Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: P9 Hiukkavaara (KR)
Kenttä: P9 Hiukkavaara (KR)
Osoite:
Tahtimarssi 3, 90670 Oulu
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Hi...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
15.7.2019 19:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko C
Kiri White
UPV
9-4
SMJ D-p. valkoinen
näytä
15.7.2019 20:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko C
SiiPe
SMJ D-p. valkoinen
4-13
Kiri White
näytä
16.7.2019 09:30
D-pojat pelisarja
Alkulohko E
Manse 06
SoJy oranssi
3-2
PKP
näytä
16.7.2019 10:30
D-pojat pelisarja
Alkulohko E
Vaasan Maila D-pojat
PKP
9-8
SoJy oranssi
näytä
16.7.2019 14:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko G
TyTe
KPL Black
4-4
Lajy D-pojat
näytä
16.7.2019 15:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko G
Lajy D-pojat
AA D keltainen -05
1-5
KPL Black
näytä
16.7.2019 19:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko D
SMJ punainen
Ysit/IPV
3-5
EuVe D
näytä
16.7.2019 20:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko D
Hyvinkään Tahko Brown
EuVe D
3-5
SMJ punainen
näytä
17.7.2019 09:30
D-pojat pelisarja
Jatkolohko N
TuPe D-pjat
KiPe06
5-11
Hyvinkään Tahko Brown
näytä
17.7.2019 10:30
D-pojat pelisarja
Jatkolohko N
Hyvinkään Tahko Brown
IiU
4-3
TuPe D-pjat
näytä
17.7.2019 14:00
D-pojat pelisarja
Jatkolohko N
KiPe06
Hyvinkään Tahko Brown
10-2
IiU
näytä
17.7.2019 15:00
D-pojat pelisarja
Jatkolohko N
IiU
TuPe D-pjat
3-3
KiPe06
näytä
17.7.2019 19:00
D-pojat pelisarja
Jatkolohko O
SiiPe
Sudet -05
9-1
EuVe D
näytä
17.7.2019 20:00
D-pojat pelisarja
Jatkolohko O
EuVe D
Ylivieskan Kuula
7-5
SiiPe
näytä
18.7.2019 08:30
D-pojat pelisarja
Loppulohko X
KPL Black
SiiPe
7-2
Hyvinkään Tahko Brown
näytä
18.7.2019 09:30
D-pojat pelisarja
Loppulohko X
Hyvinkään Tahko Brown
TyTe
2-5
KPL Black
näytä
18.7.2019 13:00
D-pojat pelisarja
Loppulohko X
TyTe
KPL Black
3-3
SiiPe
näytä
18.7.2019 14:00
D-pojat pelisarja
Loppulohko X
SiiPe
Hyvinkään Tahko Brown
4-2
TyTe
näytä
19.7.2019 08:30
D-pojat pelisarja
Loppulohko R
AA D keltainen -05
Ysit/IPV
8-2
KoU D
näytä
19.7.2019 09:30
D-pojat pelisarja
Loppulohko R
KoU D
PöU D-pojat
6-9
AA D keltainen -05
näytä
19.7.2019 13:30
D-pojat pelisarja
Loppulohko S
Nipe kelt.
SMJ punainen
3-0
KPL E
näytä
19.7.2019 14:30
D-pojat pelisarja
Loppulohko S
YPJ
KPL E
4-2
SMJ punainen
näytä
20.7.2019 08:30
D-pojat pelisarja
Sijoitus 42-43
PKP
TyTe
8-1
Kiri White
näytä
20.7.2019 09:30
D-pojat pelisarja
Sijoitus 40-41
Kiri White
JoMa
3-4
Roihu DP
näytä
20.7.2019 10:30
D-pojat pelisarja
Sijoitus 38-39
SMJ D-p. valkoinen
Roihu DP
10-0
JoMa
näytä