Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Kenttä: Loimaa

Linkki karttaan: http://

Ottelut kentällä

PelipäivämääräSarjaLohkoKotijoukkueVierasjoukkueTulosJärjestelijäPöytäkirja
5.5.2019 18:00D- pojat pelisarjaLohko B (läntinen)LP D-pojatPaiPe D2-0 (13-2, 11-4)näytä
9.5.2019 00:00C- pojat kilpasarjaRunkosarjaManse PP CPJoKo juniorit1-2 (3-6, 5-3, 0-1)näytä
11.5.2019 18:00F- pojatLohko A (läntinen)LaJy F-pojatLP F-pojat1-2 (15-8, 10-13, 6-7)näytä
11.5.2019 18:00F- pojatLohko A (läntinen)Hml Paukku F-pLaJy F-pojat2-0 (6-5, 15-7)näytä
11.5.2019 18:00F- pojatLohko A (läntinen)LP F-pojatHml Paukku F-p0-2 (3-10, 7-10)näytä
14.5.2019 00:00C- pojat kilpasarjaRunkosarjaLoimaaManse PP CP2-0 (16-2, 12-1)näytä
17.5.2019 18:00D- pojat pelisarjaLohko B (läntinen)LP D-pojatPöU D-pojat0-2 (2-10, 5-19)näytä
19.5.2019 18:00E- tytötRunkosarjaLoimaaTahko Brown0-2 (2-10, 5-11)näytä
19.5.2019 18:00E- tytötRunkosarjaTahko BrownJana ET0-2 (4-5, 5-7)näytä
19.5.2019 18:00E- tytötRunkosarjaJana ETLoimaa2-0 (13-5, 7-2)näytä
21.5.2019 18:00D- tytöt kilpasarjaRunkosarjaLP D-tytötTahko Black2-0 (18-10, 14-13)näytä
2.6.2019 18:00E- tytötRunkosarjaLoimaaTahko Yellow1-0 (9-3, 10-10)näytä
4.6.2019 18:00D- tytöt kilpasarjaRunkosarjaLP D-tytötManse PP Dt2-0 (26-13, 11-4)näytä
11.6.2019 18:00E- pojat pelisarjaLohko B (läntinen)LPTuPe E-pojat siniset2-0 (12-6, 11-9)näytä
13.6.2019 18:00D- pojat pelisarjaLohko B (läntinen)LP D-pojatPöU D-pojat0-2 (9-16, 2-11)näytä
17.6.2019 18:00D- pojat pelisarjaLohko B (läntinen)LP D-pojatPaukku D-pojat2-0 (15-8, 20-1)näytä
19.6.2019 18:00E- pojat pelisarjaLohko B (läntinen)LPJoKo juniorit0-2 (12-18, 6-18)näytä
28.6.2019 18:00F- pojatLohko A (läntinen)LP F-pojatPöU Fp1-2 (9-20, 15-12, 4-6)näytä
30.6.2019 12:00C- pojat kilpasarjaRunkosarjaLoimaaEspoo0-2 (4-12, 11-14)näytä
30.6.2019 15:00D- tytöt kilpasarjaRunkosarjaLP D-tytötRoihu DT1-2 (9-15, 13-8, 0-0, 3-4)näytä
1.7.2019 17:00C- pojat kilpasarjaRunkosarjaLoimaaLMV Blue2-0 (8-7, 22-3)näytä
3.7.2019 18:00D- pojat pelisarjaLohko B (läntinen)LP D-pojatManse PP Dp2-0 (22-1, 21-0)näytä
9.7.2019 18:00C- pojat kilpasarjaRunkosarjaLoimaaTahko C0-1 (8-8, 3-4)näytä
23.7.2019 18:00D- pojat pelisarjaLohko B (läntinen)LP D-pojatKoetus juniorit D20-1 (7-8, 7-7)näytä
31.7.2019 18:00E- pojat pelisarjaLohko B (läntinen)LPLajy E0-2 (8-24, 4-6)näytä
4.8.2019 11:00E- pojat pelisarjaLohko B (läntinen)LPHuVe2-0 (7-6, 14-7)näytä
6.8.2019 00:00C- pojat kilpasarjaRunkosarjaLoimaaJoKo juniorit0-2 (7-8, 3-17)näytä
8.8.2019 18:00F- pojatLohko A (läntinen)LP F-pojatManse PP valkoinen0-2 (8-23, 5-19)näytä
11.8.2019 12:00D- tytöt kilpasarjaRunkosarjaLP D-tytötHP0-2 (5-9, 3-10)näytä
13.8.2019 18:00E- pojat pelisarjaLohko B (läntinen)LPTuPe E-pojat keltaiset2-0 (12-6, 14-12)näytä
31.8.2019 10:00D- tytöt kilpasarjaSijat 4-6LP D-tytötManse PP Dt2-0 (5-2, 12-2)näytä
31.8.2019 12:00D- tytöt kilpasarjaSijat 4-6Manse PP DtPuhti0-2 (9-12, 5-16)näytä
31.8.2019 14:00D- tytöt kilpasarjaSijat 4-6PuhtiLP D-tytöt1-0 (10-4, 12-12)näytä
5.9.2019 15:00D- pojat pelisarjaSijat 5-8LP D-pojatHyvinkään Tahko Brown0-1 (7-12, 12-12)näytä
8.9.2019 11:00E- pojat pelisarjaSijat 5-8LPKepe valkoiset2-1 (7-6, 4-16, 0-0, 1-0)näytä
8.9.2019 14:00E- pojat pelisarjaSijat 5-8HuVeKepe valkoiset0-2 (5-11, 8-12)näytä
22.9.2019 14:00E- pojat pelisarjaSijat 5-8LPEspoon Pesis Blue