roihu
IK 05
8-6
Fera 2
näytä
13.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
VM 05
Tahko
2-5
YK
näytä
13.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
B-lohko
Roihu
Puhti
4-5
PattU 05
näytä
13.7.2017 10:30
E- tytöt pelisarja
O-lohko
OuHu
VePe
9-15
Espoo / Lahti / Roihu
näytä
13.7.2017 11:30
E- tytöt kilpasarja
A-lohko
Manse PP
HP-K
0-20
LaJy
näytä
13.7.2017 13:00
E- tytöt pelisarja
S-lohko
JoMa
RePi
5-13
Kirittäret
näytä
13.7.2017 14:00
E- tytöt pelisarja
P-lohko
Kirittäret
KeKi Blue
10-11
Pesäkarhut 05
näytä
13.7.2017 15:00
E- tytöt kilpasarja
Puolivälierä 1
VM 05
SoJy
4-5
Leiriorganisaatio
näytä
14.7.2017 08:30
E- tytöt kilpasarja
Välierä 2
Fera 1
SoJy
10-4
Leiriorganisaatio
näytä
14.7.2017 09:30
E- tytöt kilpasarja
Sijat 17-18
HP
Roihu
3-11
PattU 05
näytä
14.7.2017 10:30
E- tytöt kilpasarja
Sijat 9-10
SiiPe 05
PattU 05
4-8
Roihu
näytä
14.7.2017 11:30
E- tytöt pelisarja
Sijat 33-34
Virkiä 05
Virkiä 06
11-6
Virkiä 05
näytä