Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Varsinais-Suomen Pesiksen aluesarja - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
C- pojat8 / 20 + 0
C- tytöt10 / 20 + 0
D- pojat14 / 20 + 0
D- tytöt9 / 20 + 0
E- pojat20 / 20 + 0
E- tytöt10 / 20 + 0
F- pojat17 / 20 + 0
F- tytöt3 / 20 + 0
F/G sekasarja10 / 20 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C- pojatVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa14.3.2017 13:15Ei käsitelty
C- pojatSatakuntaEurajoen VeikotEurajoki1.3.2017 16:44Ei käsitelty
C- pojatVarsinais-SuomiTurku PesisTurku21.2.2017 10:07Ei käsitelty
C- pojatVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJokioinen6.3.2017 16:20Ei käsitelty
C- pojatVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöytyä16.3.2017 03:50Ei käsitelty
C- pojatVarsinais-SuomiUlvilan Pesä-VeikotUlvila14.2.2017 16:14Ei käsitelty
C- pojatHämeManse PPTampere1.3.2017 11:16Ei käsitelty
C- pojatHämeYlöjärven PalloYlöjärvi12.3.2017 15:50Ei käsitelty
C- tytötSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUlvila23.3.2017 16:23Ei käsitelty
C- tytötVarsinais-SuomiMynämäen VesaMynämäki17.3.2017 19:07Ei käsitelty
C- tytötVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaitila14.3.2017 21:41Ei käsitelty
C- tytötSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKokemäki16.3.2017 13:46Ei käsitelty
C- tytötVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöytyä23.3.2017 04:52Ei käsitelty
C- tytötVarsinais-SuomiFeraRauma7.2.2017 19:13Ei käsitelty
C- tytötVarsinais-SuomiMerimaskun AhtoMerimasku18.2.2017 16:53Ei käsitelty
C- tytötHämeHämeenkyrön RäpsäHÄMEENKYRÖ6.8.2017 11:49OK
C- tytötVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa21.3.2017 14:00Ei käsitelty
C- tytötVarsinais-SuomiKöyliön LallitKöyliö18.2.2017 10:05Ei käsitelty
D- pojatHämeManse PPTampere 0316.3.2017 18:30Ei käsitelty
D- pojatVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa27.2.2017 07:41Ei käsitelty
D- pojatVarsinais-SuomiTurku PesisTurku valkoinen 21.3.2017 01:03Ei käsitelty
D- pojatHämeManse PPTampere 046.3.2017 23:12Ei käsitelty
D- pojatVarsinais-SuomiTurku PesisTurku punainen 21.3.2017 00:59Ei käsitelty
D- pojatVarsinais-SuomiMerimaskun AhtoMerimasku12.3.2017 19:43Ei käsitelty
D- pojatVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHumppila1.3.2017 13:28Ei käsitelty
D- pojatSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUlvila B5.8.2017 18:53OK
D- pojatVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöytyä16.3.2017 03:52Ei käsitelty
D- pojatVarsinais-SuomiKöyliön LallitKöyliö5.8.2017 18:53OK
D- pojatSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUlvila24.3.2017 12:08Ei käsitelty
D- pojatVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaitila17.3.2017 17:45Ei käsitelty
D- pojatSatakuntaKankaanpään MailaKankaanpää5.8.2017 18:53OK
D- pojatVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJokioinen5.3.2017 13:57Ei käsitelty
D- tytötVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaitila11.2.2017 12:21Ei käsitelty
D- tytötVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöytyä23.3.2017 04:55Ei käsitelty
D- tytötSatakuntaPesäkarhut PoriPori B6.8.2017 21:05OK
D- tytötVarsinais-SuomiKöyliön LallitKöyliö18.2.2017 10:11Ei käsitelty
D- tytötVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHumppila24.3.2017 20:22Ei käsitelty
D- tytötSatakuntaPesäkarhut PoriPori3.2.2017 20:38Ei käsitelty
D- tytötSatakuntaFeraRauma E1.2.2017 12:29Ei käsitelty
D- tytötHämeManse PPTampere17.3.2017 12:35Ei käsitelty
D- tytötVarsinais-SuomiMynämäen VesaMynämäki17.3.2017 19:10Ei käsitelty
E- pojatVarsinais-SuomiTurku PesisTurku21.3.2017 08:47Ei käsitelty
E- pojatSatakuntaKankaanpään MailaKankaanpää 0515.3.2017 13:05Ei käsitelty
E- pojatHämeManse PPTampere3.3.2017 11:39Ei käsitelty
E- pojatVarsinais-SuomiPaimion PesisPaimio12.3.2017 15:20Ei käsitelty
E- pojatSatakuntaEurajoen VeikotEurajoki Keltainen5.8.2017 19:58OK
E- pojatVarsinais-SuomiRuskon Pallo-67Rusko 14.2.2017 13:15Ei käsitelty
E- pojatSatakuntaKaaron RoimaRauma16.3.2017 15:11Ei käsitelty
E- pojatVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa5.8.2017 19:58OK
E- pojatSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUlvila22.2.2017 10:07Ei käsitelty
E- pojatVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJokioinen Valkoinen5.8.2017 19:58OK
E- pojatVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJokioinen14.3.2017 09:14Ei käsitelty
E- pojatVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaitila16.3.2017 09:43Ei käsitelty
E- pojatVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJokioinen Punainen5.8.2017 19:58OK
E- pojatHämeYlöjärven PalloYlöjärvi22.3.2017 08:13Ei käsitelty
E- pojatVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöytyä16.3.2017 03:57Ei käsitelty
E- pojatVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHumppila20.3.2017 11:24Ei käsitelty
E- pojatVarsinais-SuomiKöyliön LallitKöyliö1.3.2017 11:52Ei käsitelty
E- pojatSatakuntaKankaanpään MailaKankaanpää 0619.3.2017 17:09Ei käsitelty
E- pojatSatakuntaEurajoen VeikotEurajoki15.3.2017 17:22Ei käsitelty
E- pojatSatakuntaEurajoen VeikotEurajoki Musta5.8.2017 19:58OK
E- tytötSatakuntaPesäkarhut PoriPori1.2.2017 12:10Ei käsitelty
E- tytötVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa vihreä9.3.2017 10:16Ei käsitelty
E- tytötVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa6.8.2017 22:06OK
E- tytötVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa valkoinen9.3.2017 10:10Ei käsitelty
E- tytötSatakuntaFeraRauma11.4.2017 10:26Ei käsitelty
E- tytötHämeHämeenkyrön RäpsäHämeenkyrö5.2.2017 19:14Ei käsitelty
E- tytötVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaitila19.3.2017 20:57Ei käsitelty
E- tytötHämeManse PPTampere21.3.2017 12:56Ei käsitelty
E- tytötVarsinais-SuomiMynämäen VesaMynämäki5.3.2017 15:21Ei käsitelty
E- tytötSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKokemäki1.2.2017 12:27Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiTurku PesisTurku Sininen5.8.2017 21:38OK
F- pojatVarsinais-SuomiTurku PesisTurku E5.8.2017 21:38OK
F- pojatVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöytyä23.3.2017 04:58Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiTurku PesisTurku21.3.2017 08:25Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiMynämäen VesaMynämäki Ft5.8.2017 21:34OK
F- pojatVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa Valkoiset9.2.2017 19:13Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiMynämäen VesaMynämäki Fp5.8.2017 21:34OK
F- pojatVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHumppila1.3.2017 14:46Ei käsitelty
F- pojatHämeManse PPTampere5.8.2017 21:34OK
F- pojatVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa Vihreät10.4.2017 21:54Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa Ft5.8.2017 21:34OK
F- pojatVarsinais-SuomiRuskon Pallo-67Rusko5.8.2017 21:53OK
F- pojatVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa Fp5.8.2017 21:34OK
F- pojatVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaitila5.8.2017 21:53OK
F- pojatVarsinais-SuomiMynämäen VesaMynämäki12.3.2017 17:52Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiTurku PesisTurku Valkoinen5.8.2017 21:38OK
F- pojatVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJokioinen23.3.2017 22:36Ei käsitelty
F- tytötVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa1.3.2017 09:09Ei käsitelty
F- tytötVarsinais-SuomiMynämäen VesaMynämäki5.3.2017 15:31Ei käsitelty
F- tytötVarsinais-SuomiKöyliön LallitKöyliö1.3.2017 11:49Ei käsitelty
F/G sekasarjaVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöytyä18.8.2017 23:56OK
F/G sekasarjaSatakuntaPaimion PesisPaimio24.5.2017 13:05Ei käsitelty
F/G sekasarjaVarsinais-SuomiMerimaskun AhtoMerimasku18.8.2017 23:56OK
F/G sekasarjaVarsinais-SuomiKöyliön LallitKöyliö1.3.2017 19:31Ei käsitelty
F/G sekasarjaVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJokioinen24.5.2017 13:00Ei käsitelty
F/G sekasarjaVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHumppila24.5.2017 12:54Ei käsitelty
F/G sekasarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMynämäki12.3.2017 17:56Ei käsitelty
F/G sekasarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaitila21.3.2017 10:01Ei käsitelty
F/G sekasarjaVarsinais-SuomiRuskon Pallo-67Rusko18.8.2017 23:56OK
F/G sekasarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa24.5.2017 13:10Ei käsitelty