Ottelut
E-pojat pelisarja - G
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
1.7.2019 19:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | IiU E-junnut | KaMa08 | 13-5 | näytä |
2.7.2019 10:30 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | Siipe EP | IiU E-junnut | 2-8 | näytä |
2.7.2019 16:00 | KENTTÄ 10 | K-Supermarket Suurpelto -kenttä | SMJ P07 Musta | IiU E-junnut | 13-9 | näytä |
2.7.2019 20:00 | KENTTÄ 10 | K-Supermarket Suurpelto -kenttä | IiU E-junnut | Pyry-Pesis | 3-3 | näytä |
E-pojat pelisarja - K
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | IiU E-junnut | Kipa-90 | 2-18 | näytä |
3.7.2019 15:00 | KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttä | Nj07 | IiU E-junnut | 20-8 | näytä |
4.7.2019 09:30 | KENTTÄ 06 | Keski-Espoo B | Lajy E-pojat | IiU E-junnut | 4-1 | näytä |
E-pojat pelisarja - U
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
4.7.2019 13:00 | KENTTÄ 11 | Kilo | IiU E-junnut | Lippo sininen | 14-8 | näytä |
5.7.2019 09:30 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | IiU E-junnut | KPL E BLACK | 6-10 | näytä |
5.7.2019 14:00 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | SMJ P07 Musta | IiU E-junnut | 12-12 | näytä |
E-pojat pelisarja - Sijoituspelit
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
6.7.2019 09:30 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | Kiri | IiU E-junnut | 5-2 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
E-pojat pelisarja - H | 1.7.2019 20:00 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | HP E-peli | KeKi E1 | IiU E-junnut |
E-pojat kilpasarja - B | 2.7.2019 09:30 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | HP-K | PattU Juniorit | IiU E-junnut |
Q | 3.7.2019 08:30 | KENTTÄ 01 | Cuuma A | Pyry-Pesis | HP E-peli | IiU E-junnut |
K | 3.7.2019 14:00 | KENTTÄ 04 | K‑Supermarket Pälkäne -kenttä | Lajy E-pojat | Kipa-90 | IiU E-junnut |
Y | 4.7.2019 14:00 | KENTTÄ 11 | Kilo | Siipe EP | SoJy violetti | IiU E-junnut |
U | 5.7.2019 08:30 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | Lippo sininen | SMJ P07 Musta | IiU E-junnut |
W | 5.7.2019 15:00 | KENTTÄ 05 | Keski-Espoo A | KPL E YELLOW | Roihu E-pojat | IiU E-junnut |
Välierät | 6.7.2019 08:30 | KENTTÄ 03 | Cuuma C | SMJ P08 Musta | Lajy E-pojat | IiU E-junnut |