Ottelut
C-pojat pelisarja - Lohko A
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
22.7.2019 13:00 | Hakala | KeKi2 | SoJy 2 | 10-14 | näytä |
22.7.2019 17:15 | Martti | KeKi2 | Ylivieskan Kuula C2 | 12-5 | näytä |
23.7.2019 08:00 | Hakala | LMV | KeKi2 | 3-11 | näytä |
23.7.2019 14:15 | VR | KeKi2 | UPV C-pojat | 6-1 | näytä |
24.7.2019 15:30 | Viertola | SMJ-3 | KeKi2 | 7-30 | näytä |
25.7.2019 08:00 | Hakala | Roihu | KeKi2 | 4-15 | näytä |
C-pojat pelisarja - Lohko F
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
25.7.2019 15:30 | Peltosaari / Riihimäki | KeKi2 | SMJ 2 | 7-18 | näytä |
26.7.2019 08:00 | Peltosaari / Riihimäki | Ylivieskan Kuula C1 | KeKi2 | 15-0 | näytä |
26.7.2019 13:00 | juholanmäki / Järvenpää | Espoo | KeKi2 | 13-7 | näytä |
C-pojat pelisarja - ristikkäisottelu E3-F4
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
26.7.2019 17:15 | Puolimatka | KeKi2 | SoJy 2 | 10-11 | näytä |
C-pojat pelisarja - Sijat 7-8
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
27.7.2019 08:00 | VR | KeKi2 | Espoo | 5-8 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
C-pojat kilpasarja - Lohko A | 22.7.2019 18:30 | Martti | Loimaa | Lippo Valkea | KeKi2 |
C-pojat pelisarja - Lohko B | 23.7.2019 15:30 | VR | Hyvinkään Tahko Black | HP Tiikerit | KeKi2 |
C-pojat kilpasarja - Lohko A | 24.7.2019 10:30 | Pihkala | NaPe | Lippo Valkea | KeKi2 |
C-pojat pelisarja - Lohko B | 25.7.2019 09:15 | Hakala | Lippo Sininen | HP Tiikerit | KeKi2 |
Lohko G | 26.7.2019 14:15 | juholanmäki / Järvenpää | KiPe-06 D-pojat | Joma/Kipa C-pojat | KeKi2 |
ristikkäisottelu G1-H2 | 26.7.2019 18:30 | Puolimatka | AA Keltainen | APV | KeKi2 |
Sijat 11-12 | 27.7.2019 09:15 | VR | AA Keltainen | Joma/Kipa C-pojat | KeKi2 |