Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

PPL eteläisen alueen G-D alueleiri Laitilassa - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
D- pojat kilpasarja7 / 7 + 0
D- pojat pelisarja11 / 12 + 2
D- tytöt kilpasarja4 / 4 + 0
D- tytöt pelisarja6 / 6 + 2
E- pojat kilpasarja6 / 6 + 0
E- pojat pelisarja8 / 8 + 2
E- tytöt kilpasarja6 / 6 + 0
E- tytöt pelisarja10 / 10 + 2
F- pojat12 / 12 + 2
F- tytöt7 / 7 + 2
G- pienpesisjoukkueet7 / 10 + 4
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
D- pojat kilpasarjaHämeManse PPManse 06 1.2.2019 12:15Ennakkomaksu maksettu
D- pojat kilpasarjaHämeLahden MailaveikotLMV 1.2.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D- pojat kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP1.2.2019 14:45Ennakkomaksu maksettu
D- pojat kilpasarjaHämeManse PPManse 052.2.2019 11:46Ennakkomaksu maksettu
D- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo White1.2.2019 19:11Ennakkomaksu maksettu
D- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiJokioisten Koetus JunioritJoKo jun1.2.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy1.2.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKiPe-06 1.2.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu 2.2.2019 13:33Ennakkomaksu maksettu
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTuPe1.2.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLP 1.2.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöU 1.2.2019 12:06Ennakkomaksu maksettu
D- pojat pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit/IPV1.2.2019 14:02Ennakkomaksu maksettu
D- pojat pelisarjaSatakuntaPesäsudet, SäkyläSudet1.2.2019 12:10Ennakkomaksu maksettu
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiRuskon Pallo-67RP-671.2.2019 12:06Ennakkomaksu maksettu
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHuVe 1.2.2019 12:17Ennakkomaksu maksettu
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiHämeenlinnan PaukkuPaukku1.2.2019 12:50Ennakkomaksu maksettu
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo Blue1.2.2019 12:18Ennakkomaksu maksettu
D- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu 1.2.2019 12:13Ennakkomaksu maksettu
D- tytöt kilpasarjaVarsinais-SuomiJokioisten Koetus JunioritJoKo jun1.2.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
D- tytöt kilpasarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy1.2.2019 12:07Ennakkomaksu maksettu
D- tytöt kilpasarjaKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti1.2.2019 14:25Ennakkomaksu maksettu
D- tytöt pelisarjaSatakuntaFeraFera 1.2.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiVihdin PalloViPa 1.2.2019 12:11Ennakkomaksu maksettu
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo1.2.2019 13:06Ennakkomaksu maksettu
D- tytöt pelisarjaHämeJanakkalan JanaJana 1.2.2019 17:08Ennakkomaksu maksettu
D- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöU 1.2.2019 12:17Ennakkomaksu maksettu
D- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe 1.2.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
E- pojat kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP3.2.2019 09:59Ennakkomaksu maksettu
E- pojat kilpasarjaHämeManse PPManse 071.2.2019 12:33Ennakkomaksu maksettu
E- pojat kilpasarjaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe 1.2.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
E- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy1.2.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
E- pojat kilpasarjaHämeHämeenlinnan PaukkuPaukku1.2.2019 16:55Ennakkomaksu maksettu
E- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko3.2.2019 14:58Ennakkomaksu maksettu
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiMerimaskun AhtoAhto1.2.2019 15:39Ennakkomaksu maksettu
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöU1.2.2019 12:31Ennakkomaksu maksettu
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiHumppilan VeikotHuVe 1.2.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKiPe-06 1.2.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV 1.2.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo1.2.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTuPe 1.2.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiJokioisten Koetus JunioritJoKo jun1.2.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt kilpasarjaHämeManse PPManse 071.2.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt kilpasarjaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe 1.2.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Brown1.2.2019 12:28Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt kilpasarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy E11.2.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP1.2.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu 1.2.2019 12:20Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt pelisarjaKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti27.2.2019 12:29Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLP 1.2.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiVihdin PalloViPa 1.2.2019 12:13Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe 1.2.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Yellow1.2.2019 12:30Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV 2.2.2019 00:03Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy E21.2.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt pelisarjaHämeManse PPManse1.2.2019 12:09Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt pelisarjaHämeRuoveden PirkatRuoPi1.2.2019 12:06Ennakkomaksu maksettu
E- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTuPe 1.2.2019 12:45Ennakkomaksu maksettu
F- pojatHämeHämeenlinnan PaukkuPaukku 1.2.2019 16:45Ennakkomaksu maksettu
F- pojatSatakuntaEurajoen VeikotEuVe 1.2.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
F- pojatEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko1.2.2019 12:18Ennakkomaksu maksettu
F- pojatEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV Valkoinen1.2.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
F- pojatEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo5.2.2019 12:47Ennakkomaksu maksettu
F- pojatEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV Sininen1.2.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F- pojatVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe 1.2.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
F- pojatEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKePe4.2.2019 23:43Ennakkomaksu maksettu
F- pojatVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy1.2.2019 12:07Ennakkomaksu maksettu
F- pojatVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöU 1.2.2019 18:55Ennakkomaksu maksettu
F- pojatVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHuVe 1.2.2019 12:23Ennakkomaksu maksettu
F- pojatVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLP 1.2.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F- tytötEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko1.2.2019 12:07Ennakkomaksu maksettu
F- tytötEtelä-SuomiJanakkalan JanaJana 1.2.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
F- tytötSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V 1.2.2019 12:27Ennakkomaksu maksettu
F- tytötHämeRuoveden PirkatRuoPi3.2.2019 15:18Ennakkomaksu maksettu
F- tytötEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV1.2.2019 12:09Ennakkomaksu maksettu
F- tytötVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy1.2.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F- tytötVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLajy FP21.2.2019 12:06Ei käsitelty
G- pienpesisjoukkueetVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy Gt Punaiset1.2.2019 12:00Ennakkomaksu maksettu
G- pienpesisjoukkueetVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy Gt Pinkit1.6.2019 11:04Ei käsitelty
G- pienpesisjoukkueetVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe1.2.2019 12:07Ei käsitelty
G- pienpesisjoukkueetEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Gt1.2.2019 12:10Ennakkomaksu maksettu
G- pienpesisjoukkueetVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöu G-junnut 4.2.2019 12:06Ei käsitelty
G- pienpesisjoukkueetHämeRuoveden PirkatRuoPi G3.2.2019 15:24Ennakkomaksu maksettu
G- pienpesisjoukkueetVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy Gp1.2.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu