Sarja | Ilmoittautumisia |
---|---|
D-tytöt kilpasarja | 8 / 12 + 0 |
D-tytöt pelisarja | 12 / 14 + 0 |
D-pojat kilpasarja | 7 / 10 + 0 |
D-pojat pelisarja | 11 / 10 + 0 |
E-tytöt kilpasarja | 8 / 10 + 0 |
E-tytöt pelisarja | 14 / 16 + 0 |
E-pojat pelisarja | 15 / 18 + 0 |
Sarja | Alue | Seura | Joukkue | Lähetysaika | Tila |
---|---|---|---|---|---|
D-tytöt kilpasarja | Satakunta | Fera | Fera D1 | 1.2.2019 12:01 | Maksettu |
D-pojat pelisarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa E07 | 1.2.2019 12:01 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja | Satakunta | Fera | Fera E1 | 1.2.2019 12:01 | Maksettu |
D-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Ilmajoen Kisailijat | Ik05 | 1.2.2019 12:01 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja | Satakunta | Fera | Fera D2 | 1.2.2019 12:01 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi | 1.2.2019 12:01 | Maksettu |
D-pojat pelisarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV | 1.2.2019 12:01 | Maksettu |
D-tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Black | 1.2.2019 12:02 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | NJ E tytöt | 1.2.2019 12:02 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV keltainen | 1.2.2019 12:02 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU E | 1.2.2019 12:02 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | ULPO | 1.2.2019 12:03 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA -06 | 1.2.2019 12:03 | Maksettu |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ D-Pojat | 1.2.2019 12:03 | Maksettu |
D-pojat pelisarja | Satakunta | Eurajoen Veikot | EuVe D | 1.2.2019 12:03 | Maksettu |
D-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | VM D-t oranssi | 1.2.2019 12:03 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut D-mustat | 1.2.2019 12:03 | Maksettu |
D-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä sininen | 1.2.2019 12:03 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | Mailajuniorit | 1.2.2019 12:03 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Kauhajoen Karhu | kaka | 1.2.2019 12:03 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Satakunta | Pesäsudet, Säkylä | Sudet08 | 1.2.2019 12:03 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
D-pojat pelisarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa D- pojat | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P07 musta | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Satakunta | Fera | Fera E2 | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E-tytöt Musta | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
D-pojat pelisarja | Häme | Manse PP | Manse Dp punainen | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Peräseinäjoen Toive | Peto06 | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV musta | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA-08 | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa E08 | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä valkoinen | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Yellow | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E07 | 1.2.2019 12:04 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | Laihian Luja White | 1.2.2019 12:05 | Maksettu |
D-tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu dtk | 1.2.2019 12:05 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P08 Musta | 1.2.2019 12:05 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA-07 | 1.2.2019 12:05 | Maksettu |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P07 punainen | 1.2.2019 12:06 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E-tytöt Punainen | 1.2.2019 12:06 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA D keltainen | 1.2.2019 12:06 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja | Häme | Manse PP | Manse PP | 1.2.2019 12:06 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA-08 | 1.2.2019 12:06 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P08 Valkoinen | 1.2.2019 12:06 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Musta | 1.2.2019 12:06 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Satakunta | Köyliön Lallit | Köyliön Lallit E-tytöt | 1.2.2019 12:07 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut d-valkoiset | 1.2.2019 12:07 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E-tytöt Valkoinen | 1.2.2019 12:08 | Ennakkomaksu maksettu |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | Laihian Luja E-t | 1.2.2019 12:09 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E-08 Milet | 1.2.2019 12:09 | Maksettu |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Punainen | 1.2.2019 12:09 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | NJ pojat 07 | 1.2.2019 12:12 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU D | 1.2.2019 12:13 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Satakunta | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä | 1.2.2019 12:13 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä sininen | 1.2.2019 12:19 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Satakunta | Kokemäen Kova-Väki | KK-V | 1.2.2019 12:19 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä valkoinen | 1.2.2019 12:21 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV Dp | 1.2.2019 12:34 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko Yellow | 1.2.2019 12:39 | Maksettu |
D-pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko Brown | 1.2.2019 12:46 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ilmajoen Kisailijat | IK-06 | 1.2.2019 12:53 | Maksettu |
D-tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut D-punaiset | 1.2.2019 12:57 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E-08 Susset | 1.2.2019 13:12 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ilmajoen Kisailijat | IK | 1.2.2019 13:23 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ E-tytöt | 1.2.2019 13:53 | Maksettu |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV | 1.2.2019 14:47 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Jurvan Liekki | Jurvan liekki | 1.2.2019 15:47 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vähänkyrön Viesti | VäVi E-tytöt | 6.2.2019 22:07 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja | Keski-Suomi | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kirittäret D-tytöt | 16.2.2019 15:09 | Maksettu |
D-tytöt kilpasarja | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | PeKi | 18.2.2019 09:09 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | Vive-E | 19.2.2019 07:17 | Ennakkomaksu maksettu |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV E | 1.3.2019 08:27 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ D-tytöt | 2.4.2019 15:12 | Maksettu |
E-pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Laihian Luja | Laihian Luja Blue | 5.4.2019 09:20 | Maksettu |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Kuortaneen Kunto | KuKu D-p | 30.4.2019 07:15 | Maksettu |