Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

PPL eteläisen alueen aluesarja - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miehet10 / 20 + 2
Naiset12 / 20 + 2
C- pojat kilpasarja7 / 7 + 0
C- pojat pelisarja13 / 13 + 0
C- tytöt7 / 7 + 0
D- pojat kilpasarja8 / 8 + 0
D- pojat pelisarja18 / 18 + 0
D- tytöt kilpasarja6 / 6 + 0
D- tytöt pelisarja9 / 9 + 0
E- pojat kilpasarja6 / 6 + 0
E- pojat pelisarja17 / 17 + 0
E- tytöt16 / 11 + 0
F- pojat15 / 20 + 4
F- tytöt8 / 20 + 4
Varsinais-Suomen miesten aluesarja4 / 10 + 2
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa6.2.2019 19:26Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiManse PPManse PP CP1.2.2019 12:09Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo14.2.2019 19:42Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV Blue8.2.2019 01:11Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKipe-0610.2.2019 19:31Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit10.2.2019 15:52Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko C1.2.2019 13:45Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV Cp8.2.2019 22:24Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiHaminan PalloilijatHaminan Palloilijat3.2.2019 13:10Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHuVe14.2.2019 22:15Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV White8.2.2019 01:14Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu6.2.2019 19:10Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo D11.2.2019 00:07Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon Pesis C13.2.2019 10:22Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL6.2.2019 17:40Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaHämeManse PPManse PP C-pojat (peli)1.2.2019 12:22Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy15.2.2019 21:37Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaHämeHämeenlinnan PaukkuPaukku C7.2.2019 09:37Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKiPe-06 D-pojat11.2.2019 15:30Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTurku-Pesis1.2.2019 21:00Ei käsitelty
C- tytötVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHuVe14.2.2019 22:33Ei käsitelty
C- tytötEtelä-SuomiJanakkalan JanaJana CT1.2.2019 15:41Ei käsitelty
C- tytötEtelä-SuomiHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko1.2.2019 15:07Ei käsitelty
C- tytötKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret Ct15.2.2019 22:04Ei käsitelty
C- tytötEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon Pesis C -tytöt1.2.2019 13:18Ei käsitelty
C- tytötKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti6.2.2019 20:17Ei käsitelty
C- tytötEtelä-SuomiRoihu ryRoihu CT1.2.2019 13:14Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo White11.2.2019 00:14Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHuVe27.2.2019 13:41Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV4.2.2019 15:37Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLajy D28.2.2019 08:18Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaHämeManse PPManse D06 pojat20.2.2019 10:13Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiJokioisten Koetus JunioritKoetus juniorit D11.2.2019 12:13Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Yellow15.2.2019 15:46Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL D9.2.2019 18:51Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo Blue11.2.2019 00:17Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHuVe27.2.2019 20:17Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKePe Sininen25.2.2019 21:38Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiVihdin PalloViPa Dp24.2.2019 19:45Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu DP1.2.2019 12:32Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLP D-pojat27.2.2019 11:37Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiPöytyän UrheilijatPöU D-pojat25.2.2019 18:07Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiRuskon Pallo-67RP-6717.2.2019 19:07Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKiPe-06 D-pojat12.2.2019 15:31Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiPaimion PesisPaiPe D2.2.2019 10:39Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiJokioisten Koetus JunioritKoetus juniorit D21.2.2019 12:22Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Brown15.2.2019 15:51Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiPuna-Mustat ryPuMu 05/0628.2.2019 22:49Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL D9.2.2019 18:53Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaHämeManse PPManse PP Dp22.2.2019 11:01Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKePe Valkoinen25.2.2019 22:25Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaHämeHämeenlinnan PaukkuPaukku D-pojat8.2.2019 08:22Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTuPe D-pojat1.2.2019 12:11Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Black25.2.2019 13:37Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu DT1.2.2019 17:30Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaHämeManse PPManse PP Dt17.2.2019 21:16Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP2.2.2019 16:52Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLP D-tytöt27.2.2019 11:32Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti6.2.2019 20:10Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu D-tytöt 1.2.2019 12:41Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon Pesis D-tytöt1.2.2019 16:03Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe Dt28.2.2019 16:35Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiJokioisten Koetus JunioritJoKo Juniorit D-tytöt20.2.2019 19:50Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaHämeJanakkalan JanaJana DT6.2.2019 10:09Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret D-tytöt27.2.2019 23:09Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiVihdin PalloViPa D-tytöt25.2.2019 21:36Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Yellow25.2.2019 13:41Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöU Dt28.2.2019 19:35Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKepe sininen25.2.2019 21:26Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaHämeManse PPMansePP E07 pojat18.2.2019 12:37Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL E2.2.2019 22:21Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaHämeHämeenlinnan PaukkuHml Paukku E-p7.2.2019 10:16Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP E-pojat27.2.2019 10:33Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko E- Pojat18.2.2019 21:21Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryHelsingin Roihu1.2.2019 12:50Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKipe06 e-pojat1.2.2019 17:57Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon Pesis White28.2.2019 19:34Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon Pesis Blue28.2.2019 19:32Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKepe valkoiset25.2.2019 21:18Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL E2.2.2019 22:23Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV 20.2.2019 23:00Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaKymenlaaksoSumman PonnistusSuPo E-pojat25.2.2019 20:18Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit24.2.2019 15:24Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLP20.2.2019 14:59Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaHämeHämeenlinnan PaukkuHml Paukku E-peli24.2.2019 07:53Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLajy E28.2.2019 08:59Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiHumppilan VeikotHuVe26.2.2019 11:41Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe25.2.2019 14:54Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTuPe E-pojat keltaiset2.2.2019 09:24Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiMerimaskun AhtoMerimaskun Ahto E-pojat26.2.2019 09:28Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTuPe E-pojat siniset2.2.2019 09:22Ei käsitelty
E- tytötSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut6.4.2019 13:06OK
E- tytötEtelä-SuomiRoihu ryRoihu Et1.2.2019 12:43Ei käsitelty
E- tytötEtelä-SuomiJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit24.2.2019 19:36Ei käsitelty
E- tytötItäinen aluePesä YsitPesä Ysit26.3.2019 15:18OK
E- tytötKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti26.2.2019 13:59Ei käsitelty
E- tytötEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Brown4.2.2019 13:53Ei käsitelty
E- tytötEtelä-SuomiVihdin PalloViPa ET10.2.2019 13:12Ei käsitelty
E- tytötEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Yellow4.2.2019 13:50Ei käsitelty
E- tytötHämeJanakkalan JanaJana ET6.2.2019 10:05Ei käsitelty
E- tytötEtelä-SuomiHaminan PalloilijatHP Mustat24.4.2019 13:26OK
E- tytötSatakuntaFeraFera6.4.2019 13:06OK
E- tytötVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa26.2.2019 07:34Ei käsitelty
E- tytötKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP oranssit8.2.2019 09:33Ei käsitelty
E- tytötVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaitila6.4.2019 13:06OK
E- tytötKymenlaaksoSumman PonnistusSuPo E-tytöt25.2.2019 21:28Ei käsitelty
E- tytötEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV27.2.2019 08:54Ei käsitelty
F- pojatHämeManse PPManse PP valkoinen18.3.2019 14:13Ei käsitelty
F- pojatEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKepe F30.3.2019 09:28Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLP F-pojat15.3.2019 10:53Ei käsitelty
F- pojatEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKipe -06 F-pojat4.2.2019 15:53Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHuVe F-pojat27.3.2019 21:58Ei käsitelty
F- pojatKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP F-pojat13.3.2019 22:14Ei käsitelty
F- pojatHämeHämeenlinnan PaukkuHml Paukku F-p7.2.2019 10:21Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöU Fp24.3.2019 23:28Ei käsitelty
F- pojatEtelä-SuomiVihdin PalloViPa F4.3.2019 08:54Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy F-pojat24.3.2019 12:55Ei käsitelty
F- pojatEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko F-pojat22.3.2019 12:29Ei käsitelty
F- pojatKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL F104.2.2019 10:19Ei käsitelty
F- pojatKymenlaaksoPyhällön PyryPyry-Pesis12.3.2019 17:21Ei käsitelty
F- pojatEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV F-pojat31.3.2019 13:39Ei käsitelty
F- pojatEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon Pesis FP12.3.2019 08:42Ei käsitelty
F- tytötEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko F-tytöt 121.2.2019 11:59Ei käsitelty
F- tytötEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV F-tytöt8.3.2019 07:02Ei käsitelty
F- tytötVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLP-Juniorit28.3.2019 10:38Ei käsitelty
F- tytötKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti F-tytöt5.3.2019 17:36Ei käsitelty
F- tytötKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP12.3.2019 19:28Ei käsitelty
F- tytötEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko F-tytöt 225.2.2019 14:43Ei käsitelty
F- tytötHämeJanakkalan JanaJana FT19.2.2019 15:05Ei käsitelty
F- tytötEtelä-SuomiRoihu ryRoihu11.2.2019 13:32Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiCobra-Teamcobra 218.2.2019 18:30Ei käsitelty
MiehetHämeHämeenlinnan PaukkuPaukku8.2.2019 06:14Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiRoihu ryRoihu6.2.2019 19:19Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiLatokasken Tiikerit 2015Latokaski26.2.2019 19:09Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiLammin LujaLuja14.3.2019 16:59Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiVihdin PalloVipa M26.3.2019 10:45Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKepe Miehet28.2.2019 15:58Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo12.3.2019 22:57Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKEPE27.2.2019 10:51Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiRekolan Pesis ryRepe4.2.2019 09:30Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiVirkkalan KiriViKi Naiset4.2.2019 19:47Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKepe Naiset26.2.2019 21:25Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiRoihu ryRoihu NAS 4.2.2019 19:22Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiVihdin PalloVipa N26.3.2019 10:54Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiLatokasken Tiikerit 2015Latokaski26.2.2019 19:06Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiJanakkalan JanaJanakkalan Jana NAS6.2.2019 14:08Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiPäiväkummun PesisPäPe225.2.2019 17:05Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiNice-TeamNice-Team20.2.2019 11:41Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon Pesis NAS23.2.2019 12:11Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiOtakoppi ryOtaKoppi NAS11.2.2019 19:39Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiNurmijärven MailaNuMa-VJJ22.2.2019 14:31Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiManse PPManse PP 36.2.2019 09:21Ei käsitelty
Varsinais-Suomen miesten aluesarjaVarsinais-SuomiRuskon Pallo-67Rp-67 miehet27.2.2019 17:10Ei käsitelty
Varsinais-Suomen miesten aluesarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTupe3.3.2019 22:11Ei käsitelty
Varsinais-Suomen miesten aluesarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy22.3.2019 09:00Ei käsitelty
Varsinais-Suomen miesten aluesarjaHämeHumppilan VeikotHuVe 227.2.2019 21:26Ei käsitelty