Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Tenavaleiri
» Kenttä: KENTTÄ 06 | Keski-Espoo B
Kenttä: KENTTÄ 06 | Keski-Espoo B
Osoite:
Kylävainiontie 18, 02760 Espoo
Linkki karttaan:
https://goo.gl/maps/A7eNKobbJ82L6xYD8
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
2.7.2019 08:30
E-pojat pelisarja
D
Roihu E-pojat
TuPe E-pojat
4-18
Lippo sininen
näytä
2.7.2019 09:30
E-pojat pelisarja
D
JoMa pun
Lippo sininen
8-15
Roihu E-pojat
näytä
2.7.2019 10:30
E-pojat pelisarja
D
Roihu E-pojat
SMJ P08 Valkoinen
5-10
JoMa pun
näytä
2.7.2019 14:00
E-pojat pelisarja
A
EuVe E
KäKa
12-3
SuPo E-pojat
näytä
2.7.2019 15:00
E-pojat pelisarja
A
SoJy violetti
SuPo E-pojat
10-4
KäKa
näytä
2.7.2019 19:00
E-pojat pelisarja
A
KäKa
LMV
8-11
Siipe EP
näytä
2.7.2019 20:00
E-pojat pelisarja
F
Lajy E-pojat
PKP
15-2
LMV
näytä
3.7.2019 08:30
E-pojat pelisarja
M
KäKa
Pesä-Kiilat
4-8
ULPO
näytä
3.7.2019 09:30
E-pojat pelisarja
O
KaMa08
ULPO
8-8
KäKa
näytä
3.7.2019 10:30
E-pojat pelisarja
O
HuVe
Espoon Pesis Blue
10-9
KaMa08
näytä
3.7.2019 14:00
E-pojat pelisarja
O
Espoon Pesis Blue
ULPO
9-4
HuVe
näytä
3.7.2019 15:00
E-pojat pelisarja
O
HuVe
KaMa08
9-10
Espoon Pesis Blue
näytä
3.7.2019 16:00
E-pojat pelisarja
P
PuPe keltainen
Siipe EP
5-5
KaMa08
näytä
4.7.2019 08:30
E-pojat pelisarja
I
AA-08
SiKi E-pojat
6-5
Lajy E-pojat
näytä
4.7.2019 09:30
E-pojat pelisarja
K
Lajy E-pojat
IiU E-junnut
4-1
AA-08
näytä
4.7.2019 13:00
E-pojat pelisarja
S
KoU E
Kepe
8-6
ULPO
näytä
4.7.2019 14:00
E-pojat pelisarja
W
ULPO
Roihu E-pojat
6-10
KoU E
näytä
5.7.2019 08:30
E-pojat pelisarja
V
Pesä-Kiilat
KeKi E1
7-12
TuPe E-pojat
näytä
5.7.2019 09:30
E-pojat pelisarja
V
KaMa08
TuPe E-pojat
10-15
Pesä-Kiilat
näytä
5.7.2019 10:30
E-pojat pelisarja
W
ULPO
KPL E YELLOW
5-18
KaMa08
näytä
5.7.2019 13:00
E-pojat pelisarja
V
TuPe E-pojat
Pesä-Kiilat
13-14
KeKi E1
näytä
5.7.2019 14:00
E-pojat pelisarja
V
KeKi E1
KaMa08
15-5
Pesä-Kiilat
näytä
5.7.2019 15:00
E-pojat pelisarja
W
PuPe keltainen
ULPO
10-10
KaMa08
näytä
6.7.2019 08:30
E-pojat pelisarja
Sijoituslohko 38-40
Kipe06 E-junnut
SuPo E-pojat
7-6
Sudet-08
näytä
6.7.2019 09:30
E-pojat pelisarja
Sijoituslohko 38-40
Sudet-08
Kipe06 E-junnut
9-8
SuPo E-pojat
näytä
6.7.2019 10:30
E-pojat pelisarja
Sijoituslohko 38-40
SuPo E-pojat
Sudet-08
7-10
Kipe06 E-junnut
näytä
6.7.2019 11:30
E-pojat pelisarja
Sijoituspelit
JoMa pun
Pyry-Pesis
3-4
JaJa - E
näytä
6.7.2019 12:30
E-pojat pelisarja
Sijoituspelit
HP E-peli
JaJa - E
9-5
Pyry-Pesis
näytä