Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Kenttä: Järvenpää

Linkki karttaan: http://

Ottelut kentällä

PelipäivämääräSarjaLohkoKotijoukkueVierasjoukkueTulosJärjestelijäPöytäkirja
18.5.2019 15:30D- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)KiPe-06 D-pojatKePe Valkoinen1-0 (14-5, 10-10)näytä
30.5.2019 11:00F- pojatLohko B (itäinen)Kipe -06 F-pojatLMV F-pojatnäytä
30.5.2019 13:00F- pojatLohko B (itäinen)Kipe -06 F-pojatKPL F10
30.5.2019 18:00F- pojatLohko B (itäinen)KPL F10LMV F-pojat
2.6.2019 14:00D- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)KiPe-06 D-pojatViPa Dp2-0 (21-0, 18-1)näytä
12.6.2019 18:00F- pojatLohko B (itäinen)Kipe -06 F-pojatKepe F
16.6.2019 12:00C- pojat pelisarjaRunkosarjaKiPe-06 D-pojatKPL0-2 (3-25, 2-22)näytä
16.6.2019 12:30E- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)Kipe06 e-pojatSuPo E-pojat0-2 (7-10, 6-7)näytä
16.6.2019 18:00E- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)SuPo E-pojatEspoon Pesis White0-2 (6-14, 8-12)näytä
16.6.2019 18:00E- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)Espoon Pesis WhiteKipe06 e-pojat
17.6.2019 18:00E- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)Kipe06 e-pojatLMV 0-2 (4-8, 2-11)näytä
6.7.2019 12:00C- pojat pelisarjaRunkosarjaRoihuKiPe-06 D-pojat
6.7.2019 15:00C- pojat pelisarjaRunkosarjaRoihuHuVe
6.7.2019 18:00C- pojat pelisarjaRunkosarjaHuVeKiPe-06 D-pojat
7.7.2019 12:00D- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)KiPe-06 D-pojatKPL D
7.7.2019 18:00D- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)KPL DEspoo Blue
7.7.2019 18:00D- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)Espoo BlueKiPe-06 D-pojat
10.7.2019 18:00C- pojat pelisarjaRunkosarjaKiPe-06 D-pojatManse PP C-pojat (peli)
20.7.2019 11:00C- pojat kilpasarjaRunkosarjaManse PP CPKipe-06
29.7.2019 17:30D- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)KiPe-06 D-pojatPuMu 05/06
9.8.2019 17:30C- pojat pelisarjaRunkosarjaKiPe-06 D-pojatHaminan Palloilijat
11.8.2019 12:00F- pojatLohko B (itäinen)Kipe -06 F-pojatEspoon Pesis FP
17.8.2019 00:00C- pojat kilpasarjaRunkosarjaEspooManse PP CP
17.8.2019 00:00C- pojat kilpasarjaRunkosarjaKipe-06Espoo
22.8.2019 00:00C- pojat kilpasarjaRunkosarjaKipe-06LMV Blue
24.8.2019 00:00C- pojat kilpasarjaRunkosarjaKipe-06Tahko C
25.8.2019 18:00E- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)Kipe06 e-pojatEspoon Pesis White
25.8.2019 18:00E- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)Kipe06 e-pojatHml Paukku E-peli
25.8.2019 18:00E- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)Espoon Pesis WhiteHml Paukku E-peli
26.8.2019 17:30D- pojat pelisarjaLohko A (itäinen)KiPe-06 D-pojatRoihu DP
3.9.2019 17:30F- pojatLohko B (itäinen)Kipe -06 F-pojatKepe F
8.9.2019 13:00C- pojat pelisarjaRunkosarjaKiPe-06 D-pojatPaukku C
8.9.2019 16:30C- pojat pelisarjaRunkosarjaKiPe-06 D-pojatUPV Cp