Ottelut
D-pojat pelisarja - Alkulohko G
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
15.7.2019 20:00 | P5 Kello | KPL Black | AA D keltainen -05 | 4-15 | näytä |
16.7.2019 10:30 | P21 Normaalikoulu 1 (KR) | Lajy D-pojat | KPL Black | 8-5 | näytä |
16.7.2019 14:00 | P9 Hiukkavaara (KR) | TyTe | KPL Black | 4-4 | näytä |
D-pojat pelisarja - Jatkolohko P
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
17.7.2019 09:30 | P21 Normaalikoulu 1 (KR) | YK-V | KPL Black | 3-11 | näytä |
17.7.2019 15:00 | P10 Laivakangas (KR) | KPL Black | HuVe | 8-7 | näytä |
17.7.2019 20:00 | P10 Laivakangas (KR) | KPL Black | PKP | 7-13 | näytä |
D-pojat pelisarja - Loppulohko X
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
18.7.2019 08:30 | P9 Hiukkavaara (KR) | KPL Black | SiiPe | 7-2 | näytä |
18.7.2019 13:00 | P9 Hiukkavaara (KR) | TyTe | KPL Black | 3-3 | näytä |
19.7.2019 13:30 | P10 Laivakangas (KR) | KPL Black | Hyvinkään Tahko Brown | 9-3 | näytä |
D-pojat pelisarja - Sijoitus 44-45
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2019 10:30 | P10 Laivakangas (KR) | KiPe06 | KPL Black | 11-4 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D-pojat pelisarja - Alkulohko G | 15.7.2019 19:00 | P5 Kello | TyTe | Lajy D-pojat | KPL Black |
D-pojat pelisarja - Alkulohko G | 16.7.2019 15:00 | P9 Hiukkavaara (KR) | Lajy D-pojat | AA D keltainen -05 | KPL Black |
Jatkolohko P | 17.7.2019 10:30 | P21 Normaalikoulu 1 (KR) | HuVe | PKP | KPL Black |
Jatkolohko P | 17.7.2019 19:00 | P10 Laivakangas (KR) | YK-V | HuVe | KPL Black |
Loppulohko X | 18.7.2019 09:30 | P9 Hiukkavaara (KR) | Hyvinkään Tahko Brown | TyTe | KPL Black |
Sijoitus 46-47 | 20.7.2019 09:30 | P10 Laivakangas (KR) | Vaasan Maila D-pojat | SiiPe | KPL Black |