Ottelut
D- tytöt pelisarja - Lohko C
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
16.7.2017 17:00 | 8. Kuukkelinpuisto | Rauma | Seinäjoki 04 | 19-6 | näytä |
17.7.2017 11:00 | 26. Kirkonkylä, Rusko | Seinäjoki 04 | Toholampi | 12-8 | näytä |
17.7.2017 14:00 | 5. Kupittaa 2 | Ilomantsi | Seinäjoki 04 | 3-9 | näytä |
17.7.2017 19:00 | 7. Kupittaa 5 | Seinäjoki 04 | Hyvinkää | 11-15 | näytä |
18.7.2017 11:00 | 8. Kuukkelinpuisto | Vimpeli | Seinäjoki 04 | 25-5 | näytä |
18.7.2017 14:00 | 26. Kirkonkylä, Rusko | Seinäjoki 04 | Ii | 8-2 | näytä |
D- tytöt pelisarja - Lohko G
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
19.7.2017 11:00 | 8. Kuukkelinpuisto | Seinäjoki 04 | Roihu | 6-18 | näytä |
19.7.2017 15:00 | 26. Kirkonkylä, Rusko | Seinäjoki 04 | Lahti | 12-6 | näytä |
19.7.2017 18:30 | 7. Kupittaa 5 | Siilinjärvi | Seinäjoki 04 | 4-12 | näytä |
D- tytöt pelisarja - Ristikkäisottelut 37.-40.
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2017 11:00 | 26. Kirkonkylä, Rusko | Seinäjoki 04 | Köyliö | 7-13 | näytä |
D- tytöt pelisarja - Sijat 39.-40.
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
21.7.2017 10:30 | 7. Kupittaa 5 | Seinäjoki 04 | Siilinjärvi | 7-8 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D- tytöt pelisarja - Lohko C | 17.7.2017 15:00 | 5. Kupittaa 2 | Toholampi | Rauma | Seinäjoki 04 |
D- tytöt pelisarja - Lohko C | 18.7.2017 15:00 | 26. Kirkonkylä, Rusko | Rauma | Vimpeli | Seinäjoki 04 |
D- tytöt pelisarja - Lohko C | 18.7.2017 18:00 | 5. Kupittaa 2 | Ii | Rauma | Seinäjoki 04 |
Lohko L | 19.7.2017 13:00 | 26. Kirkonkylä, Rusko | Oulu | Seinäjoki 0506 | Seinäjoki 04 |
Sijat 29.-30. | 21.7.2017 11:30 | 5. Kupittaa 2 | Mynämäki | Hyvinkää | Seinäjoki 04 |