Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Turnaukset
»
PPL eteläisen alueen aluesarja
»
D- pojat kilpasarja
» Runkosarja
PPL eteläisen alueen aluesarja
D- pojat kilpasarja
Tulosta
Kaikki päivän ottelut
Miehet
Naiset
C- pojat kilpasarja
C- pojat pelisarja
C- tytöt
D- pojat kilpasarja
D- pojat pelisarja
D- tytöt kilpasarja
D- tytöt pelisarja
E- pojat kilpasarja
E- pojat pelisarja
E- tytöt
F- pojat
F- tytöt
Varsinais-Suomen miesten aluesarja
Runkosarja
Runkosarja
Sijoitusottelut
Sijat 1-4
Sijat 5-7
Runkosarja
Runkosarja
#
Joukkue
O
V2-0
V2-1
V1-0
T
H0-1
H1-2
H0-2
JUOKSUT
P
1.
Espoo White
14
12
0
0
0
0
1
1
256 - 96
37
2.
KPL D
14
9
1
1
0
0
1
2
229 - 136
32
3.
Hyvinkään Tahko Yellow
14
9
1
0
0
0
0
4
229 - 137
29
4.
Koetus juniorit D1
14
7
1
0
0
1
1
4
153 - 173
25
5.
Lajy D
14
3
1
0
0
2
3
5
156 - 146
14
6.
LMV
14
2
2
1
0
0
2
7
156 - 252
14
7.
Manse D06 pojat
14
3
1
1
0
0
0
9
160 - 251
13
8.
HuVe
14
0
1
0
0
0
0
13
76 - 224
2
Runkosarja
Turnauksen tai sarjan tulostensyöttöavain
ID
Pelipäivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
662969
5.5.2019 17:30
*
Kouvola
KPL D
Koetus juniorit D1
2-0 (16-3, 7-2)
näytä
662710
5.5.2019 18:00
*
Kouvola
Espoo White
KPL D
0-2 (2-5, 12-14)
näytä
663023
5.5.2019 18:00
*
Kouvola
Koetus juniorit D1
Espoo White
2-1 (6-5, 4-7, 0-0, 3-2)
näytä
663052
8.5.2019 18:00
*
Humppila
HuVe
Espoo White
0-2 (0-4, 0-8)
näytä
662723
8.5.2019 18:00
*
Hyvinkää
Hyvinkään Tahko Yellow
Koetus juniorit D1
2-0 (15-4, 2-1)
näytä
662516
11.5.2019 16:30
*
Laitila
Lajy D
Manse D06 pojat
2-0 (37-9, 9-3)
näytä
662600
12.5.2019 10:00
*
Hyvinkää
Hyvinkään Tahko Yellow
LMV
2-0 (26-5, 6-5)
näytä
662998
19.5.2019 12:00
*
Espoo
KPL D
Espoo White
0-2 (8-9, 2-14)
näytä
662590
19.5.2019 12:00
*
Jokioinen
Koetus juniorit D1
LMV
0-1 (15-15, 3-3, 0-0, 2-3)
näytä
662914
19.5.2019 14:30
*
Espoo
Lajy D
KPL D
0-1 (6-6, 3-7)
näytä
662956
19.5.2019 17:00
*
Espoo
Espoo White
Lajy D
2-0 (9-4, 6-5)
näytä
662820
19.5.2019 18:00
Tampere
Manse D06 pojat
Hyvinkään Tahko Yellow
0-2 (7-22, 5-14)
näytä
662558
20.5.2019 18:00
*
Tampere
Manse D06 pojat
HuVe
2-0 (14-9, 12-5)
näytä
662888
29.5.2019 18:00
Lahti
LMV
Hyvinkään Tahko Yellow
0-2 (2-17, 8-14)
näytä
662707
2.6.2019 12:00
*
Humppila
HuVe
KPL D
0-2 (2-3, 0-1)
näytä
662639
2.6.2019 14:30
*
Humppila
KPL D
Lajy D
0-2 (2-4, 6-9)
näytä
662943
2.6.2019 17:00
*
Humppila
Lajy D
HuVe
2-0 (2-0, 5-3)
näytä
662684
2.6.2019 18:00
*
Jokioinen
Koetus juniorit D1
KPL D
1-2 (1-3, 3-1, 4-5)
näytä
662901
4.6.2019 18:00
Espoo
Espoo White
LMV
2-0 (15-2, 9-0)
näytä
662972
5.6.2019 18:00
*
Kouvola
KPL D
Hyvinkään Tahko Yellow
2-0 (10-2, 22-0)
näytä
663010
10.6.2019 18:00
*
Jokioinen
Koetus juniorit D1
HuVe
2-0 (8-2, 9-6)
näytä
662626
11.6.2019 18:00
Lahti
LMV
Espoo White
0-2 (0-14, 5-8)
näytä
662817
17.6.2019 18:00
*
Tampere
Manse D06 pojat
Koetus juniorit D1
0-2 (3-10, 4-9)
näytä
662503
18.6.2019 18:00
Lahti
LMV
Manse D06 pojat
1-2 (10-3, 5-11, 1-2)
näytä
662833
25.6.2019 18:00
Humppila
HuVe
Manse D06 pojat
0-2 (1-9, 0-2)
näytä
662862
26.6.2019 14:00
*
Lahti
LMV
KPL D
2-1 (7-5, 6-7, 1-0)
näytä
662574
28.6.2019 18:00
*
Laitila
Lajy D
LMV
2-1 (14-8, 4-13, 3-2)
näytä
662749
30.6.2019 18:00
Hyvinkää
Espoo White
Koetus juniorit D1
2-0 (22-1, 10-7)
näytä
663049
30.6.2019 18:00
Hyvinkää
Hyvinkään Tahko Yellow
Espoo White
0-2 (3-6, 5-14)
näytä
663007
30.6.2019 18:00
Hyvinkää
Koetus juniorit D1
Hyvinkään Tahko Yellow
0-2 (1-12, 1-6)
näytä
662697
6.7.2019 11:00
*
Hyvinkää
Hyvinkään Tahko Yellow
KPL D
0-2 (7-8, 1-4)
näytä
662529
6.7.2019 13:00
*
Hyvinkää
Manse D06 pojat
KPL D
0-2 (3-5, 5-12)
näytä
662545
6.7.2019 15:00
*
Hyvinkää
Hyvinkään Tahko Yellow
Manse D06 pojat
2-0 (5-2, 8-2)
näytä
662846
8.7.2019 18:00
*
Tampere
Espoo White
Manse D06 pojat
2-0 (13-4, 5-4)
näytä
662561
8.7.2019 18:00
*
Tampere
Manse D06 pojat
Espoo White
0-2 (0-4, 3-9)
näytä
662587
9.7.2019 18:00
Kouvola
KPL D
LMV
2-0 (14-4, 7-4)
näytä
663036
10.7.2019 18:00
Hyvinkää
Hyvinkään Tahko Yellow
HuVe
2-0 (18-1, 12-0)
näytä
662532
11.7.2019 18:00
Jokioinen
Koetus juniorit D1
Manse D06 pojat
2-0 (6-5, 7-2)
näytä
662927
11.7.2019 18:00
Jokioinen
Lajy D
Koetus juniorit D1
0-2 (4-7, 6-11)
näytä
662794
11.7.2019 18:00
Jokioinen
Manse D06 pojat
Lajy D
1-0 (1-1, 11-7)
näytä
662642
29.7.2019 18:00
*
Jokioinen
Koetus juniorit D1
Lajy D
2-0 (1-0, 6-5)
näytä
662752
2.8.2019 18:00
*
Humppila
HuVe
Hyvinkään Tahko Yellow
0-2 (1-9, 3-5)
näytä
662930
3.8.2019 14:00
*
Laitila
Lajy D
Hyvinkään Tahko Yellow
0-2 (5-6, 3-4)
näytä
662655
10.8.2019 16:00
*
Espoo
Hyvinkään Tahko Yellow
Lajy D
2-1 (4-1, 2-3, 0-0, 2-1)
näytä
662765
10.8.2019 18:00
*
Espoo
Espoo White
Hyvinkään Tahko Yellow
2-0 (8-0, 5-4)
näytä
662671
10.8.2019 18:00
*
Espoo
Lajy D
Espoo White
0-2 (3-6, 2-3)
näytä
662875
11.8.2019 15:00
*
Lahti
LMV
Koetus juniorit D1
0-2 (3-6, 0-4)
näytä
662781
19.8.2019 18:00
Tampere
Manse D06 pojat
LMV
2-0 (6-2, 15-12)
näytä
662736
20.8.2019 18:00
*
Humppila
HuVe
Koetus juniorit D1
0-2 (3-10, 1-3)
näytä
662668
24.8.2019 11:00
*
Humppila
HuVe
Lajy D
2-1 (2-5, 3-2, 0-0, 3-2)
näytä
662859
24.8.2019 13:30
*
Humppila
LMV
Lajy D
2-1 (2-3, 3-1, 0-0, 2-1)
näytä
662891
24.8.2019 16:00
*
Humppila
HuVe
LMV
0-2 (4-7, 2-3)
näytä
662804
1.9.2019 13:30
*
Kouvola
KPL D
Manse D06 pojat
2-0 (13-9, 10-4)
näytä
662778
1.9.2019 18:00
Espoo
Espoo White
HuVe
2-0 (14-3, 15-2)
näytä
662985
7.9.2019 12:00
*
Kouvola
KPL D
HuVe
2-0 (16-4, 10-5)
näytä
662613
7.9.2019 17:00
*
Lahti
LMV
HuVe
2-0 (9-6, 9-8)
näytä