Ottelut
D-pojat pelisarja - Alkulohko A
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
15.7.2019 14:30 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | Lippo Jr Sininen | KoU D | 3-8 | näytä |
15.7.2019 19:00 | P7 Huuhkajapuisto1 (Etukenttä) KR | KoU D | Sudet -05 | 15-1 | näytä |
16.7.2019 14:00 | P4 Kiiminki | KPL E | KoU D | 8-10 | näytä |
16.7.2019 20:00 | P6 Kaakkuri | KoU D | KiPe06 | 8-0 | näytä |
D-pojat pelisarja - Jatkolohko J
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
17.7.2019 10:30 | P5 Kello | KoU D | SMJ punainen | 10-4 | näytä |
17.7.2019 15:00 | P6 Kaakkuri | JoMa | KoU D | 4-12 | näytä |
17.7.2019 20:00 | P3 Stadion | SMJ D-p. valkoinen | KoU D | 1-19 | näytä |
D-pojat pelisarja - Loppulohko R
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
18.7.2019 08:30 | P6 Kaakkuri | Ysit/IPV | KoU D | 8-12 | näytä |
19.7.2019 09:30 | P9 Hiukkavaara (KR) | KoU D | PöU D-pojat | 6-9 | näytä |
19.7.2019 14:30 | P8 Hovisuo (KR) | AA D keltainen -05 | KoU D | 10-4 | näytä |
D-pojat pelisarja - Sijoitus 30-31
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2019 10:30 | P5 Kello | KoU D | Nipe kelt. | 8-11 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D-pojat pelisarja - Alkulohko A | 15.7.2019 20:00 | P7 Huuhkajapuisto1 (Etukenttä) KR | Lippo Jr Sininen | KPL E | KoU D |
D-pojat pelisarja - Alkulohko A | 16.7.2019 15:00 | P4 Kiiminki | KiPe06 | Sudet -05 | KoU D |
Jatkolohko J | 17.7.2019 14:00 | P6 Kaakkuri | SMJ punainen | SMJ D-p. valkoinen | KoU D |
Jatkolohko J | 17.7.2019 19:00 | P3 Stadion | SMJ punainen | JoMa | KoU D |
Loppulohko R | 19.7.2019 08:30 | P9 Hiukkavaara (KR) | AA D keltainen -05 | Ysit/IPV | KoU D |
Loppulohko R | 19.7.2019 13:30 | P8 Hovisuo (KR) | PöU D-pojat | Ysit/IPV | KoU D |