Ottelut
D- pojat kilpasarja - C
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
6.7.2015 14:00 | 5 Kahakatu | Lappeenranta Black | Siilinjärvi Musta | 10-2 | näytä |
6.7.2015 18:00 | 14 Koskenharju | Lappeenranta Black | Kempele White | 5-1 | näytä |
7.7.2015 11:00 | 16 Huhtasuo | Joensuu | Lappeenranta Black | 2-7 | näytä |
7.7.2015 14:30 | 15 Lievestuore | Lappeenranta Black | Seinäjoki 02 Musta | 34-0 | näytä |
7.7.2015 20:00 | 5 Kahakatu | Jyväskylä | Lappeenranta Black | 4-8 | näytä |
D- pojat kilpasarja - F (sijat 1-16)
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
6.7.2015 14:00 | Lappeenranta Black | Siilinjärvi Musta | 10-2 | ||
7.7.2015 11:00 | Joensuu | Lappeenranta Black | 2-7 | ||
7.7.2015 20:00 | Jyväskylä | Lappeenranta Black | 4-8 | ||
8.7.2015 13:30 | 15 Lievestuore | Simo | Lappeenranta Black | 0-13 | näytä |
8.7.2015 20:00 | 14 Koskenharju | Lappeenranta Black | Kouvola 1 | 14-0 | näytä |
9.7.2015 09:00 | 15 Lievestuore | Lahti | Lappeenranta Black | 1-8 | näytä |
10.7.2015 09:00 | 14 Koskenharju | Lappeenranta Black | Ylivieska | 13-2 | näytä |
D- pojat kilpasarja - Välierä 2
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
11.7.2015 09:00 | 15 Lievestuore | Lappeenranta Black | Ylivieska | 6-1 | näytä |
D- pojat kilpasarja - Finaali
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
11.7.2015 14:30 | 14 Koskenharju | Vimpeli 1 | Lappeenranta Black | 4-7 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D- pojat kilpasarja - C | 6.7.2015 15:00 | 5 Kahakatu | Kempele White | Jyväskylä | Lappeenranta Black |
D- pojat kilpasarja - C | 6.7.2015 19:00 | 14 Koskenharju | Siilinjärvi Musta | Joensuu | Lappeenranta Black |
D- pojat kilpasarja - C | 7.7.2015 15:30 | 15 Lievestuore | Joensuu | Jyväskylä | Lappeenranta Black |
H (sijat 17-24) | 8.7.2015 14:30 | 15 Lievestuore | Pöytyä | Espoo Valkoinen | Lappeenranta Black |
F (sijat 1-16) | 10.7.2015 10:00 | 14 Koskenharju | Jyväskylä | Kouvola 1 | Lappeenranta Black |