Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
PPL eteläisen alueen aluesarja
» Kenttä: Kouvola
Kenttä: Kouvola
Linkki karttaan:
http://
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
5.5.2019 17:30
D- pojat kilpasarja
Runkosarja
KPL D
Koetus juniorit D1
2-0 (16-3, 7-2)
näytä
5.5.2019 18:00
D- pojat kilpasarja
Runkosarja
Espoo White
KPL D
0-2 (2-5, 12-14)
näytä
5.5.2019 18:00
D- pojat kilpasarja
Runkosarja
Koetus juniorit D1
Espoo White
2-1 (6-5, 4-7, 0-0, 3-2)
näytä
11.5.2019 15:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KPL D
KePe Sininen
2-0 (6-4, 17-8)
näytä
18.5.2019 16:30
C- pojat pelisarja
Runkosarja
KPL
Paukku C
2-0 (18-2, 23-5)
näytä
30.5.2019 12:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Valkoinen
KPL D
0-2 (3-10, 8-16)
näytä
30.5.2019 12:30
C- pojat pelisarja
Runkosarja
KPL
LMV White
2-0 (13-1, 21-1)
näytä
30.5.2019 15:00
E- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KPL E
Espoon Pesis Blue
0-2 (10-14, 5-7)
näytä
30.5.2019 16:00
E- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KPL E
SuPo E-pojat
1-2 (10-9, 7-14, 3-7)
näytä
30.5.2019 17:30
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KPL D
ViPa Dp
2-0 (21-1, 13-1)
näytä
30.5.2019 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
ViPa Dp
KePe Valkoinen
0-2 (0-11, 1-11)
näytä
30.5.2019 18:00
E- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
SuPo E-pojat
Espoon Pesis Blue
1-2 (16-12, 2-20, 4-5)
näytä
5.6.2019 18:00
D- pojat kilpasarja
Runkosarja
KPL D
Hyvinkään Tahko Yellow
2-0 (10-2, 22-0)
näytä
9.6.2019 13:30
C- pojat pelisarja
Runkosarja
Roihu
KPL
0-2 (7-26, 1-12)
näytä
15.6.2019 18:00
F- pojat
Lohko B (itäinen)
KPL F10
Tahko F-pojat
0-2 (4-10, 3-8)
näytä
15.6.2019 18:00
F- pojat
Lohko B (itäinen)
Tahko F-pojat
HP F-pojat
1-2 (10-9, 3-4, 0-0, 0-3)
näytä
15.6.2019 18:00
F- pojat
Lohko B (itäinen)
HP F-pojat
KPL F10
2-0 (7-5, 7-2)
näytä
27.6.2019 18:00
E- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KPL E
LMV
0-2 (8-15, 12-14)
näytä
29.6.2019 11:45
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
KPL E
HP E-pojat
2-0 (15-2, 21-3)
näytä
29.6.2019 14:00
E- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KPL E
SuPo E-pojat
1-0 (7-7, 8-6)
näytä
30.6.2019 13:30
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KPL D
PuMu 05/06
2-0 (1-0, 1-0)
9.7.2019 18:00
D- pojat kilpasarja
Runkosarja
KPL D
LMV
2-0 (14-4, 7-4)
näytä
28.7.2019 13:00
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
Hml Paukku E-p
KPL E
1-0 (11-11, 11-2)
näytä
28.7.2019 13:30
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KPL D
Roihu DP
2-0 (20-3, 22-7)
näytä
1.8.2019 18:00
C- pojat pelisarja
Runkosarja
KPL
Espoon Pesis C
2-0 (10-2, 17-4)
näytä
11.8.2019 12:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KePe Valkoinen
KiPe-06 D-pojat
1-2 (1-2, 4-1, 0-0, 2-3)
näytä
11.8.2019 13:30
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KPL D
KiPe-06 D-pojat
2-1 (11-6, 0-7, 0-0, 7-6)
näytä
11.8.2019 17:30
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KPL D
KePe Valkoinen
2-0 (10-6, 9-7)
näytä
12.8.2019 18:00
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
KPL E
Kepe sininen
2-1 (5-6, 19-12, 4-3)
näytä
15.8.2019 18:00
D- pojat pelisarja
Lohko A (itäinen)
KiPe-06 D-pojat
KPL D
2-0 (11-2, 10-1)
näytä
24.8.2019 12:00
E- pojat kilpasarja
Runkosarja
KPL E
Tahko E- Pojat
2-0 (28-7, 14-9)
näytä
1.9.2019 13:30
D- pojat kilpasarja
Runkosarja
KPL D
Manse D06 pojat
2-0 (13-9, 10-4)
näytä
7.9.2019 12:00
D- pojat kilpasarja
Runkosarja
KPL D
HuVe
2-0 (16-4, 10-5)
näytä
8.9.2019 13:30
C- pojat pelisarja
Runkosarja
KPL
Manse PP C-pojat (peli)
2-0 (19-5, 23-4)
näytä
15.9.2019 10:00
C- pojat pelisarja
Sijat 1-4
KPL
Espoo D
2-0 (17-3, 11-0)
näytä
15.9.2019 12:00
C- pojat pelisarja
Sijat 1-4
Haminan Palloilijat
UPV Cp
2-0 (6-5, 2-1)
näytä