Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Naperoleiri - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
F- tytöt 35 / 37 + 5
F-pojat34 / 35 + 5
G-sarja13 / 10 + 5
F-G pienpeli16 / 18 + 5
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
F- tytöt HämeRuoveden PirkatRuoPi F1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Etelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T091.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Itäinen alueJoensuun MailaJoma/Kipa F-tytöt1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt SatakuntaPomarkun PyryPomPy F-Tytöt1.3.2019 12:04Maksettu
F- tytöt Itäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Etelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt SatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut F09-tytöt1.3.2019 12:19Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Pohjois-SuomiHaapajärven Pesä-KiilatPeki f-tytöt1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Keski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt KymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti valkoinen 1.3.2019 12:09Ei käsitelty
F- tytöt Etelä-PohjanmaaJalasjärven JalasJalas1.3.2019 12:18Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt KainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy1.3.2019 12:07Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt KymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti Punainen1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt SatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMJ F MUSTA1.3.2019 12:52Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt HämeHämeenkyrön RäpsäRäpsä F-tytöt1.3.2019 12:13Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Etelä-PohjanmaaKauhajoen KarhuKaKa1.3.2019 12:06Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Pohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Itäinen aluePesä YsitYsit1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Pohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Etelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko F-tytöt1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt SatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMJ F ORANSSI1.3.2019 12:49Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt KymenlaaksoHaminan PalloilijatHP F-tytöt1.3.2019 12:06Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Etelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Varsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy F-tytöt1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Etelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt HämeManse PPManse PP F-tytöt1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt SatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV F10-tytöt1.3.2019 12:15Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt SatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut F10-Tytöt1.3.2019 12:36Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Etelä-SuomiRoihu ryRoihu1.3.2019 12:10Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Pohjois-SuomiPattu JunioritPattu FT1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt SatakuntaFeraFera F1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Pohjois-SuomiOulaisten HuimaOuHu1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Etelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ tytöt-101.3.2019 12:28Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt SatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV F09-TYTÖT1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F- tytöt Keski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit rykirittäret1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliHämeRuoveden PirkatRuoPi F-G1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe G1.3.2019 12:07Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliSatakuntaKankaanpään MailaKaMa G-pojat1.3.2019 12:14Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliSatakuntaFeraFera G sininen1.3.2019 12:50Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliSatakuntaFeraFera G valkoinen14.6.2019 12:39Ei käsitelty
F-G pienpeliKymenlaaksoSumman PonnistusSuPo1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliSatakuntaEurajoen VeikotEuVe G / Pikku-Ilvekset11.6.2019 10:55Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP G1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV Gtytöt1.3.2019 12:17Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMJ G-tytöt mustat19.4.2019 19:34Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliItäinen alueViinijärven UrheilijatViU1.3.2019 12:06Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliSatakuntaEurajoen VeikotEuve F-pojat1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliKeski-PohjanmaaReisjärven PilkeReisjärven Pilke1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliHämeHämeenkyrön RäpsäRäpsä6.3.2019 15:11Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMJ G-tytöt1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-G pienpeliKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy Gt1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-pojatKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri1.3.2019 12:15Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen alueKiteen Pallo-90Kipa-90 punaiset1.3.2019 12:21Ennakkomaksu maksettu
F-pojatSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut F10 pojat1.3.2019 12:07Ennakkomaksu maksettu
F-pojatVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe F-pojat1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa punainen1.3.2019 12:10Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU F-Pojat1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-pojatHämeManse PPManse PP F-pojat1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-pojatSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut 09 Pojat1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEtelä-SuomiKouvolan PallonlyöjätKPL F09 Vatut1.3.2019 12:09Ennakkomaksu maksettu
F-pojatPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Juniorit valkoinen1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-pojatSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut F10 dap15.6.2019 19:25Ei käsitelty
F-pojatItäinen aluePuijon PesisPuPe1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-pojatKymenlaaksoPyhällön PyryPyry-Pesis1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa musta1.3.2019 12:17Ennakkomaksu maksettu
F-pojatSatakuntaKankaanpään MailaKAMA 11.3.2019 12:06Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P09 Blanco1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-pojatKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K1.3.2019 12:08Ennakkomaksu maksettu
F-pojatKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL F Hakit1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko F-pojat1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-pojatVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy F-pojat1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon Pesis FP1.3.2019 12:37Ennakkomaksu maksettu
F-pojatKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti1.3.2019 12:08Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P09 Rojo1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKePe1.3.2019 12:05Maksettu
F-pojatPohjois-SuomiPattu JunioritPattu F-Pojat1.3.2019 12:01Ennakkomaksu maksettu
F-pojatHämeIkaalisten TarmoTarmo1.3.2019 12:07Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-90 Musta1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP F-pojat1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV F-POJAT1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV1.3.2019 12:15Ennakkomaksu maksettu
F-pojatKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi1.3.2019 12:07Ennakkomaksu maksettu
F-pojatPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo-IiU1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatSatakuntaKankaanpään MailaKama 092.3.2019 08:32Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe F PiällysVelemut1.3.2019 12:10Ennakkomaksu maksettu
G-sarjaKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti1.3.2019 12:05Ennakkomaksu maksettu
G-sarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P11 Punainen1.3.2019 13:48Ennakkomaksu maksettu
G-sarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T111.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
G-sarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P11 Musta1.3.2019 13:45Ennakkomaksu maksettu
G-sarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut G-121.3.2019 12:03Maksettu
G-sarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL G Apat1.3.2019 12:04Ennakkomaksu maksettu
G-sarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut G11- tytöt1.3.2019 12:18Ennakkomaksu maksettu
G-sarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa G-pojat1.3.2019 12:09Ennakkomaksu maksettu
G-sarjaKymenlaaksoPyhällön PyryPyry pesis1.3.2019 12:12Ennakkomaksu maksettu
G-sarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-90/IPV G-pojat1.3.2019 12:02Ennakkomaksu maksettu
G-sarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut G-pojat1.3.2019 12:10Ennakkomaksu maksettu
G-sarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti1.3.2019 12:03Ennakkomaksu maksettu
G-sarjaItäinen alueJoensuun MailaJoma G-pojat1.3.2019 12:10Ennakkomaksu maksettu