Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: Paavola
Kenttä: Paavola
Osoite:
Oraskatu 7
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Or...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
22.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko C
Puhti
Joma mustat
5-8
PuPe
näytä
22.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko A
PuPe
Oulu2
4-5
Joma mustat
näytä
22.7.2019 17:15
C-tytöt pelisarja
Lohko C
Pori pesäkarhut valkoiset
NJ-04
3-11
Jana CT
näytä
22.7.2019 18:30
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Oulu1
Jana CT
32-1
Pori pesäkarhut valkoiset
näytä
22.7.2019 19:45
C-tytöt pelisarja
Lohko A
Jalas
Espoo
14-12
Oulu1
näytä
23.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko D
JoU
Pesäkarhut C-Mustat
3-23
HP-k
näytä
23.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Lohko C
HuVe
HP-k
7-18
JoU
näytä
23.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Jana CT
PiKi
6-7
HuVe
näytä
23.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko A
Oulu2
Espoo
2-8
Roihu CT
näytä
23.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko D
Roihu CT
OuHu
15-16
Oulu2
näytä
24.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Joma punaiset
PiKi
8-2
Sievin Sisu C-tytöt
näytä
24.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Lohko A
SMJ
Sievin Sisu C-tytöt
2-11
PiKi
näytä
24.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Lohko C
NJ-04
HuVe
19-7
AA Sininen
näytä
24.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Pesä Ysit CT
Mailattaret / SMJ / ViVe
25-11
Puhti
näytä
24.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko C
HuVe
Puhti
5-3
Mailattaret / SMJ / ViVe
näytä
24.7.2019 15:30
C-pojat pelisarja
Lohko A
SoJy 2
Roihu
20-0
HuVe
näytä
25.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko C
NJ-04
Joma mustat
12-8
Oulu1
näytä
25.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Pesäkarhut D-punaiset
Oulu1
5-18
NJ-04
näytä
25.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko K sijat 25-27
Oulu2
Puhti
6-4
Mailattaret / SMJ / ViVe
näytä
25.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko I
Joma mustat
Mailattaret / SMJ / ViVe
17-6
Pesä Ysit CT
näytä
25.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko G
HP-k
Pesä Ysit CT
20-1
Joma mustat
näytä
26.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko G
OuHu
Pesä Ysit CT
12-8
Joma mustat
näytä
26.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Lohko I
Joma mustat
Espoo
1-14
OuHu
näytä
26.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Lohko J
JoU
PiKi
10-4
Espoo
näytä
26.7.2019 13:00
C-pojat pelisarja
Lohko E
HP Tiikerit
SoJy 2
11-15
Ylivieskan Kuula C1
näytä
26.7.2019 14:15
C-pojat pelisarja
Lohko F
SMJ 2
Ylivieskan Kuula C1
3-6
SoJy 2
näytä
26.7.2019 15:30
C-pojat pelisarja
Lohko K
Tahko Yellow
Ylivieskan Kuula C2
18-15
SMJ 2
näytä
26.7.2019 17:15
C-tytöt pelisarja
Lohko K sijat 25-27
Puhti
Jana CT
9-2
Mailattaret / SMJ / ViVe
näytä
26.7.2019 18:30
C-tytöt pelisarja
ristikkäisottelu J3-I4
PiKi
Mailattaret / SMJ / ViVe
11-5
Jana CT
näytä
26.7.2019 19:45
C-tytöt pelisarja
ristikkäisottelu I3-J4
Pori pesäkarhut valkoiset
Joma mustat
7-8
PiKi
näytä
27.7.2019 08:00
C-pojat pelisarja
Lohko K
Ylivieskan Kuula C2
VM C-pojat
9-11
Roihu CT
näytä
27.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Sijat 19-20
Roihu CT
PuPe
8-4
VM C-pojat
näytä
27.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Sijat 13-14
Fera C2
SMJ
12-2
PuPe
näytä
27.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Sijat 23-24
Pori pesäkarhut valkoiset
Mailattaret / SMJ / ViVe
11-6
VM C-pojat
näytä
27.7.2019 14:15
C-pojat pelisarja
Sijat 19-20
Lippo Sininen
VM C-pojat
13-20
Pori pesäkarhut valkoiset
näytä