C- pojat aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ 2 | 10.1.2018 16:49 | Ei käsitelty |
C- pojat aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ 3 | 10.1.2018 16:51 | Ei käsitelty |
C- pojat aluesarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UP-V | 10.1.2018 20:00 | Ei käsitelty |
C- pojat aluesarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa -04 | 23.2.2018 08:41 | Ei käsitelty |
C- pojat aluesarja | Satakunta | Eurajoen Veikot | EuVe | 26.2.2018 18:43 | Ei käsitelty |
C- pojat aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA | 26.2.2018 19:16 | Ei käsitelty |
C- pojat aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 6.3.2018 10:11 | Ei käsitelty |
C- pojat aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ 1 | 7.3.2018 14:51 | Ei käsitelty |
C- tytöt aluesarja | Satakunta | Kokemäen Kova-Väki | KK-V | 2.1.2018 11:14 | Ei käsitelty |
C- tytöt aluesarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UP-V | 9.1.2018 13:30 | Ei käsitelty |
C- tytöt aluesarja | Satakunta | Fera | Fera C2 | 20.1.2018 16:19 | Ei käsitelty |
C- tytöt aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Mailattaret, Vaasa | Mailattaret | 28.1.2018 23:26 | Ei käsitelty |
C- tytöt aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 3.2.2018 11:47 | Ei käsitelty |
C- tytöt aluesarja | Häme | Ruoveden Pirkat | RuoPi | 8.2.2018 21:37 | Ei käsitelty |
C- tytöt aluesarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut D-punaiset | 25.2.2018 17:47 | Ei käsitelty |
C- tytöt aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ | 1.3.2018 09:36 | Ei käsitelty |
C- tytöt aluesarja | Varsinais-Suomi | Mynämäen Vesa | MyVe | 7.3.2018 10:35 | Ei käsitelty |
C- tytöt aluesarja | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | Mailajuniorit | 12.3.2018 17:01 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ-05 Musta | 10.1.2018 18:39 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 3.2.2018 11:49 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ-04 | 16.2.2018 10:01 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa -05 | 17.2.2018 14:43 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa -04 | 23.2.2018 08:39 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU -04 | 26.2.2018 09:17 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA sininen | 27.2.2018 15:10 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Keski-Pohjanmaa | Ylivieskan Kuula | YK | 27.2.2018 15:13 | Ei käsitelty |
D- pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | VM | 27.2.2018 18:26 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Satakunta | Köyliön Lallit | KöLa -05 | 3.1.2018 13:21 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ-05 Punainen | 10.1.2018 18:30 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylistaron Kilpa-Veljet | YK-V | 25.1.2018 14:56 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV keltainen | 2.2.2018 09:50 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV musta | 2.2.2018 10:25 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ -04 | 16.2.2018 10:02 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 17.2.2018 20:41 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UP-V -05 | 20.2.2018 10:26 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA -06 | 21.2.2018 16:01 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vähänkyrön Viesti | VäVi | 26.2.2018 08:38 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Satakunta | Eurajoen Veikot | EuVe | 26.2.2018 08:42 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Kuortaneen Kunto | KuKu | 26.2.2018 18:06 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA keltainen | 26.2.2018 19:12 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa -06 | 26.2.2018 20:27 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ -06 | 11.3.2018 18:18 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Satakunta | Kaaron Roima | KaaRo | 12.3.2018 09:11 | Ei käsitelty |
D- pojat pelisarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UP-V E-pojat | 21.3.2018 08:45 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut D-punaiset | 2.1.2018 16:06 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut D-mustat | 3.1.2018 10:03 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ | 10.1.2018 15:44 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | NJ-04 | 11.1.2018 10:04 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Häme | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä-04 | 11.1.2018 16:47 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | LaJy | 15.1.2018 13:56 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | Vaasan Maila Sininen | 18.1.2018 14:45 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Kauhajoen Karhu | KaKa | 18.1.2018 21:56 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Satakunta | Fera | Fera D-2 | 23.1.2018 10:40 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Musta | 25.1.2018 14:45 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Punainen | 25.1.2018 14:49 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Satakunta | Fera | Fera D1 | 1.2.2018 08:09 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Häme | Ruoveden Pirkat | RuoPi mustat | 6.2.2018 18:49 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 17.2.2018 20:23 | Ei käsitelty |
D- tytöt kilpasarja | Satakunta | Pomarkun Pyry | PomPy | 26.2.2018 16:09 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Satakunta | Kokemäen Kova-Väki | KK-V | 2.1.2018 13:44 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut D-valkoiset | 2.1.2018 19:41 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vähänkyrön Viesti | VäVi Fyrryttäret | 18.1.2018 12:15 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | Vaasan Maila Oranssi | 18.1.2018 14:49 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ilmajoen Kisailijat | IK05 | 23.1.2018 12:07 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Valkoinen | 25.1.2018 14:54 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Satakunta | Fera | Fera E1 | 31.1.2018 20:54 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV keltainen | 2.2.2018 09:58 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Häme | Ruoveden Pirkat | RuoPi valkoiset | 6.2.2018 20:04 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 9.2.2018 12:23 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Satakunta | Ei seuraa | MAJU D2/UPV | 16.2.2018 21:48 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä | 17.2.2018 19:49 | Ei käsitelty |
D- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA | 26.2.2018 19:28 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UP-V | 3.1.2018 10:06 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Satakunta | Eurajoen Veikot | EuVe | 3.1.2018 10:34 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P06 | 8.1.2018 08:35 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa -07 | 10.1.2018 10:58 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV keltainen | 2.2.2018 10:15 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV musta | 2.2.2018 10:18 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 5.2.2018 13:05 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P07 Musta | 5.2.2018 13:22 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ -07 Punainen | 5.2.2018 13:24 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 17.2.2018 20:59 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa -06 | 18.2.2018 11:57 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | VM, E-pojat | 19.2.2018 08:48 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Kuortaneen Kunto | KuKu | 26.2.2018 18:14 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA -07 | 26.2.2018 19:08 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU | 27.2.2018 09:17 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä | 1.3.2018 10:42 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Jalasjärven Jalas | JaJa | 1.3.2018 15:12 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | NJ -07 | 2.3.2018 11:32 | Ei käsitelty |
E- pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ-P08 | 3.4.2018 09:07 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E06 | 2.1.2018 10:08 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut -07 | 4.1.2018 19:17 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ | 7.1.2018 13:57 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T06-07 | 25.1.2018 14:59 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Ilmajoen Kisailijat | IK-06 | 28.1.2018 13:36 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Satakunta | Fera | Fera E1 | 31.1.2018 20:50 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | LaJy | 1.2.2018 09:01 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Häme | Manse PP | Manse PP -06 | 1.2.2018 21:44 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Häme | Manse PP | Manse PP -07 | 2.2.2018 14:03 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Satakunta | Fera | Fera E2 | 16.2.2018 09:49 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 17.2.2018 21:06 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA | 26.2.2018 18:55 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Varsinais-Suomi | Mynämäen Vesa | MyVe 06-07 | 27.2.2018 08:33 | Ei käsitelty |
E- tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä valkoinen | 28.2.2018 18:25 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Satakunta | Köyliön Lallit | Köyliön Lallit | 3.1.2018 12:16 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut 67 | 8.1.2018 19:12 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | LaJy | 1.2.2018 09:07 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV keltainen | 2.2.2018 10:08 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV musta | 2.2.2018 10:11 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Häme | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä | 11.2.2018 14:51 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Häme | Ruoveden Pirkat | RuoPi | 13.2.2018 20:54 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E2 | 15.2.2018 08:30 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Varsinais-Suomi | Mynämäen Vesa | MyVe 06-07 | 21.2.2018 16:24 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Peräseinäjoen Toive | PeTo -06 | 21.2.2018 19:32 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Jurvan Liekki | Jurvan Liekki | 22.2.2018 19:19 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | Lujapesis | 23.2.2018 10:06 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA | 26.2.2018 18:59 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UP-V E-tytöt | 27.2.2018 19:45 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Satakunta | Kokemäen Kova-Väki | KK-V | 27.2.2018 21:54 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä sininen | 28.2.2018 18:28 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | VM E-tytöt | 1.3.2018 14:15 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | NJ | 2.3.2018 17:07 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T08 musta | 4.3.2018 20:50 | Ei käsitelty |
E- tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T08 punainen | 4.3.2018 20:52 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ylistaron Kilpa-Veljet | YK-V | 25.1.2018 14:58 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV | 2.2.2018 10:41 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 9.2.2018 14:21 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA-09 | 21.2.2018 17:13 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA -08 | 26.2.2018 19:02 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | Lujapesis | 6.3.2018 08:11 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P09 Red | 20.3.2018 11:28 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P09 Black | 20.3.2018 11:34 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Jurvan Liekki | Jurvan Liekki | 20.3.2018 19:00 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Kauhajoen Karhu | KaKa | 25.3.2018 13:08 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Jalasjärven Jalas | JaJa | 28.3.2018 14:57 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä | 28.3.2018 15:23 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU White | 31.3.2018 12:23 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU Red | 31.3.2018 12:50 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ-P08 | 3.4.2018 09:10 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 9.4.2018 21:00 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Satakunta | Satakunta | Köyliön Lallit | KöLa | 17.1.2018 09:06 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F-pojat | 25.1.2018 09:16 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Satakunta | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa | 1.2.2018 08:55 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Satakunta | Varsinais-Suomi | Mynämäen Vesa | MyVe | 8.3.2018 09:21 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Satakunta | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UP-V 09 | 9.3.2018 20:36 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Satakunta | Häme | Manse PP | Manse PP | 14.3.2018 09:58 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Satakunta | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UP-V F-pojat 08/ PomPy F-pojat | 18.3.2018 21:11 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Satakunta | Satakunta | Eurajoen Veikot | EuVe | 20.3.2018 20:58 | Ei käsitelty |
F- pojat aluesarja Satakunta | Häme | Ikaalisten Tarmo | Ikaalisten Tarmo | 6.4.2018 14:14 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV | 2.2.2018 10:13 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä | 8.2.2018 15:50 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 25.2.2018 15:46 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T08 | 4.3.2018 20:53 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T09 | 4.3.2018 23:59 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ilmajoen Kisailijat | IK sininen | 19.3.2018 16:54 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ilmajoen Kisailijat | IK valkoinen | 19.3.2018 17:07 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | Lujapesis | 22.3.2018 09:51 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vähänkyrön Viesti | VäVi | 27.3.2018 19:33 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | VM F-tytöt | 31.3.2018 19:33 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Köyliön Lallit | KöLa | 4.1.2018 18:16 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UP-V F-tytöt | 7.1.2018 18:33 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F09 | 18.1.2018 14:56 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Häme | Manse PP | Manse PP | 21.1.2018 21:24 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ | 23.1.2018 15:18 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F-08 | 23.1.2018 21:51 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Fera | Fera F1 | 1.2.2018 15:31 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Fera | Fera F2 | 4.2.2018 20:00 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Kokemäen Kova-Väki | KK-V | 20.2.2018 18:38 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Varsinais-Suomi | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LPjr | 28.2.2018 21:34 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | Laitilan Jyske | 1.3.2018 15:39 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Pomarkun Pyry | PomPy F-Tytöt | 10.3.2018 23:08 | Ei käsitelty |
F- tytöt aluesarja Satakunta | Keski-Suomi | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä | 29.3.2018 08:50 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T10 | 5.3.2018 09:55 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T11 Punaiset | 11.3.2018 13:11 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T11 Mustat | 11.3.2018 13:14 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Jurvan Liekki | Jurvan Liekki | 20.3.2018 19:30 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | Lujapesis | 22.3.2018 10:07 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe g-tytöt | 27.4.2018 08:36 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | VM G-jun. | 27.4.2018 09:22 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Satakunta | Satakunta | Harjavallan Jymy | Ha-Jy | 18.1.2018 11:08 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G1 | 25.1.2018 09:24 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Satakunta | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa G1 | 31.1.2018 14:09 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Satakunta | Häme | Manse PP | Manse PP | 19.3.2018 21:30 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Satakunta | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UP-V G-pojat | 21.3.2018 17:16 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Satakunta | Satakunta | Eurajoen Veikot | EuVe | 28.3.2018 09:11 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Satakunta | Häme | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä | 30.3.2018 15:43 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Satakunta | Satakunta | Merikarvian Lukko | MeLu | 10.4.2018 15:18 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G2 | 4.6.2018 09:32 | Ei käsitelty |
G- pienpeli aluesarja Satakunta | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa G2 | 4.6.2018 09:32 | Ei käsitelty |
G- pojat aluesarja Pohjanmaa | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa | 31.1.2018 14:35 | Ei käsitelty |
G- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 28.2.2018 10:46 | Ei käsitelty |
G- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU | 11.3.2018 13:48 | Ei käsitelty |
G- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA | 19.3.2018 13:47 | Ei käsitelty |
G- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Jalasjärven Jalas | JaJa | 28.3.2018 14:48 | Ei käsitelty |
G- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lappajärven Veikot | LaVe | 7.4.2018 18:50 | Ei käsitelty |
G- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P10/11 Punainen | 9.4.2018 17:36 | Ei käsitelty |
G- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P10/11 Musta | 9.4.2018 17:38 | Ei käsitelty |
G- pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 9.4.2018 20:55 | Ei käsitelty |
G- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV | 2.2.2018 10:22 | Ei käsitelty |
G- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ähtärin Urheilijat | ÄhtU | 13.2.2018 14:03 | Ei käsitelty |
G- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Kauhajoen Karhu | KaKa | 26.2.2018 18:29 | Ei käsitelty |
G- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä | 13.3.2018 12:58 | Ei käsitelty |
G- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA | 19.3.2018 13:44 | Ei käsitelty |
G- tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 9.4.2018 20:50 | Ei käsitelty |
G- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UP-V G-tytöt | 9.1.2018 20:57 | Ei käsitelty |
G- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Kokemäen Kova-Väki | KK-V | 12.2.2018 20:53 | Ei käsitelty |
G- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Fera | Fera | 12.2.2018 21:40 | Ei käsitelty |
G- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut | 18.2.2018 09:55 | Ei käsitelty |
G- tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ | 12.3.2018 11:06 | Ei käsitelty |
G- tytöt aluesarja Satakunta | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | LaJy | 26.3.2018 16:15 | Ei käsitelty |
Lady Pesis Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Lapuan Virkiä Ladyt | 12.2.2018 19:36 | Ei käsitelty |
Lady Pesis Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | Laaka-Flikat | 19.3.2018 18:34 | Ei käsitelty |
Lady Pesis Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | Jymy-Iitat | 25.3.2018 18:10 | Ei käsitelty |
Lady Pesis Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lappajärven Veikot | LaVe | 9.4.2018 20:46 | Ei käsitelty |
Lady Pesis Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Mailattaret, Vaasa | Mailattarien Ladyt | 12.4.2018 08:32 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ C1 | 15.1.2018 22:43 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV keltainen | 2.2.2018 10:34 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV musta | 2.2.2018 10:37 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 17.2.2018 20:32 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vähänkyrön Viesti | VäVi 2 | 22.2.2018 15:51 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Kylävuoren Kaiku | KylKai | 23.3.2018 16:02 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Munakan Urheilijat | MU | 28.3.2018 15:20 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | LujaPesis | 28.3.2018 18:20 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU | 9.4.2018 21:11 | Ei käsitelty |