C-tytöt pelisarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut C-Mustat | 1.3.2019 12:01 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | Lahti | 1.3.2019 12:02 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV | 1.3.2019 12:02 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Satakunta | Fera | Fera | 1.3.2019 12:02 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat kilpasarja | Keski-Suomi | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri Blue | 1.3.2019 12:02 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Lahden Mailaveikot | LMV | 1.3.2019 12:02 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV C-pojat | 1.3.2019 12:02 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu CT | 1.3.2019 12:02 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Keski-Pohjanmaa | Sievin Sisu | Sievin Sisu C-tytöt | 1.3.2019 12:02 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | Siipe C-tytöt | 1.3.2019 12:02 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Janakkalan Jana | Jana CT | 1.3.2019 12:02 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ 2 | 1.3.2019 12:02 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 1.3.2019 12:02 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Oulu1 | 1.3.2019 12:03 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko | 1.3.2019 12:03 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat kilpasarja | Varsinais-Suomi | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo | 1.3.2019 12:03 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Kymenlaakso | Haminan Palloilijat | HP | 1.3.2019 12:03 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | LaJy | 1.3.2019 12:03 | Ei käsitelty |
C-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ C04 | 1.3.2019 12:03 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat kilpasarja | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe | 1.3.2019 12:03 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | KiPe-06 D-pojat | 1.3.2019 12:03 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Mailattaret, Vaasa | Mailattaret | 1.3.2019 12:03 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | NJ-04 | 1.3.2019 12:04 | Maksettu |
C-tytöt pelisarja | Itäinen alue | Joensuun Maila | Joma punaiset | 1.3.2019 12:04 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu | 1.3.2019 12:04 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA Sininen | 1.3.2019 12:04 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Brown | 1.3.2019 12:04 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Keski-Pohjanmaa | Oulaisten Huima | OuHu | 1.3.2019 12:04 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat kilpasarja | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 1.3.2019 12:04 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Kymenlaakso | Haminan Palloilijat | HP | 1.3.2019 12:04 | Maksettu |
C-tytöt pelisarja | Kymenlaakso | Kuusankosken Puhti | Puhti | 1.3.2019 12:04 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Keski-Pohjanmaa | Reisjärven Pilke | PiKi | 1.3.2019 12:05 | Maksettu |
C-tytöt pelisarja | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Oulu2 | 1.3.2019 12:05 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ D-tytöt | 1.3.2019 12:05 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat kilpasarja | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo Valkea | 1.3.2019 12:05 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Keski-Suomi | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri White | 1.3.2019 12:05 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Itäinen alue | Puijon Pesis | PuPe | 1.3.2019 12:05 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Keski-Suomi | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kirittäret | 1.3.2019 12:06 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ | 1.3.2019 12:06 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Satakunta | Fera | Fera C2 | 1.3.2019 12:06 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Mailattaret, Vaasa | Mailattaret / SMJ / ViVe | 1.3.2019 12:06 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA Keltainen | 1.3.2019 12:06 | Maksettu |
C-tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo | 1.3.2019 12:06 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut D-punaiset | 1.3.2019 12:06 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | VM C-pojat | 1.3.2019 12:07 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Yellow | 1.3.2019 12:07 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Itäinen alue | Pesä Ysit | Pesä Ysit CT | 1.3.2019 12:07 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Kymenlaakso | Haminan Palloilijat | HP Tiikerit | 1.3.2019 12:07 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Keski-Pohjanmaa | Kärsämäen Kataja | KäKa | 1.3.2019 12:07 | Maksettu |
C-tytöt pelisarja | Itäinen alue | Joensuun Maila | Joma mustat | 1.3.2019 12:07 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Varsinais-Suomi | Humppilan Veikot | HuVe | 1.3.2019 12:08 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Varsinais-Suomi | Loimaan Palloilijat -Juniorit | Loimaa | 1.3.2019 12:08 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Häme | Manse PP | Manse PP Cp2 | 1.3.2019 12:08 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ C1 | 1.3.2019 12:08 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | Pattu Juniorit C-tytöt | 1.3.2019 12:08 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Kankaanpään Maila | KaMa -04 | 1.3.2019 12:09 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo Sininen | 1.3.2019 12:10 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Itäinen alue | Puijon Pesis | PuPe | 1.3.2019 12:10 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ C03 | 1.3.2019 12:11 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU C-pojat | 1.3.2019 12:11 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut C-Punaiset | 1.3.2019 12:11 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat kilpasarja | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | PattU C-pojat | 1.3.2019 12:11 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Pohjois-Suomi | Oulunsalon Vasama | OSVA C-pojat | 1.3.2019 12:12 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Itäinen alue | Joensuun Maila | Joma/Kipa C-pojat | 1.3.2019 12:13 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat kilpasarja | Häme | Manse PP | Manse PP C-pojat | 1.3.2019 12:13 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Häme | Hämeenkyrön Räpsä | RÄPSÄ-04 | 1.3.2019 12:16 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat kilpasarja | Kainuu | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy 1 | 1.3.2019 12:18 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Kainuu | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy 2 | 1.3.2019 12:19 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat kilpasarja | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV | 1.3.2019 12:20 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | LaJy | 1.3.2019 12:25 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Keski-Pohjanmaa | Ylivieskan Kuula | YK | 1.3.2019 12:29 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Pohjois-Suomi | Simon Kiri | SiKi | 1.3.2019 12:53 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi1 | 1.3.2019 13:03 | Ei käsitelty |
C-tytöt pelisarja | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-k | 1.3.2019 13:05 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Kempeleen Kiri | KeKi1 | 1.3.2019 13:07 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi2 | 1.3.2019 13:11 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Kainuu | Kajaanin Pallokerho | KPK | 1.3.2019 13:14 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | Keki c-tytöt | 1.3.2019 13:18 | Maksettu |
C-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 1.3.2019 13:23 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Pohjois-Suomi | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula C2 | 1.3.2019 13:33 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | Kipe 06 Kilpa | 1.3.2019 13:38 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Häme | Ruoveden Pirkat | RuoPi C-tytöt | 1.3.2019 14:13 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Pohjois-Suomi | Muhoksen Pallo-Salamat | Muhoksen Pallo-Salamat | 1.3.2019 14:21 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ-3 | 1.3.2019 14:23 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | Vive | 1.3.2019 14:53 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ-Cty | 1.3.2019 14:57 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pori pesäkarhut valkoiset | 1.3.2019 16:10 | Maksettu |
C-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Peräseinäjoen Toive | PETO | 2.3.2019 17:12 | Ennakkomaksu maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Espoon Pesis | Espoo | 3.3.2019 19:19 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Itäinen alue | Joroisten Urheilijat | JoU | 10.3.2019 11:11 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Keski-Pohjanmaa | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula C1 | 15.3.2019 12:32 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Pohjois-Suomi | Napapiirin Pesis team | NaPe | 17.3.2019 13:09 | Ennakkomaksu maksettu |
C-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Jalasjärven Jalas | Jalas | 17.3.2019 21:15 | Maksettu |
C-pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko Black | 31.3.2019 21:09 | Ennakkomaksu maksettu |