Ottelut
E-pojat kilpasarja - A
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
1.7.2019 13:30 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | IPV | AA-07P | 7-3 | näytä |
2.7.2019 08:30 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | IPV | Lippo valkoinen | 2-11 | näytä |
2.7.2019 13:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | IPV | PuPe Mustat | 6-4 | näytä |
2.7.2019 19:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | IPV | Hml Paukku E-p | 3-11 | näytä |
3.7.2019 13:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | KaMa E07 | IPV | 26-2 | näytä |
3.7.2019 18:00 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | KPL E | IPV | 10-0 | näytä |
4.7.2019 08:30 | KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttä | Manse PP E07-pojat | IPV | 6-7 | näytä |
E-pojat kilpasarja - D
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
4.7.2019 14:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | IPV | JoKo juniorit E-pojat | 2-6 | näytä |
5.7.2019 09:30 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | IPV | SMJ P07 Punainen | 4-8 | näytä |
5.7.2019 14:00 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | KaMa E07 | IPV | 8-1 | näytä |
E-pojat kilpasarja - Sijoitusottelut
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
6.7.2019 09:30 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | SoJy oranssi | IPV | 7-2 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
E-pojat kilpasarja - A | 1.7.2019 14:30 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | Hml Paukku E-p | KaMa E07 | IPV |
E-pojat kilpasarja - A | 2.7.2019 14:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | AA-07P | Lippo valkoinen | IPV |
E-pojat pelisarja - D | 2.7.2019 18:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | SMJ P08 Valkoinen | JoMa pun | IPV |
E-pojat kilpasarja - A | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | PuPe Mustat | KPL E | IPV |
E | 4.7.2019 15:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | HP E-pojat | Hml Paukku E-p | IPV |
E | 5.7.2019 10:30 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | PuPe Mustat | HP E-pojat | IPV |
C | 5.7.2019 13:00 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | SoJy oranssi | JoMa | IPV |
Välierät | 6.7.2019 08:30 | KENTTÄ 02 | Cuuma B | KoU E | Kipa-90 | IPV |