Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: Sveitsi
Kenttä: Sveitsi
Osoite:
Aleksis Kivenkatu 6
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Al...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
22.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko C
HP-k
Pori pesäkarhut valkoiset
13-2
Espoo
näytä
22.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko A
Espoo
SMJ
4-6
Pori pesäkarhut valkoiset
näytä
22.7.2019 17:15
C-tytöt pelisarja
Lohko C
Joma mustat
HuVe
6-7
Mailattaret / SMJ / ViVe
näytä
22.7.2019 18:30
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Pesäkarhut D-punaiset
Mailattaret / SMJ / ViVe
19-3
HuVe
näytä
22.7.2019 19:45
C-tytöt pelisarja
Lohko A
PuPe
Fera C2
3-10
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
23.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko D
SMJ D-tytöt
OuHu
14-10
Siipe C-tytöt
näytä
23.7.2019 09:15
C-tytöt kilpasarja
Lohko A
Pattu Juniorit C-tytöt
Siipe C-tytöt
6-11
SMJ D-tytöt
näytä
23.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Mailattaret / SMJ / ViVe
Joma punaiset
0-20
Joma mustat
näytä
23.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko D
JoU
ViVe
6-11
Pesäkarhut C-Mustat
näytä
23.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko D
Pesäkarhut C-Mustat
SMJ D-tytöt
11-10
ViVe
näytä
23.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Jana CT
Pesä Ysit CT
10-16
SMJ D-tytöt
näytä
24.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Pesäkarhut D-punaiset
Jana CT
6-6
Espoo
näytä
24.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Lohko A
Espoo
PuPe
5-7
SiKi
näytä
24.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Lohko C
HP-k
SiKi
5-5
PuPe
näytä
24.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko B
Oulu1
Joma punaiset
4-6
NJ-04
näytä
24.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko C
NJ-04
HP-k
8-2
Joma punaiset
näytä
24.7.2019 15:30
C-pojat pelisarja
Lohko C
HP
Ylivieskan Kuula C1
8-28
HP-k
näytä
25.7.2019 08:00
C-tytöt pelisarja
Lohko C
SiKi
Puhti
32-1
Pesä Ysit CT
näytä
25.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Lohko B
PiKi
Pesä Ysit CT
6-9
Puhti
näytä
25.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko I
Espoo
Roihu CT
14-11
PiKi
näytä
25.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko J
Pori pesäkarhut valkoiset
PiKi
8-12
Espoo
näytä
25.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko H
HuVe
Pesäkarhut D-punaiset
2-22
Pori pesäkarhut valkoiset
näytä
26.7.2019 08:00
C-pojat pelisarja
Lohko F
SMJ 2
Espoo
9-4
HuVe
näytä
26.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Lohko H
HuVe
Fera C2
2-8
SMJ 2
näytä
26.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Lohko I
Roihu CT
Mailattaret / SMJ / ViVe
7-5
Fera C2
näytä
26.7.2019 13:00
C-tytöt pelisarja
Lohko K sijat 25-27
Oulu2
Puhti
5-9
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
26.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko H
Pesäkarhut D-punaiset
Fera C2
14-6
Puhti
näytä
26.7.2019 15:30
C-tytöt pelisarja
Lohko J
PiKi
PuPe
11-13
Fera C2
näytä
26.7.2019 17:15
C-tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelu A8-B9
Hyvinkään Tahko
Lahti
4-6
SMJ
näytä
26.7.2019 18:30
C-tytöt pelisarja
ristikkäisottelu G3-H4
HuVe
SMJ
12-25
Hyvinkään Tahko
näytä
26.7.2019 19:45
C-tytöt pelisarja
ristikkäisottelu H3-G4
Fera C2
Pesä Ysit CT
14-7
Kiri White
näytä
27.7.2019 08:00
C-pojat pelisarja
Lohko J
SMJ-3
Roihu
8-17
Pesä Ysit CT
näytä
27.7.2019 09:15
C-tytöt pelisarja
Sijat 15-16
HuVe
Pesä Ysit CT
13-5
SMJ-3
näytä
27.7.2019 10:30
C-tytöt pelisarja
Sijat 9-10
SMJ D-tytöt
Pesäkarhut D-punaiset
5-6
HuVe
näytä
27.7.2019 13:00
C-tytöt kilpasarja
Sijat 19-20
PETO
YPJ C04
10-6
Puhti
näytä
27.7.2019 14:15
C-tytöt pelisarja
Lohko K sijat 25-27
Puhti
Jana CT
10-7
PETO
näytä