Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: P7 Huuhkajapuisto1 (Etukenttä) KR
Kenttä: P7 Huuhkajapuisto1 (Etukenttä) KR
Osoite:
Professorintie, Oulu
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Pr...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
15.7.2019 14:30
D-pojat pelisarja
Alkulohko E
SoJy oranssi
Nipe kelt.
1-12
Manse 06
näytä
15.7.2019 15:30
D-pojat pelisarja
Alkulohko E
PKP
Manse 06
4-7
SoJy oranssi
näytä
15.7.2019 19:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko A
KoU D
Sudet -05
15-1
KPL E
näytä
15.7.2019 20:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko A
Lippo Jr Sininen
KPL E
9-9
KoU D
näytä
16.7.2019 09:30
D-pojat pelisarja
Alkulohko C
IiU
SiiPe
7-0
SMJ D-p. valkoinen
näytä
16.7.2019 10:30
D-pojat pelisarja
Alkulohko C
UPV
SMJ D-p. valkoinen
4-2
SiiPe
näytä
16.7.2019 14:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko D
OuHu
Hyvinkään Tahko Brown
8-11
SMJ punainen
näytä
16.7.2019 15:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko D
EuVe D
SMJ punainen
2-8
Hyvinkään Tahko Brown
näytä
16.7.2019 19:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko B
Ylivieskan Kuula
TuPe D-pjat
6-3
JoMa
näytä
16.7.2019 20:00
D-pojat pelisarja
Alkulohko B
KePe
JoMa
4-3
Ylivieskan Kuula
näytä
17.7.2019 09:30
D-pojat pelisarja
Jatkolohko L
Roihu DP
Nipe kelt.
1-11
Espoo Blue
näytä
17.7.2019 10:30
D-pojat pelisarja
Jatkolohko L
Espoo Blue
AA D keltainen -05
2-7
Roihu DP
näytä
17.7.2019 14:00
D-pojat pelisarja
Jatkolohko K
KPL E
Ysit/IPV
5-4
KePe
näytä
17.7.2019 15:00
D-pojat pelisarja
Jatkolohko K
Kiri White
KePe
2-7
Ysit/IPV
näytä
17.7.2019 19:00
D-pojat pelisarja
Jatkolohko M
Lajy D-pojat
Manse 06
5-9
YPJ
näytä
17.7.2019 20:00
D-pojat pelisarja
Jatkolohko M
PöU D-pojat
YPJ
5-14
Manse 06
näytä
18.7.2019 08:30
D-pojat pelisarja
Loppulohko T
Kiri White
SMJ D-p. valkoinen
4-6
Lajy D-pojat
näytä
18.7.2019 09:30
D-pojat pelisarja
Loppulohko T
Lajy D-pojat
Espoo Blue
9-5
Kiri White
näytä
18.7.2019 13:00
D-pojat pelisarja
Loppulohko U
Roihu DP
KePe
5-11
JoMa
näytä
18.7.2019 14:00
D-pojat pelisarja
Loppulohko U
JoMa
Manse 06
2-12
Roihu DP
näytä
19.7.2019 08:30
D-pojat pelisarja
Loppulohko T
Espoo Blue
Kiri White
11-7
SMJ D-p. valkoinen
näytä
19.7.2019 09:30
D-pojat pelisarja
Loppulohko T
SMJ D-p. valkoinen
Lajy D-pojat
2-10
Espoo Blue
näytä
19.7.2019 13:30
D-pojat pelisarja
Loppulohko U
Roihu DP
JoMa
7-6
KePe
näytä
19.7.2019 14:30
D-pojat pelisarja
Loppulohko U
Manse 06
KePe
7-7
JoMa
näytä