Ottelut
C- tytöt pelisarja - Alkusarja lohko E
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
24.7.2017 19:45 | K22 Teeripuisto | ISKU | Oulu 2 | 4-9 | näytä |
25.7.2017 08:30 | K22 Teeripuisto | Vimpelin Veto | Oulu 2 | 4-6 | näytä |
25.7.2017 17:15 | K23 Kellon tekonurmi | Oulu 2 | Kirittäret | 0-22 | näytä |
C- tytöt pelisarja - Jatkosarja lohko J
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
26.7.2017 14:15 | K13 Oulunsalon kirkonkylä | Puhti | Oulu 2 | 28-6 | näytä |
26.7.2017 17:15 | K9 Ritaharju | Oulu 2 | Fera C2 | 7-14 | näytä |
27.7.2017 09:45 | K25 Metsokangas | Oulu 2 | Pesä Ysit | 2-7 | näytä |
C- tytöt pelisarja - Loppusarja lohko U
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
27.7.2017 14:15 | K20 Kaakkuri hiekka | OsVa | Oulu 2 | 7-6 | näytä |
28.7.2017 08:30 | K22 Teeripuisto | URA | Oulu 2 | 23-0 | näytä |
28.7.2017 15:30 | K9 Ritaharju | Oulu 2 | PeTo | 10-11 | näytä |
C- tytöt pelisarja - Sijat 15-16
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
29.7.2017 09:45 | K22 Teeripuisto | RuoPi C-t | Oulu 2 | 19-3 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
C- tytöt pelisarja - Alkusarja lohko E | 24.7.2017 18:30 | K22 Teeripuisto | Kirittäret | Vimpelin Veto | Oulu 2 |
C- tytöt pelisarja - Alkusarja lohko E | 25.7.2017 09:45 | K22 Teeripuisto | Kirittäret | ISKU | Oulu 2 |
Jatkosarja lohko J | 26.7.2017 13:00 | K13 Oulunsalon kirkonkylä | Pesä Ysit | Fera C2 | Oulu 2 |
Jatkosarja lohko J | 27.7.2017 08:30 | K25 Metsokangas | Fera C2 | Puhti | Oulu 2 |
Loppusarja lohko U | 27.7.2017 15:30 | K20 Kaakkuri hiekka | PeTo | URA | Oulu 2 |
Loppusarja lohko U | 28.7.2017 09:45 | K22 Teeripuisto | PeTo | OsVa | Oulu 2 |
Sijat 13-14 | 29.7.2017 08:30 | K22 Teeripuisto | KK-V Ct | PeTo | Oulu 2 |