C- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Manse PP | Manse PP CP | 1.2.2019 12:09 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko C | 1.2.2019 13:45 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Varsinais-Suomi | Loimaan Palloilijat -Juniorit | Loimaa | 6.2.2019 19:26 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV Blue | 8.2.2019 01:11 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo juniorit | 10.2.2019 15:52 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | Kipe-06 | 10.2.2019 19:31 | Ei käsitelty |
C- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo | 14.2.2019 19:42 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Häme | Manse PP | Manse PP C-pojat (peli) | 1.2.2019 12:22 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Turku Pesis | Turku-Pesis | 1.2.2019 21:00 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Haminan Palloilijat | Haminan Palloilijat | 3.2.2019 13:10 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 6.2.2019 17:40 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu | 6.2.2019 19:10 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Häme | Hämeenlinnan Paukku | Paukku C | 7.2.2019 09:37 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV White | 8.2.2019 01:14 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV Cp | 8.2.2019 22:24 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo D | 11.2.2019 00:07 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | KiPe-06 D-pojat | 11.2.2019 15:30 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoon Pesis C | 13.2.2019 10:22 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Humppilan Veikot | HuVe | 14.2.2019 22:15 | Ei käsitelty |
C- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | LaJy | 15.2.2019 21:37 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu CT | 1.2.2019 13:14 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoon Pesis C -tytöt | 1.2.2019 13:18 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko | 1.2.2019 15:07 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Etelä-Suomi | Janakkalan Jana | Jana CT | 1.2.2019 15:41 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Kymenlaakso | Kuusankosken Puhti | Puhti | 6.2.2019 20:17 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Varsinais-Suomi | Humppilan Veikot | HuVe | 14.2.2019 22:33 | Ei käsitelty |
C- tytöt | Keski-Suomi | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kirittäret Ct | 15.2.2019 22:04 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Varsinais-Suomi | Jokioisten Koetus Juniorit | Koetus juniorit D1 | 1.2.2019 12:13 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV | 4.2.2019 15:37 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL D | 9.2.2019 18:51 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo White | 11.2.2019 00:14 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko Yellow | 15.2.2019 15:46 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Häme | Manse PP | Manse D06 pojat | 20.2.2019 10:13 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Varsinais-Suomi | Humppilan Veikot | HuVe | 27.2.2019 13:41 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | Lajy D | 28.2.2019 08:18 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Turku Pesis | TuPe D-pojat | 1.2.2019 12:11 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Jokioisten Koetus Juniorit | Koetus juniorit D2 | 1.2.2019 12:22 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu DP | 1.2.2019 12:32 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Paimion Pesis | PaiPe D | 2.2.2019 10:39 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Häme | Hämeenlinnan Paukku | Paukku D-pojat | 8.2.2019 08:22 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL D | 9.2.2019 18:53 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo Blue | 11.2.2019 00:17 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | KiPe-06 D-pojat | 12.2.2019 15:31 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko Brown | 15.2.2019 15:51 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Ruskon Pallo-67 | RP-67 | 17.2.2019 19:07 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Häme | Manse PP | Manse PP Dp | 22.2.2019 11:01 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | ViPa Dp | 24.2.2019 19:45 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Pöytyän Urheilijat | PöU D-pojat | 25.2.2019 18:07 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe Sininen | 25.2.2019 21:38 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe Valkoinen | 25.2.2019 22:25 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP D-pojat | 27.2.2019 11:37 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Humppilan Veikot | HuVe | 27.2.2019 20:17 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Puna-Mustat ry | PuMu 05/06 | 28.2.2019 22:49 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu DT | 1.2.2019 17:30 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Kymenlaakso | Haminan Palloilijat | HP | 2.2.2019 16:52 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Kymenlaakso | Kuusankosken Puhti | Puhti | 6.2.2019 20:10 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Häme | Manse PP | Manse PP Dt | 17.2.2019 21:16 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Black | 25.2.2019 13:37 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP D-tytöt | 27.2.2019 11:32 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu D-tytöt | 1.2.2019 12:41 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoon Pesis D-tytöt | 1.2.2019 16:03 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Häme | Janakkalan Jana | Jana DT | 6.2.2019 10:09 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Varsinais-Suomi | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo Juniorit D-tytöt | 20.2.2019 19:50 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Yellow | 25.2.2019 13:41 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | ViPa D-tytöt | 25.2.2019 21:36 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Keski-Suomi | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kirittäret D-tytöt | 27.2.2019 23:09 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Varsinais-Suomi | Mynämäen Vesa | MyVe Dt | 28.2.2019 16:35 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Varsinais-Suomi | Pöytyän Urheilijat | PöU Dt | 28.2.2019 19:35 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL E | 2.2.2019 22:21 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Häme | Hämeenlinnan Paukku | Hml Paukku E-p | 7.2.2019 10:16 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Häme | Manse PP | MansePP E07 pojat | 18.2.2019 12:37 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko E- Pojat | 18.2.2019 21:21 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe sininen | 25.2.2019 21:26 | Ei käsitelty |
E- pojat kilpasarja | Kymenlaakso | Haminan Palloilijat | HP E-pojat | 27.2.2019 10:33 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Helsingin Roihu | 1.2.2019 12:50 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | Kipe06 e-pojat | 1.2.2019 17:57 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Turku Pesis | TuPe E-pojat siniset | 2.2.2019 09:22 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Turku Pesis | TuPe E-pojat keltaiset | 2.2.2019 09:24 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL E | 2.2.2019 22:23 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP | 20.2.2019 14:59 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV | 20.2.2019 23:00 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Häme | Hämeenlinnan Paukku | Hml Paukku E-peli | 24.2.2019 07:53 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo juniorit | 24.2.2019 15:24 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Mynämäen Vesa | MyVe | 25.2.2019 14:54 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Kymenlaakso | Summan Ponnistus | SuPo E-pojat | 25.2.2019 20:18 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe valkoiset | 25.2.2019 21:18 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Merimaskun Ahto | Merimaskun Ahto E-pojat | 26.2.2019 09:28 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Humppilan Veikot | HuVe | 26.2.2019 11:41 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | Lajy E | 28.2.2019 08:59 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoon Pesis Blue | 28.2.2019 19:32 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoon Pesis White | 28.2.2019 19:34 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu Et | 1.2.2019 12:43 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Yellow | 4.2.2019 13:50 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Brown | 4.2.2019 13:53 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Häme | Janakkalan Jana | Jana ET | 6.2.2019 10:05 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Kymenlaakso | Haminan Palloilijat | HP oranssit | 8.2.2019 09:33 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | ViPa ET | 10.2.2019 13:12 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo juniorit | 24.2.2019 19:36 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Kymenlaakso | Summan Ponnistus | SuPo E-tytöt | 25.2.2019 21:28 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Varsinais-Suomi | Loimaan Palloilijat -Juniorit | Loimaa | 26.2.2019 07:34 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Kymenlaakso | Kuusankosken Puhti | Puhti | 26.2.2019 13:59 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV | 27.2.2019 08:54 | Ei käsitelty |
E- tytöt | Itäinen alue | Pesä Ysit | Pesä Ysit | 26.3.2019 15:18 | OK |
E- tytöt | Satakunta | Fera | Fera | 6.4.2019 13:06 | OK |
E- tytöt | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut | 6.4.2019 13:06 | OK |
E- tytöt | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | Laitila | 6.4.2019 13:06 | OK |
E- tytöt | Etelä-Suomi | Haminan Palloilijat | HP Mustat | 24.4.2019 13:26 | OK |
F- pojat | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL F10 | 4.2.2019 10:19 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | Kipe -06 F-pojat | 4.2.2019 15:53 | Ei käsitelty |
F- pojat | Häme | Hämeenlinnan Paukku | Hml Paukku F-p | 7.2.2019 10:21 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | ViPa F | 4.3.2019 08:54 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoon Pesis FP | 12.3.2019 08:42 | Ei käsitelty |
F- pojat | Kymenlaakso | Pyhällön Pyry | Pyry-Pesis | 12.3.2019 17:21 | Ei käsitelty |
F- pojat | Kymenlaakso | Haminan Palloilijat | HP F-pojat | 13.3.2019 22:14 | Ei käsitelty |
F- pojat | Varsinais-Suomi | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP F-pojat | 15.3.2019 10:53 | Ei käsitelty |
F- pojat | Häme | Manse PP | Manse PP valkoinen | 18.3.2019 14:13 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko F-pojat | 22.3.2019 12:29 | Ei käsitelty |
F- pojat | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | LaJy F-pojat | 24.3.2019 12:55 | Ei käsitelty |
F- pojat | Varsinais-Suomi | Pöytyän Urheilijat | PöU Fp | 24.3.2019 23:28 | Ei käsitelty |
F- pojat | Varsinais-Suomi | Humppilan Veikot | HuVe F-pojat | 27.3.2019 21:58 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe F | 30.3.2019 09:28 | Ei käsitelty |
F- pojat | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV F-pojat | 31.3.2019 13:39 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu | 11.2.2019 13:32 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Häme | Janakkalan Jana | Jana FT | 19.2.2019 15:05 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko F-tytöt 1 | 21.2.2019 11:59 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko F-tytöt 2 | 25.2.2019 14:43 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Kymenlaakso | Kuusankosken Puhti | Puhti F-tytöt | 5.3.2019 17:36 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV F-tytöt | 8.3.2019 07:02 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Kymenlaakso | Haminan Palloilijat | HP | 12.3.2019 19:28 | Ei käsitelty |
F- tytöt | Varsinais-Suomi | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP-Juniorit | 28.3.2019 10:38 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Rekolan Pesis ry | Repe | 4.2.2019 09:30 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu | 6.2.2019 19:19 | Ei käsitelty |
Miehet | Häme | Hämeenlinnan Paukku | Paukku | 8.2.2019 06:14 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Cobra-Team | cobra 2 | 18.2.2019 18:30 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Latokasken Tiikerit 2015 | Latokaski | 26.2.2019 19:09 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | KEPE | 27.2.2019 10:51 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe Miehet | 28.2.2019 15:58 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | Vipa M2 | 6.3.2019 10:45 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo | 12.3.2019 22:57 | Ei käsitelty |
Miehet | Etelä-Suomi | Lammin Luja | Luja | 14.3.2019 16:59 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu NAS | 4.2.2019 19:22 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Virkkalan Kiri | ViKi Naiset | 4.2.2019 19:47 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Manse PP | Manse PP 3 | 6.2.2019 09:21 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Janakkalan Jana | Janakkalan Jana NAS | 6.2.2019 14:08 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Otakoppi ry | OtaKoppi NAS | 11.2.2019 19:39 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Nice-Team | Nice-Team | 20.2.2019 11:41 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Nurmijärven Maila | NuMa-VJJ | 22.2.2019 14:31 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoon Pesis NAS | 23.2.2019 12:11 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Päiväkummun Pesis | PäPe2 | 25.2.2019 17:05 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Latokasken Tiikerit 2015 | Latokaski | 26.2.2019 19:06 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe Naiset | 26.2.2019 21:25 | Ei käsitelty |
Naiset | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | Vipa N2 | 6.3.2019 10:54 | Ei käsitelty |
Varsinais-Suomen miesten aluesarja | Varsinais-Suomi | Ruskon Pallo-67 | Rp-67 miehet | 27.2.2019 17:10 | Ei käsitelty |
Varsinais-Suomen miesten aluesarja | Häme | Humppilan Veikot | HuVe 2 | 27.2.2019 21:26 | Ei käsitelty |
Varsinais-Suomen miesten aluesarja | Varsinais-Suomi | Turku Pesis | Tupe | 3.3.2019 22:11 | Ei käsitelty |
Varsinais-Suomen miesten aluesarja | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | LaJy | 22.3.2019 09:00 | Ei käsitelty |