B- pojat | Etelä-Suomi | Janakkalan Jana | Jana BP | 18.2.2016 11:42 | Ei käsitelty |
B- pojat | Etelä-Suomi | Päiväkummun Pesis | Päpe-Roihu | 26.2.2016 17:59 | Ei käsitelty |
B- pojat | Etelä-Suomi | Puna-Mustat ry | Puna-Mustat | 26.2.2016 18:26 | Ei käsitelty |
B- pojat | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Hurricanes | 29.2.2016 18:23 | Ei käsitelty |
B- pojat | Kymenlaakso | Kuusankosken Puhti | Puhtiboys | 29.2.2016 19:45 | Ei käsitelty |
B- pojat | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 29.2.2016 19:45 | Ei käsitelty |
B- tytöt | Häme | Manse PP | Manse PP Bt | 12.2.2016 14:15 | Ei käsitelty |
B- tytöt | Etelä-Suomi | Hämeenlinnan Paukku | Paukku BT | 14.2.2016 13:51 | Ei käsitelty |
B- tytöt | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo | 24.2.2016 23:20 | Ei käsitelty |
B- tytöt | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu BT | 28.2.2016 19:05 | Ei käsitelty |
B- tytöt | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko | 4.3.2016 17:03 | Ei käsitelty |
B- tytöt | Häme | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä | 14.3.2016 23:40 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV | 3.2.2016 08:39 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko C2 | 3.2.2016 20:50 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko C Stars | 7.2.2016 19:42 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Kymenlaakso | Imatran Pallo-Veikot | IPV/Pesä Ysit | 14.2.2016 19:32 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoon Pesis | 15.2.2016 09:19 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko1 P00 | 15.2.2016 15:25 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 16.2.2016 16:52 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu CP | 10.2.2016 23:53 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | ViPa | 15.2.2016 15:45 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Hurricanes | 24.2.2016 19:52 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe | 3.2.2016 17:43 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko | 13.2.2016 19:09 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Etelä-Suomi | Hämeenlinnan Paukku | Paukku CT | 14.2.2016 13:47 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu CT | 14.2.2016 20:09 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV | 21.2.2016 19:57 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo-2 | 21.2.2016 20:18 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Kymenlaakso | Kuusankosken Puhti | Puhti | 1.3.2016 15:31 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu valkoinen | 2.2.2016 22:55 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Yellow | 5.2.2016 19:20 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Brown | 5.2.2016 20:24 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe D | 7.2.2016 12:56 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV DP valkoinen | 14.2.2016 22:04 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 16.2.2016 16:50 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo D | 16.2.2016 18:19 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Kymenlaakso | Haminan Palloilijat | HP DP | 21.2.2016 19:11 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | Vipa | 28.2.2016 16:03 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Puna-Mustat ry | PuMu DP | 28.2.2016 16:52 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu sininen | 2.2.2016 22:57 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe DP | 3.2.2016 12:25 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV DP sininen | 14.2.2016 22:09 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo DP | 16.2.2016 18:22 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Hämeenlinnan Paukku | Paukku DP | 17.2.2016 21:29 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Black | 28.2.2016 17:08 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Häme | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä DT | 2.2.2016 09:18 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe | 3.2.2016 17:45 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Haminan Palloilijat | HP DT | 10.2.2016 07:57 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu White | 20.2.2016 08:15 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo Blue | 21.2.2016 20:35 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko D-tytöt | 29.2.2016 09:27 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Janakkalan Jana | Jana DT | 2.2.2016 17:27 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | ViPa DT | 19.2.2016 19:11 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu Blue | 20.2.2016 08:20 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo White | 23.2.2016 09:42 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Hämeenlinnan Paukku | Paukku D-t | 27.2.2016 08:45 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV Dt | 29.2.2016 21:35 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Kymenlaakso | Kuusankosken Puhti | Puhti DT | 14.3.2016 09:45 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV EP1 | 1.2.2016 13:47 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe E-pojat | 6.2.2016 13:48 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Häme | Manse PP | Manse PP E-pojat | 12.2.2016 13:09 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL E | 17.2.2016 13:41 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Kymenlaakso | Haminan Palloilijat | HP E-pojat | 17.2.2016 20:21 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Brown | 18.2.2016 20:52 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | Kipe06 EP1 | 25.2.2016 13:47 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV EP2 | 1.2.2016 13:51 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Black | 8.2.2016 21:23 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu EP | 13.2.2016 11:19 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | Vipa-E | 14.2.2016 21:01 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo EP | 18.2.2016 21:59 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Lammin Luja | Luja EP | 23.2.2016 16:28 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Hämeenlinnan Paukku | Paukku EP | 24.2.2016 15:53 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | Kipe06 EP2 | 25.2.2016 13:50 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Vantaanjoen Juoksu | VJJ-05 | 4.3.2016 11:11 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV ET | 2.2.2016 10:01 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Janakkalan Jana | Jana ET | 2.2.2016 17:25 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu ET | 7.2.2016 16:20 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko ET 04 | 11.2.2016 14:50 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko E05 | 16.2.2016 10:09 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Kuusankosken Puhti | Puhti ET | 22.2.2016 21:22 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo-ET | 23.2.2016 10:23 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Ruoveden Pirkat | RuoPi Et | 27.2.2016 14:21 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV | 5.2.2016 15:29 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe F-pojat | 6.2.2016 13:41 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Yellow | 8.2.2016 21:08 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Brown | 8.2.2016 21:18 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | KiPe06 F-junnut | 17.2.2016 08:47 | Ei käsitelty |
F- pojat | Häme | Hämeenlinnan Paukku | Paukku | 18.2.2016 18:10 | Ei käsitelty |
F- pojat | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL 07 | 23.2.2016 22:30 | Ei käsitelty |
F- pojat | Häme | Manse PP | Manse PP -07 | 25.2.2016 08:41 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo FG | 27.2.2016 22:00 | Ei käsitelty |
F- pojat | Häme | Manse PP | Manse F06 | 28.2.2016 11:45 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | Vipa | 28.2.2016 15:12 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Etelä-Suomi | Janakkalan Jana | Jana FT | 3.2.2016 09:31 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Häme | Manse PP | MansePP -06 | 3.2.2016 16:05 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu FT | 4.2.2016 12:43 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | Vipa F-tytöt | 10.2.2016 19:30 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Brown | 15.2.2016 10:22 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Yellow | 15.2.2016 10:24 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo FG | 21.2.2016 11:35 | Ei käsitelty |
G- pojat | Häme | Hämeenlinnan Paukku | Paukku | 18.2.2016 18:05 | Ei käsitelty |
G- tytöt | Häme | Manse PP | MansePP G-tytöt | 4.2.2016 21:31 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | Kerava | 6.2.2016 13:45 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Latokasken Tiikerit 2015 | Latokasken Tiikerit | 12.2.2016 11:08 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoon Pesis | 15.2.2016 09:18 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Virkkalan Kiri | Virkkala | 19.2.2016 11:46 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Lammin Luja | Lammin Luja | 21.2.2016 16:31 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Janakkalan Jana | Janakkala | 22.2.2016 08:30 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Päiväkummun Pesis | Päiväkumpu | 22.2.2016 22:19 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | Vipa II | 25.2.2016 18:20 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu | 28.2.2016 16:45 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Cobra-Team | Cobra II | 29.2.2016 21:22 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu NAS | 11.2.2016 13:37 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Latokasken Tiikerit 2015 | Latokasken Tiikerit | 12.2.2016 11:13 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Nice-Team | Nice-Team | 16.2.2016 19:05 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Janakkalan Jana | Janakkala | 21.2.2016 07:07 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Otakoppi ry | OtaKoppi | 22.2.2016 19:45 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | ViPa N2 | 27.2.2016 18:45 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Vantaanjoen Juoksu | Vantaa | 28.2.2016 18:43 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Päiväkummun Pesis | Päiväkumpu II | 5.3.2016 19:34 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Nurmijärven Maila | Nurmijärvi | 8.3.2016 10:13 | Ei käsitelty |