Ottelut
D-pojat kilpasarja - C-lohko
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
15.7.2019 18:00 | P3 Stadion | Lippo Jr Valkoinen | IPV | 1-2 | näytä |
16.7.2019 09:30 | P4 Kiiminki | Lippo Jr Valkoinen | JoMa 1 | 7-8 | näytä |
16.7.2019 15:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | Lippo Jr Valkoinen | HalTo | 9-1 | näytä |
17.7.2019 09:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | SMJ musta | Lippo Jr Valkoinen | 12-0 | näytä |
17.7.2019 13:00 | P3 Stadion | Manse PP | Lippo Jr Valkoinen | 7-6 | näytä |
D-pojat kilpasarja - Jatkolohko J (17-25)
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
17.7.2019 20:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | JoKo juniorit D-pojat | Lippo Jr Valkoinen | 0-10 | näytä |
18.7.2019 10:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | Lippo Jr Valkoinen | Lippo Musta | 13-1 | näytä |
18.7.2019 15:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | Lippo Jr Valkoinen | SiKi | 4-6 | näytä |
D-pojat kilpasarja - Ristikkäisottelut 17-20
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
19.7.2019 15:30 | P5 Kello | ViVe | Lippo Jr Valkoinen | 5-1 | näytä |
D-pojat kilpasarja - Sijoitus 19-20
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2019 09:30 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | SiKi | Lippo Jr Valkoinen | 3-10 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D-pojat kilpasarja - C-lohko | 16.7.2019 10:30 | P4 Kiiminki | HalTo | Manse PP | Lippo Jr Valkoinen |
D-pojat kilpasarja - C-lohko | 17.7.2019 08:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | Manse PP | JoMa 1 | Lippo Jr Valkoinen |
D-pojat kilpasarja - C-lohko | 17.7.2019 14:00 | P3 Stadion | HalTo | SMJ musta | Lippo Jr Valkoinen |
Jatkolohko F (1-8) | 18.7.2019 09:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | KPL Yellow | AA-06 | Lippo Jr Valkoinen |
Jatkolohko H (9-16) | 18.7.2019 14:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | KaMa D-pojat | UPV Dp | Lippo Jr Valkoinen |
Ristikkäisottelut 17-20 | 19.7.2019 14:30 | P5 Kello | SiKi | Hyvinkään Tahko Yellow | Lippo Jr Valkoinen |
Sijoitus 21-22 | 20.7.2019 08:30 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | LMV | Lippo Musta | Lippo Jr Valkoinen |