Ottelut
C-pojat pelisarja - Lohko D
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
22.7.2019 15:30 | juholanmäki / Järvenpää | Kiri White | KiPe-06 D-pojat | 12-11 | näytä |
23.7.2019 10:30 | Mustamännistö | Manse PP Cp2 | Kiri White | 7-16 | näytä |
23.7.2019 14:15 | Mustamännistö | KPL | Kiri White | 41-0 | näytä |
24.7.2019 09:15 | Hakala | Kiri White | SMJ 2 | 0-48 | näytä |
24.7.2019 13:00 | Hakala | OSVA C-pojat | Kiri White | 23-3 | näytä |
C-pojat pelisarja - Lohko H
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
25.7.2019 15:30 | Hakala | UPV C-pojat | Kiri White | 21-4 | näytä |
26.7.2019 09:15 | Mustamännistö | Kiri White | Kipe 06 Kilpa | 2-22 | näytä |
26.7.2019 15:30 | Koivikko / Kerava | Kiri White | AA Keltainen | 2-6 | näytä |
C-pojat pelisarja - ristikkäisottelu G3-H4
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
26.7.2019 19:45 | Puolimatka | Kiri White | KiPe-06 D-pojat | 1-21 | näytä |
C-pojat pelisarja - Sijat 15-16
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
27.7.2019 09:15 | Nurmijärven kirkonkylän kenttä | UPV C-pojat | Kiri White | 15-5 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
C-pojat pelisarja - Lohko B | 23.7.2019 15:30 | Mustamännistö | APV | Kipe 06 Kilpa | Kiri White |
C-pojat pelisarja - Lohko B | 24.7.2019 08:00 | Hakala | Hyvinkään Tahko Black | APV | Kiri White |
C-tytöt pelisarja - Lohko D | 24.7.2019 14:15 | Hakala | SMJ D-tytöt | Roihu CT | Kiri White |
Lohko K | 26.7.2019 08:00 | Mustamännistö | VM C-pojat | Tahko Yellow | Kiri White |
ristikkäisottelu H3-G4 | 26.7.2019 19:45 | Sveitsi | Fera C2 | Pesä Ysit CT | Kiri White |
C-pojat kilpasarja - Sijat 13-14 | 27.7.2019 10:30 | Nurmijärven kirkonkylän kenttä | PuPe | Kiri Blue | Kiri White |